Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha
آموزش آشپزی

آموزش آشپزی (15)

تزیین دلمه برگ مو جدید، ضرب المثلی می‌گوید شما با چشم‌هایتان غذا می‌خورید درست است، پس روشی که برای سرو غذا انجام می‌شود که از اهمیت بالایی برخوردار هستند. عوامل و تکنیک های بسیار زیادی وجود دارد که باید در تزئین و بشقاب آرایی و نحوه سرو در نظر گرفت که این موضوع باعث می‌شود تا چیدمان سفره شما بسیار عالی و چشم گیر باشد.البته لازم به ذکر است که استفاده از هر تکنیک به تنهایی می‌تواند کیفیت غذا را از هر لحاظ بالا ببرد. 

ترفندهای پخت کیک خانگی، ترفندهای پخت کیک خانگی بسیاری از خانم ها علاقمند به پخت کیک خانگی در منزل هستند اما اشکالاتی در این زمینه دارند.در این مقاله قصد داریم نکاتی را که باعث میشود یک کیک خانگی دلپذیر و بدون ایراد تهیه کنید ؛ آموزش دهیم.

اﻣﺮوزه ﺑﺮاي ﻣﻌﺮﻓﯽ ﮔﯿﺎﻫﺎن ﭘﺮ ﺧﺎﺻﯿﺖ ﺑﯿﺸﺘﺮ ﺑﻪ ﻣﯿﻮه ﺟﺎت و ﺳﺒﺰي ﺟﺎت ﭘﺮداﺧﺘﻪ ﺷﺪه و ﮐﻤﺘﺮﺑﻪ ﺻﯿﻔﯽ ﺟﺎت ﺗﻮﺟﻪ ﻧﺸﺎن داد ﺷﺪه اﺳﺖ . و ﺑﻪ ﻧﻮﻋﯽ اﯾﻦ ﮔﯿﺎﻫﺎن ارزﺷﻤﻨﺪ و ﭘﺮ ﺧﺎﺻﯿﺖ ﮔﻤﻨﺎم ﻣﺎﻧﺪه اﻧﺪ . ﺻﻔﯽ ﺟﺎت ﺷﺎﻣﻞ ﺑﺮﺧﯽ ﻣﺤﺼﻮﻻت زراﻋﺘﯽ ﻫﺴﺘﻨﺪﮐﻪ ﻫﻢ ﻗﺎﺑﻞ اﺳﺘﻔﺎده ﺑﺮاي ﻣﺼﺎرف ﺧﺎم و ﻫﻢ ﭘﺨﺘﻨﯽ ﻣﯽ ﺑﺎﺷﻨﺪ . در ﻣﯿﺎن ﻋﻤﻮمﺻﯿﻔﯽ ﺟﺎترا ﻧﯿﺰ ﺟﺰءاﻧﻮاع ﺳﺒﺰيﻫﺎي ﺧﻮردﻧﯽ و ﻣﯿﻮهﻫﺎ ﺑﻪ ﺷﻤﺎر ﻣﯽ آورﻧﺪ .

 آجیل ، پژوهشگران دانشگاه هاروارد دریافته اند که اگر به صورت منظم آجیل بخورید درصد مرگ در سن جوانی را به شکل چشم گیری کاهش می دهید . البته این به آن معنا نیست که در خوردن آجیل زیاده روی کنید چون کالری بسیار بالایی دارد . بادام به دلیل وجود آنتی اکسیدان ویتامین E  ضد التهاب است . دانشمندان می گویند خوردن صد گرم گردو برابر با صد گرم ماهی آزاد است و التهاب مفصل را کاهش می دهد .

در نگاه مردم سرآشپز شدن کار بسیار ساده ای است که هیجان فراوانی دارد اما باید بدانید برای اینکه به چنین جایگاهی برسید باید راه درازی را بپیمایید و دشواری های بسیاری را پشت سر بگذارید که اگر از این مراحل گذر کنید بی گمان جایگاه خوبی خواهید یافت . در اینجا چند نکته را بازگو می کنیم تا اگر دوست داشتید آشپز شوید به کمکتان بیاید .

بسیاری از خانم ها هر روز برای پخت غذا به دنبال یک غذای جدید و در عین حال خوش طعم و خوش مزه هستند . امروز ما قصد داریم طرز تهیه کدوی پر شده از مرغ که فوق العاده است را برای شما عزیزان شرح دهیم . با ما همراه شوید .

 ماکارونی یکی از غذاهایی است که اغلب افراد دوست دارند . ماکارونی انواع مختلفی دارد و به روش های مختلف آماده می شود . اکنون می خواهیم شما را با طرز تهیه و پخت کوکوی ماکارونی آشنا نمائیم . 

لازانیای سبزیجات ، لازانیا غذایی خوش طعم و خوش خوراک است و طرفداران زیادی دارد . با گروه لست مد همراه باشید تا شما را با نوعی از لازانیا به نام لازانیای سبزیجات آشنا نمائیم . 

38 نکته مهم که هنگام آشپزی باید به آن توجه کنید ، هیچ وقت در علم آشپزی نمی توان ادعا کرد کاملا حرفه ای شده ایم و چیزی برای یاد گرفتن باقی نمانده است . در آشپزی همیشه نکته ای برای یاد گرفتن وجود دارد . در ادامه نکاتی را برای بهتر آشپزی کردن بیان می کنیم .

پیراشکی غذایی است که به نسبت غذاهای دیگر سریع تر آماده می شود . این غذای خوشمزه و لذیذ ، غذایی مناسب برای استفاده در مهمانی ها و مجالس است و کودکان به آن بسیار علاقه مند اند . با گروه آموزشی لست مد همراه باشید تا شما را با طرز تهیه ی این غذای خوشمزه آشنا نمائیم .

صفحه1 از2