Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha
×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 823

آموزش آرایشگری

آموزش آرایشگری (38)

نوع آرایش و شخصیت شما ، روانشناسان بر این باورند که با توجه به نوع آرایش زنان و دختران می توان تا حدودی به شخصیت درونی آنها پی برد. تا بحال روانشناسان تحقیقات بسیاری را در این زمینه انجام داده اند و در بیشتر موارد به نتایج مشابهی دست یافته اند. در این مقاله به بررسی دقیق نوع آرایش و شخصیت افراد می پردازیم.

براشینگ مو چیست ، می توان با استفاده از برس وحرارت موها را حالت داد، که به این عمل براشینگ مو می گویند. براشینگ کردن موها زیبایی خاصی به چهره خواهد داد،

سامبره لایت چیست؟، وقتی پراکندگی زیبایی بین دو رنگ در کل ساقه مو تا نوک مو را مشاهده می کنید را سامبره می گویند در واقع سامبره ترکیبی از آمبره و بالیاژ می باشد. در واقع به ترکیب تکنیک بالیاژ و آمبره باهم سامبره گفته می شود. لطفا همراه ما با این مقاله باشید تا بطور کامل این روش رنگ مو را برای شما بازگو کنیم .

بهترین آرایش بهاری مناسب موهای پرکلاغی، رنگ پر کلاغی، از رنگ موهای پر طرفدار درمیان خانم هاست. که درخشندگی و جذابیت خاصی به چهره میدهد. بهار، فصل نو شدن است و همه ما انسانها دوست داریم با تغییر زیبای طبیعت، ما هم تغییراتی در صورت و پوشاک و زندگی خود ایجاد کنیم. اگر به دنبال رنگ کردن موهای خود، هستید و می خواهید با همه مدل آرایش سازگار باشد بهتر است، رنگ موهای پر کلاغی را، انتخاب کنید. با بهترین آرایش زیبایی را برای چهره خود خلق کنید.

رنگ مرجانی زنده و آرایش های مناسب آن، رنگ مرجانی، رنگ منتخب سال 2019 است که هر ساله توسط موسسه پنتون ( به معنی تمامی رنگ ها) انتخاب می شود. این موسسه از سال 2000 تاکنون، شروع به انتخاب یک رنگ خاصی، به عنوان رنگ سال کرده است و در روز 6 دسامبر برابر با تاریخ 15 آذر 97 رنگ سال را، برگزیدند.

ترفند های آرایش بهاری، ترفندهای آرایش بهاری در فصل بهار، زمان مناسبی است تا خانم ها برای تغییر در جزئیات آرایش ، که باعث میشود به یک آرایش زیبا و بهاری دست پیدا کنیم. با تغییر هر فصل، خیلی چیزها مانند سبک آرایش و موی خانم ها، دچار تغییرات زیادی میشود.

میکروشیدینگ ابرو، میکروشیدینگ یکی از روش های تغییر حالت ابرو است، که بسیار مورد توجه خانم ها قرار دارد. بخصوص در ایام عید و روزهای پایانی سال، خانم ها برای زیبا تر شدن و تغییر اساسی در چهره خود، به دنبال آرایش ها ی شیک و مناسب میروند.

دکلره چیست، دکلره یا دکلراسیون به عملی گفته می شود که نیتجه ی آن، پراکنده و خارج کردن پیگمنتهای طبیعی – رنگدانه های طبیعی مو از ساختمان مو بوده و رنگ مو را روشن میکند. در صورتی که عمل دکلره روی موی رنگ شده انجام شود به آن دکاپاز میگویند.

رنگ مو چیست؟، رنگ های مو محصولاتی هستند که حاوی رنگ دانه ها (پیگمنت)، که برای تغییر ظاهری موها و از بردن تارهای سفید مو توسط خانم ها و آقایان استفاده میشود. دنیایی که ما نظاره گر آن هستیم از دو عنصر مهم تجسمی تشکیل شده است، که عبارتند از شکل و رنگ که هر دو لازم و ملزوم یکدیگرند. برخورد نور به یک شئ و انعکاس آن، باعث دیدن رنگ آن شئ میشود، هر موجودی در کره زمین که به چشم میخورد در ابتدا از لحاظ شکل و اندازه اش نظر ها را جلب می کند و سپس در حالی که دارای پوششی از رنگ است، پس رنگ آن احساس میشود. پس میتوان گفت رنگ هم، علامت مشخصه هر شئ ای است. به این صورت که یک گل سرخ بدلیل زیبایی و رنگش جلب توجه میکند و میوهای رسیده با رنگ و لعاب هایشان نشان میدهند که، نارس نیستند.

کوتاه کردن موی سر(کوپ)، اساسی ترین نقش را در رشته آرایشگری به خود اختصاص داده است. با کوتاهی مو، می توان ایرادهای مو را برطرف کرد. یک آرایشگر حرفه ای میتواند با کوتاهی مو، جذابیت را به چهره مشتری هدیه دهد.

صفحه1 از3

تبلیغات

ساماندهی

logo-samandehi

ارتباط با ما

برای ارتباط با گروه تخصصی لست مد میتوانید با شماره های درج شده تماس حاصل فرمایید.

شماره پشتیبانی : 02195118331

شماره پشتیبانی : 09385353552