Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha
×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 950

طرز تهیه رولت مرغ Featured

طرز تهیه رولت مرغ طرز تهیه رولت مرغ

طرز تهیه رولت مرغ ، راهی را که برای روبرو شدن با استرس کرونا به پیش می گیرید می تواند بسیار در انجام تمام اقداماتتون تاثیر گذار باشد و بسیار در مدیریت سلامت روان شما مفید باشد .  بیماری کرونا در تمام دنیا بدون شک بسیار ترسناک می باشد .

واگیر داشتن یک بیماری که می تواند تمام افراد را درگیر کند بسیار استرس زا می باشد . در این مدت نمی دانیم که بیماری در آخر تا چه حدی بزرگ و مرگبار می باشد . ما توانایی جلوگیری از پیش آمدن اتفاق های بد در جامعه را نداریم اما می توانیم از بدن خود و احساساتمون حفاظت کنیم . کنترل ذهن و احساسات در این روزها بسیار مهم تر از مدیریت جسم می باشد . درست است که در گرفتار شدن به ویروس کرونا کنترلی نداریم اما می توانیم ذهنمان را کنترل کنیم .


راه هایی برای کنترل اضطراب :


دیدن اخبار بیش از حد سبب نگرانی و ناراحتی و اضطراب می شود . لازم نیست به طور دائم پیگیر درصد ها و آمار مبتلایان باشید تنها کافیست بهداشت فردی خود و محیط خانه را حفظ نمایید . با داشتن استرس بدن خود را ضعیف می کنید و سبب می شود که اشتهایتان کم شود و در آخر وقتی بدن نتواند ویتامین مورد نیاز خود را تامین کند . زمانی که ویتامین های بدن تحیلیل بروند این باعث می شود که نه تنها کرونا بلکه هر نوع ویروسی به بدن وارد شود و بدن را برای مدت زمان بیشتری درگیر نماید .
سعی کنید در این روزها کمی از اخبار و شبکه های اجتماعی فاصله بگیرید . برای این که خیالتان از عدم ابتلا به این ویروس راحت شود دست های خود را به صورت مکرر بشورید . این از تاثیر گذار ترین روش های پیشگیری است .
حتما قبل از پخش اخبار و اطلاعات از درست بودن آن اطمینان حاصل کنید زیرا نشر اطلاعات اشتباه تنها استرس اطرافیان و جامعه را افزایش می دهد و هیچ منفعتی را با خود به همراه ندارد . به این نکته دقت کنید که این بیماری جزو اولین و آخرین بیماری واگیردار نمی باشد و جزو کشنده ترین بیماری ها به حساب نمی آید .

Rate this item
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.