Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha

مدل موی آمبره و سامبره و چیست؟

By مریم خطیبی مرداد 19, 1397 825 0
مدل موی آمبره و سامبره و چیست؟ مدل موی آمبره و سامبره و چیست؟

آمبره و سامبره چیست ؟ حتما برای شما هم این سوال پیش آمده است . رنگ کردن مو سال های زیادی است که جزو دوستداشتنی ترین تغییرات در مو و ظاهر خانم ها می باشد . به همین دلیل روش های مختلف بسیاری برای این هنر به وجود آمده است . که یکی از آن ها روش آمبره و سامبره است . حال در ادامه توضیح و روش انجام این هنر را برایتان توضیح خواهیم داد . با لست مد همراه شوید .


آمبره و سامبره هر دو به معنی تغییر در درجه روشنایی مو از تیره به روشن است ، با وجود این تفاوت که در آمبره رنگ تیره از ریشه شروع می شود به و هر چه به ساقه نزدیک تر می شود رنگ روشن تر است . در تصویر های پایین چند نمونه از آمبره مشاهده می کنید .

 


اما سامبره جدید تر از روش آمبره می باشد و ترکیبی از روش آمبره و بالیاژ است . در این روش مانند آمبره رنگ تیره از ریشه شروع می شود و هر چه به ساقه نزدیک تر می شود روشن تر می شود . با این تغییر و تفاوت که این روشنایی ملایم تر صورت می گیرد . در این روش ها شما باید درک درست از هایلایت مو و انواع مختلف لایت های مو از اهمیت بالایی برخوردار است . شما می توایند انواع مختلفی  از روش سامبره را در تصاویر زیر مشاهده کنید :

 


حال که با مفهوم آمبره و سامبره و چیست ؟ آشنا شدید ، به چگونگی انجام این روش بپردازیم

بالیاژ در واقع روش های رنگ کردن مو به صورت آزادانه و با دست است . آرایشگران فرانسوی این روش را دهه 60 اجرا کردند که کم کم در دهه 90 به قاره های دیگر شیوع پیدا کرد . از روش بالیاژ می توان برای آمبره و سامبره هم استفاده کرد .
خانم ها توجه داشته باشید که درست است در روش آمبره و سامبره از جمله روش هایی هستند که به نگهداری کمتری نیاز دارد و تجدید رنگ مو در زمان کمتری صورت می گیرد اما باید این نکته مهم را در نظر داشته باشید که رنگ ریشه ی شما زمان تجدید رنگ شما را نشان می دهد . یعنی اگر شما دارای ریشه موی سفید رنگ و یا خاکستری هستید حتما باید به طور مرتب در ماه های زمانی مرتب رنگ موی آمبره و سامبره خود را تکرار کنید .

نکته هایی در رابطه با رنگ موی آمبره و سامبره :

این که آمبره و سامبره چیست ؟ باید به این شکل گفت که آمبره و سامبره حداقل از ترکیب 3 رنگ یا بیشتر تشکیل می شود .
حتی امکان دارد درجه تیره و روشنی تغییر کند و بر عکس شود . یعنی ریشه روشن ترین درجه را داشته باشد و همچنین ساقه مو تیره ترین رنگ مو را داشته باشد .
زیبایی آمبره و سامبره در همخوانی رنگ ها ی ترکیبی می باشد .  البته همانطور که می دانید در آمبره و سامبره فانتزی ازترکیب  رنگ های فانتزی از  کاملا تضاد در ساقه ی مو استفاده می شود .
در روش آمبره و سامبره شما این ویژگی را دارید که چندین رنگ مختلف را روی موهای خود قرار دهید ، ترکیب رنگ های سرد و گرم .
افرادی که دوست ندارند ریشه  ی موهای خود را با اکسیدانهایی با درجه متفاوت رنگ و یا دکلره کنند و فقط می خواهند که تغییری در نیمه ی دوم موهای خود ایجاد کنند . یا به طور کلی خانم هایی که از دکلره کردن کل مو می ترسند می توانند با خیال راحت  از این دو روش استفاده کنند .

سخن پایانی:

در مقاله فوق روش آمبره و سامبره به طور کامل توضیح داده شد و نکته هایی برای چگونگی نگهداری این رنگ مو شرح داده شد . امیدواریم توانسته باشیم مطالب خوبی را در اختیار شما مخاطبین عزیز قرار داده باشیم .   

Rate this item
(0 votes)
Last modified on شنبه, 20 مرداد 1397 12:56

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

تبلیغات

ساماندهی

logo-samandehi

ارتباط با ما

برای ارتباط با گروه تخصصی لست مد میتوانید با شماره های درج شده تماس حاصل فرمایید.

شماره پشتیبانی : 02195118331

شماره پشتیبانی : 09385353552