Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha
×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 822

چگونه می توان سر آشپز شد ؟

By امیر ایلخانی مرداد 28, 1397 705 0
چگونه می توان سر آشپز شد چگونه می توان سر آشپز شد

در نگاه مردم سرآشپز شدن کار بسیار ساده ای است که هیجان فراوانی دارد اما باید بدانید برای اینکه به چنین جایگاهی برسید باید راه درازی را بپیمایید و دشواری های بسیاری را پشت سر بگذارید که اگر از این مراحل گذر کنید بی گمان جایگاه خوبی خواهید یافت . در اینجا چند نکته را بازگو می کنیم تا اگر دوست داشتید آشپز شوید به کمکتان بیاید .


 
اتفاق های خوب زمان می خواهد:


برای اینکه در هر راهی موفق شوید باید صبر و شکیبایی  فراوان داشته باشید . در این مسیر گاهی هیچ گونه رشدی وجود ندارد اما همین مهم نرمش شما را افزون تر می کند که برآیندی جز موفقیت نخواهد داشت . شاید اینکه هر روز تغییر ببینیم کار ساده ای نیست اما باید هیچ چیز در یک شب رخ نمی دهد و نیازمند پشتکار است .


تسلیم نشوید


دنیا همیشه در حال دگرگونی است و ممکن است یک روز چشم باز کنید و ببینید اطرافیان شما را رقیبی می بینند که باید کنار برود . در این شرایط بر خودتان مسلط شوید . بنابراین هرگز در برابر چیزهایی که برای شما مهم است وا ندهید . سرآشپزهای موفق از شکست ها درس می گیرند و جا نمی زنند .


 به خودتان اعتماد کنید


باید بدانیم موانع ساخته دست خود ما هستند . بی گمان افراد بسیاری را دیده اید که دانش آموخته دانشگاه های بزرگ هستند و رزومه عالی نیز دارند اما زمانی سر یک کار تازه می روند باز هم دو دل هستند . این شرایط باعث می شود دیگران هم به شما اعتماد نکنند .


راه خودتان را بیابید


دست به آفرینش رویا بزنید و بیندیشید که پیشه ای که شایسته شما باشد هنوز به وجود نیامده و این شما هستید که می خواد دست به پردازش کاری در خور خود بزنید . همه چیز ناگهانی رخ می دهد . پیش بینی زندگی کار بسیار دشواری است . همه سرآشپز ها نامدار یک ویژگی مشترک دارند و آن موفقیت رستورانهایشان است . چیزی که فکر می کنیم هرگز برای ما رخ نخواهد داد . در واقع موفقیت را نمی توان برنامه ریزی کرد و ناگهانی رخ خواهد داد .
 سادگی زیباست:

نخستین نیاز برای هر انسانی غذا است . بهتر است اگر می خواهید آشپز خوبی باشید سبزی ها را با سس های سبک ترکیب کنید و سادگی و زبایی را با هم در آمیزید .

Rate this item
(3 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.