Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha

آرایش حرفه ای صورت | آرایش کامل صورت عروس | آرایش صورت ملایم

By نرگس گودرزی مهر 05, 1397 798 0
معجزه آرایش معجزه آرایش

آرایش حرفه ای صورت ، قبل و بعد هایی که باورتان نمی شود ، امروزه آرایش فقط برای رنگ دار کردن صورت به کار نمی رود ، آرایشگر حرفه ای کسی است که بتواند عیب های صورت ر هم به خوبی بپوشاند . خانم های زیادی در سراسر دنیا وجود دارند که هر روز صبح به چهره ی خود در آینه نگاه می کنند و از خودشان بدشان می آید ، چرا که چهره شان را با هر زن زیبای دیگری مقایسه می کنند ، از خواهرشان گرفته تا فلان هنرمند هالیوود . در ادامه به شما نشان می دهیم که هر خانمی می تواند چهره ی زیبا و جذاب هالیودی داشته باشد .

به قول معروف شما زشت نیستید ، فقط پول ندارید !


آرایشگر حرفه ای و مشهور " گوئر " با قرار دادن عکس قبل و بعد آرایش مشتریانش ، دنبال کننده های صفحه ی اینستاگرامش ( شاخ های اینستاگرام ) را شگفت زده می کرد . این بار گوئر به سراغ زنانی رفت که به دلیل بیماری یا ضایعه های پوستی چهره ی دلخراشی داشتند و آن ها را آرایش کرد . همانطور که در عکس های بعد می بینید ، اثرات این ضایعات پوستی بعد از آرایش کاملا محو شده است . این کار خوب گوئر باعث شد این خانم ها و خانم های دیگر که از ظاهر خود ناراضی بودند ، اعتماد به نفس گرفتند و امید بیشتری به زندگی پیدا کردند . در ادامه عکس چندین مدل این آرایشگر را به همراه توضیحی از وضعیتشان برایتان آورده ایم .

1.این خانم که مدل گوئر شده است ، مادر دو فرزند است و آنطور که خودش می گوید حتی در روز عروسی اش هم آرایش نداشته است . او با دیدن چهره ی آرایش شده اش فهمید که هر زنی با آرایش می تواند چهره ای هالیوودی داشته باشد .2. جمیلیا اهل داغستان است . او در دو و نیم سالگی اش در یک حادثه دچار سوختگی شدید شد و از همان موقع زیبایی چهره اش را از دست داد . با هنرمندی آرایشگر توانمند توانست حس زیبایی و اعتماد به نفس را درک کند .3. جولیا به سرطان مبتلا است و می خواهد برای شیمی درمانی به بیمارستان برود . برای افزایش اعتماد به نفس توسط گوئر آرایش می شود .4. ضایعه ی پوستی لیلی مادر زادی است ، او چندین بار برای رفع این زایعه زیر تیغ جراحی رفته است اما همچنان اثرات آن باقی مانده است . گوئر با آرایش توانست پوست او را کاملا طبیعی و شفاف کند .5. پوست کیتی بسیار حساس است و دانه های قرمز رنگ فراوانی دارد و کیتی هیچوقت نتوانسته بود آن ها را با آرایش بپوشاند . همانطور که می بینید گوئر آن ها را محو کرده است .6. چشم های والدا 15 بار عمل شده . او دوست دارد روزی چهره اش به همین زیبایی که بعد از آرایش داشته شود .7. گوئر این خانم را به صورت کاملا اتفاقی ملاقات کرد و از او خواست که اجازه دهد چهره اش را آرایش کند .8. آن به بیماری آلوپسی مبتلا است و با آرایش ماهرانه گوئر چهره اش به این شکل تغییر کرد .9. گوئر با آرایش چهره ی این خانم نشان داد همه زنان می توانند چهره هالیوودی داشته باشند .10 . جکترینا دچار به سرطان نوع چهار است . او گفته هیچ وقت نا امید نمی شود و می خواهد روزی چهره اش این چنین زیبا شود .در ادامه تصاویر دیگری از تغیرات چهره بعد از آرایش را می بینید که گوئر آرایش آن را انجام داده است .

Rate this item
(3 votes)
Last modified on یکشنبه, 08 مهر 1397 08:55

Related items

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

ساماندهی

logo-samandehi

ارتباط با ما

برای ارتباط با گروه تخصصی لست مد میتوانید با شماره های درج شده تماس حاصل فرمایید.

شماره پشتیبانی : 02195118331

شماره پشتیبانی : 09385353552