Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha

رنگ مرجانی زنده و آرایش های مناسب آن Featured

By مرضیه ملکی بهمن 16, 1397 321 0
آرایش مرجانی،به عنوان رنگ آرایش سال 98 انتخاب شد. آرایش مرجانی،به عنوان رنگ آرایش سال 98 انتخاب شد.

رنگ مرجانی زنده و آرایش های مناسب آن، رنگ مرجانی، رنگ منتخب سال 2019 است که هر ساله توسط موسسه پنتون ( به معنی تمامی رنگ ها) انتخاب می شود. این موسسه از سال 2000 تاکنون، شروع به انتخاب یک رنگ خاصی، به عنوان رنگ سال کرده است و در روز 6 دسامبر برابر با تاریخ 15 آذر 97 رنگ سال را، برگزیدند.


ویژگی های رنگ مرجانی


رنگ ها، لنزهایی هستند که ما از طریق آنها، واقعیات طبیعی را، بهتر درک می کنیم.
رنگ مرجانی ترکیبی است از، رنگ صورتی و نارنجی با یک توناژ طلایی به رنگ جانور دریایی، که مرجان نام دارد. رنگیست که انرژی بخش بودن زندگی را، تایید می کند.
رنگ مرجانی نماد محبت، گرما، حمایت و خوش بینی است و جنبه های انرژی بخش موجود در طبیعت را، برای ما به ارمغان می آورد. با نزدیک تر شدن به سال نو، شور وشادی برای انتخاب بهترین لباس آرایش مو و صورت هم بیشتر میشود.
رنگ های مرجانی، به هر رنگ پوست و مویی می آید، این رنگ البته باید با آرایش و زیور آلات مناسب خود باشد.
خانم ها برای فصل بهار، به این نکته توجه کنند که با پوشیدن لباس های رنگ مرجانی، باید حتما به آرایش خود دقت کنند. رنگ لباس به تنهایی جذابیت خاص خود را دارد، پس باید با یک آرایش ملایم زیبایی را دو برابر کرد.


آرایش مناسب با رنگ مرجانی


1.زیر سازی ملایم قبل آرایش


رنگ لباس مرجانی به زیبایی شما می افزاید. پس لازم نیست آرایش غلیظی کنید. و با پنکک و کرم پودر چهره ی خود را، بپوشانید. استفاده از کانسیلر همرنگ پوست، می تواند برای پوشاندن جوش ها و لکه های روی پوست و پوشاندن تیرگی زیر چشم کافی باشد. بعد از زدن کانسیلر، اگر پوست روشنی دارید میتوانید کرم برنزه ای روی پوست زده به طوری که کاملا در پوست صورت حل شده باشد. ولی اگر پوست تیره ای دارید نیازی به زدن کرم برنزه ندارید و در آخر نیز میتوانید با پنککی که با پوست و کرم پودر شما هماهنگ هست، زیر سازی آرایش را، به پایان برسانید.


2.درخشش بیشتر پوست


همانطور که ذکر کردیم، رنگ مرجانی خود به خود به زیبایی های شما اضافه میکند. ولی اگر خانم هایی هستند که میخواهند آرایششان درخشندگی بیشتری داشته باشد، میتوانند این درخشش را، با رژ گونه های طلایی و هلویی که باعث برآمدگی بیشتر گونه ها می شود، ایجاد کنند. هم چنین میتوانید با سایه های کمرنگ، برجستگی های صورتتان را برجسته و ضعف ها و ایرادات را کم رنگ تر کنید و بپوشانید.
خانم های عزیزی هستند که از کرم های برنزه بیشتر استفاده میکنند باید دقت کنند که برای برجسته کردن گونه ها کرم برنزه را، زیر گونه ها طراحی کرده و با فرچه ی مناسب آن را محو کنند.


3.آرایش چشم


چشم ها و لب ها از مهم ترین اجزای صورت هستند که با آرایش جذابیت را، به چهره می افزایند و در نگاه اول توجه همگان را جلب میکنند. برای داشتن چشمانی زیبا باید آرایشی اعمال شود که با فرم و مدل چشم هماهنگ باشد، آرایش چشمی که با رنگ مرجانی بیشتر خودنمایی میکند، سایه دودی با رگه های طلایی است. برای پیاده سازی این سایه ابتدا، پلک های خود را کرم زده و یک سایه صورتی کمرنگ بر روی پلک بزنید و سپس با فرچه مخصوص سایه آن را، محو کنید و بعد از این مرحله سایه ای دودی را به دلخواه خود در بعضی قسمتهای پلک بزیند وبه گوشه های چشم سایه ای قهوه ای و طلایی اضافه کرده و با خط چشمی ساده آرایش چشم را تکمیل کنید.اگر بخواهید چشم های خود را درشت تر جلوه کنید. میتوانید در قسمت مجاری اشک، سایه سفید یا طلایی بزنید تا چشمانی درشت داشته باشید و بالعکس اگر میخواهید چشمانتان کوچکتر باشد از مداد مشکی داخل چشم استفاده کنید.


4.آرایش لب


برای آرایش لب هم میتوانید از رنگ مرجانی و هلویی و یا گلبهی کمرنگ استفاده کنید. قبل از اینکه رژ لب به لب هایتان بزنید، حتما خط لب کشیده و فرم دلخواهی به لب ها بدهید و بعد از آن رژ بزنید.


نتیجه گیری


خانم های زیبایی که به دنبال جذابیت هستید، با انتخاب رنگ مرجانی، برای لباس خود و آراستن صورت به روش هایی که ذکر شد میتوانید در فصل بهار، آرایش متناسبی که با رنگ مرجانی هارمونی خاصی دارد نمایان کنید. خانم های زیبا در مقاله ی بعدی با عنوان « بهترین آرایش بهاری مناسب با موهای پر کلاغی »  نیز همراه ما باشید.

Rate this item
(0 votes)
Last modified on پنج شنبه, 18 بهمن 1397 10:30

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

تبلیغات

اخبار محبوب

ساماندهی

logo-samandehi

ارتباط با ما

برای ارتباط با گروه تخصصی لست مد میتوانید با شماره های درج شده تماس حاصل فرمایید.

شماره پشتیبانی : 02195118331

شماره پشتیبانی : 09385353552