Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha
آموزش آشپزی

آموزش آشپزی (22)

طرز تهیه رولت مرغ ، راهی را که برای روبرو شدن با استرس کرونا به پیش می گیرید می تواند بسیار در انجام تمام اقداماتتون تاثیر گذار باشد و بسیار در مدیریت سلامت روان شما مفید باشد .  بیماری کرونا در تمام دنیا بدون شک بسیار ترسناک می باشد .

روش های برای از بین بردن شوری غذا ، شور شدن غذا یکی از مواردی است که می تواند برای هر کسی حتی حرفه ای ترین آشپزها هم اتفاق بیافتد. اما روش هایی برای از بین بردن این شوری وجود دارد که در ادامه به شرح آن ها می پردازیم .

دستور پخت کیک بدون بکینگ پودر ، برای تهیه ی کیک بدون بکینگ پودر و پف دار کردن کیک باید برخی نکات مهم را رعایت کنید و در ادامه قصد داریم شما را با 6 جایگزین خوب برای بکینگ پودر آشنا کنیم .

طرز تهیه بورک در منزل ، بورک ها یکی از لذیذترین میان وعده در بین مردمان ترکیه می باشد که در انواع متفاوتی مانند بورک مرغ، بورک سیب زمینی، بورک گوشت و قارچ و بورک گوشت و پنیر و ... تهیه می شوند که ما در این مقاله به آموزش بورک گوشت و قارچ خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید.

طرز تهیه شیرینی کره ای ، شیرینی کره ای یکی از لذیذترین شیرینی هایی است که در قنادی ها و منازل پخت می شود. ما در این مقاله به آموزش طرز تهیه شیرینی کره ای خواهیم پرداخت. جالب است بدانید روش پخت این کیک خوشمزه بسیار آسان و کم هزینه می باشد پس برای آموزش پخت کیک کره ای با ما همراه باشید.

طرز تهیه جوجه کباب خامه ای ، همه می دانند جوجه کباب یکی از غذاهای خوشمزه ای است که در بیشتر رستوران ها و کترینگ ها سرو می شود. جوجه کباب انواع مختلفی دارد که در اینجا به آموزش پخت جوجه کباب خامه ای می پردازیم.

طرز پخت نان لواش در خانه ، در شرایطی که هم اکنون به علت شیوع ویروس کرونا در کشورمان حاکم است، توصیه می شود برای رعایت نکات ایمنی و بهداشتی حتی الامکان از نان های خانگی که به بهداشت آن اطمینان کامل دارید، استفاده نمایید.

تزیین دلمه برگ مو جدید، ضرب المثلی می‌گوید شما با چشم‌هایتان غذا می‌خورید درست است، پس روشی که برای سرو غذا انجام می‌شود که از اهمیت بالایی برخوردار هستند. عوامل و تکنیک های بسیار زیادی وجود دارد که باید در تزئین و بشقاب آرایی و نحوه سرو در نظر گرفت که این موضوع باعث می‌شود تا چیدمان سفره شما بسیار عالی و چشم گیر باشد.البته لازم به ذکر است که استفاده از هر تکنیک به تنهایی می‌تواند کیفیت غذا را از هر لحاظ بالا ببرد. 

ترفندهای پخت کیک خانگی، ترفندهای پخت کیک خانگی بسیاری از خانم ها علاقمند به پخت کیک خانگی در منزل هستند اما اشکالاتی در این زمینه دارند.در این مقاله قصد داریم نکاتی را که باعث میشود یک کیک خانگی دلپذیر و بدون ایراد تهیه کنید ؛ آموزش دهیم.

اﻣﺮوزه ﺑﺮاي ﻣﻌﺮﻓﯽ ﮔﯿﺎﻫﺎن ﭘﺮ ﺧﺎﺻﯿﺖ ﺑﯿﺸﺘﺮ ﺑﻪ ﻣﯿﻮه ﺟﺎت و ﺳﺒﺰي ﺟﺎت ﭘﺮداﺧﺘﻪ ﺷﺪه و ﮐﻤﺘﺮﺑﻪ ﺻﯿﻔﯽ ﺟﺎت ﺗﻮﺟﻪ ﻧﺸﺎن داد ﺷﺪه اﺳﺖ . و ﺑﻪ ﻧﻮﻋﯽ اﯾﻦ ﮔﯿﺎﻫﺎن ارزﺷﻤﻨﺪ و ﭘﺮ ﺧﺎﺻﯿﺖ ﮔﻤﻨﺎم ﻣﺎﻧﺪه اﻧﺪ . ﺻﻔﯽ ﺟﺎت ﺷﺎﻣﻞ ﺑﺮﺧﯽ ﻣﺤﺼﻮﻻت زراﻋﺘﯽ ﻫﺴﺘﻨﺪﮐﻪ ﻫﻢ ﻗﺎﺑﻞ اﺳﺘﻔﺎده ﺑﺮاي ﻣﺼﺎرف ﺧﺎم و ﻫﻢ ﭘﺨﺘﻨﯽ ﻣﯽ ﺑﺎﺷﻨﺪ . در ﻣﯿﺎن ﻋﻤﻮمﺻﯿﻔﯽ ﺟﺎترا ﻧﯿﺰ ﺟﺰءاﻧﻮاع ﺳﺒﺰيﻫﺎي ﺧﻮردﻧﯽ و ﻣﯿﻮهﻫﺎ ﺑﻪ ﺷﻤﺎر ﻣﯽ آورﻧﺪ .

صفحه1 از2