Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha

بالیاژ چیست؟

By مریم خطیبی مرداد 13, 1397 795 0
بالیاژ چیست؟ بالیاژ چیست؟

بالیاژ به طور کلی یعنی یک مدل رنگ کردن مو این رنگ مو برعکس دیگر رنگ ها توسط دست صورت می گیرد و برای تمامی موها بلند و کوتاه قابل انجام است ، حال می توانید با ما در این مقاله همراه شوید تا تمامی ویژگی های بالیاژ را بدانید .


بالیاژ چیست؟

بالیاژ در واقع به روشی گفته می شود که در آن آرایشگر به صورت آزادانه رنگ را بر روی مو می گذارد . بالیاژ یعنی مش کردن در هوای آزاد که در این روش نسبت به روش سنتی فویل بهتر و طبیعی تر است . همچنین با توجه به این که این روش بسیار پیشرفته است و رشد ریشه مو تغییر زیادی در این رنگ مو ایجاد نمی کند . در نتیجه نیازی به روتوش ریشه ندارید .

جذابیت:

در این روش می توان هایلایت هایی با رنگ های روشن مانند شرابی و صورتی و در عین حال طبیعی را درآورد .
یک موضوع دیگری که این روش را جذاب کرده است این است که به دلیل رنگ نشدن ریشه مو ، ریشه تغییر رنگ نداده و به همین دلیل نیازی نیست هر چند وقت یک بار دوباره رنگ شوند . تمامی افراد دوست دارند که ظاهری طبق مد روز و از خود رضایت داشته باشند . همچنین موضوع وقت هم باید در نظر گرفت که ممکن است وقت کافی برای این که هر هفته به آرایشگاه رفته و آنها را مجدد رنگ کنیم نداشته باشیم ، به همین دلیل ما به شما این مدل را پیشنهاد می کنیم زیرا هم از نظر اقتصادی با صرفه است و هم از نظر ظاهری همیشه مطابق مد هستید .

روش انجام کار:

شرایط انجام رنگ مو به بلندی موهایتان و مدل دلخواهتان بستگی دارد برای مثال شاید شما بخواهید قسمت قسمت موهایتان را ... رنگ کنید . بعضی از افراد ترجیح می دهند موهایشان را با فویل جدا کنند و برخی دیگر موهایشان را به چند دسته تقسیم می کنند و هر قسمت به صورت جدا را با دست رنگ می کنند . به هیچ عنوان از مدلی که می خواهید صرف نظر نکنید و این راهم در نظر داشته باشید که برای به دست آمدن رنگ موی دلخواهتان چندین هفته باید به آرایشگاه دلخواهتان مراجعه کنید ، تا به نتیجه برسید . بعد از آن می توانید تا چندین ماه از رنگ مو بالیاژ استفاده نکنید فقط کافیست در مدت به آرایشگاه رفته و رنگ موی خود را تازه کنید .

برای چه کسانی مناسب است؟

بهترین حالت این رنگ مو وقتی خود را نشان می دهد که روی موهای طبیعی باشد اما باز هم جای نگرانی نیست زیرا بسیاری وقت ها موها از قبل رنگ شده اند و بالیاژ هم شده اند . روش های زیادی برای ایجاد این رنگ مو ، موجود است . بنابراین بهتر است برای بالیاژ مو به به یک متخصص مو مراجعه کرده و با توجه به نوع مو و اطلاعات مربوط به آن موها را بالیاژ کنید .

نیجه گیری :

در مقاله بالا مطالبی در رابطه با بالیاژ و مفهوم آن گفته شد بالیاژ یک مدل از رنگ مو است که نسبت به دیگر رنگ موها ماندگاری بالایی دارد و دلیل آن هم در مقاله فوق گفته شد امیدواریم توانسته باشیم مقاله خوبی را در اختیار ما گذاشته باشیم .

Rate this item
(0 votes)
Last modified on پنج شنبه, 05 مهر 1397 08:47

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

ساماندهی

logo-samandehi

ارتباط با ما

برای ارتباط با گروه تخصصی لست مد میتوانید با شماره های درج شده تماس حاصل فرمایید.

شماره پشتیبانی : 02195118331

شماره پشتیبانی : 09385353552