Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha

میکروشیدینگ ابرو Featured

By مرضیه ملکی بهمن 14, 1397 384 0
میکروشیدینگ ابرو، یکی دیگر از آرایش های طبیعی برای ابروهای کم پشت می باشد. میکروشیدینگ ابرو، یکی دیگر از آرایش های طبیعی برای ابروهای کم پشت می باشد.

میکروشیدینگ ابرو، میکروشیدینگ یکی از روش های تغییر حالت ابرو است، که بسیار مورد توجه خانم ها قرار دارد. بخصوص در ایام عید و روزهای پایانی سال، خانم ها برای زیبا تر شدن و تغییر اساسی در چهره خود، به دنبال آرایش ها ی شیک و مناسب میروند.

 

میکروشیدینگ ابرو چیست؟


برای زیبا کردن ابرو ها و تغییر دادن حالت قبلی ابرو، روش های بسیاری وجود دارد. بعضی از روش ها دائمی هستند و بعضی دیگر موقتی هستند.
خانم ها از روش های تغییر حالت دائم در صورت، استقبال زیادی کردند که سبب شد روش های جدیدی در این زمینه ایجاد شود.
روش های میکروبلیدینگ و میکروشیدینگ و میکروپیگمنتیشن که مزایای بیشتر نسبت به روش های قدیمی دارد، که امروزه برای ایجاد حالت طبیعی و فرم مناسب در چهره، از این دو روش استفاده می کنند. رایج ترین روش، روش میکروشیدینگ است .در ادامه به توضیح این روش ، مزایا و معایب و تفاوت با روش های دیگر میپردازیم.


میکروشیدینگ یا سایه پودری

یک روش از انواع روش های دیگر است، برای تغییر حالت ابرو ،لب و چشم .
از اسم این روش، مشخصه (سایه پودری) برای سایه زدن در داخل ابروهاست که ابروها پر تر دیده شود و هم چنین حالت ابروها هم، حفظ شود.
میکرو شیدینگ، بیشتر مناسب افرادی است که ابروهای کمرنگ و یا کم پشت و تو خالی داشته باشند، که با این کار ابروهای آنها علاوه بر طبیعی بودن تغییرات زیادی هم در چهره افراد ایجاد می کند.
میکروشیدینگ برای پوستهایی که در مقابل آرایش ها و تتو ها حساس هستند، مناسب است و هیچ گونه حساسیتی را به وجود نمی آورد. کسانی که پوست های حساس دارند و علاقه به آرایش های دائم دارند، می توانند از این دو روش استفاده کنند.
برای درشت نشان دادن چشم ها هم، میتوان از این روش ها استفاده کرد، به این صورت که روی پلک ها با سایه پودری، که کاملا طبیعی است زیبایی دو چندان به چشم ها بخشیده و درشت تر از قبل نمایان می کند.

 

تفاوت های میکروشیدینگ و میکروبلینگ و میکروپیگمنتیشن


میکروپیگمنتیشن

 به جای تتو های سنتی در این زمینه ایجاد شده است که رنگ را، زیر پوست تزریق میکند پس یک لایه زیر ابروها وجود دارد که با وجود کم پشت بودن ابرو، باز هم آنها را پر جلوه دهد. تفاوتی که میکروپیگمنتیشن با میکروشیدینگ دارد، در طبیعی بودن فرم ابروهاست که روش میکروشیدینگ، خیلی زیبا تر از میکروپیگمنتیشن است. و این روش در کشوهای اروپایی و خانم های زیبا محبوبیت دو چندانی دارد.

میکروبلیدینگ

روش جدیدتری است نسبت به میکروپیگمنتیشن و تفاوتش با روش های دیگر، در این است که این روش به صورت تزریق رنگ زیر پوست نیست، وبه صورت تارهای ظریف و نازک همانند ابروها کشیده می شود که در میکروشیدینگ، تار مو کشیده نمی شود فقط به صورت سایه انجام می گیرد. در این روش سایه را با سوزن به صورت نقطه گذاری روی پوست ایجاد می کنند.


روش میکروبلیدینگ و میکروشیدینگ بسیار شبیه هم هستند ولی، سایه زدن در ابرو زیبا تر است.


میکروشیدینگ، به جای ساختن ابروهای یکدست و یکنواخت با تارهای ظریف شبیه ابرو، سایه ای زیر ابرو ایجاد می شود این روش تا 3 سال ماندگاری دارد و به نسبت روش های دیگر از درد و التهاب کمتری برخوردار است.
از مهمترین فواید این روش این است که هیچ حساسیتی را روی پوست به وجود نمی آورد.
خانم هایی که به دنبال خط چشم و آرایش دائمی چشم ابرو و لب هستند، می توانند از روش میکروپیگمنتیشن استفاده کنند .
در این روش با کشیدن خط هایی نازک برای مژه، با عث حجم بیشتر مژه و پرپشت تر شدن آن ها میشود و هم چنین، برای حل کردن مشکل پلک های افتاده هم، مناسب است.
برای تاتو لب و تغیییر رنگ و حتی پوشاندن ایرادات لب و ایجاد تقارن نیز بسیار کاربرد دارد.


توصیه به خانم های عزیز:


قبل از انجام این روشهای تاتو، از نوشیدن قهوه ، الکل و نوشیدنی های انرژی زا، خودداری کنید.
از مصرف داروهایی که خون را رقیق میکند، مانند( آسپرین ،نیاسین و ویتامین ای )تا 24 ساعت قبل و بعد انجام تاتو، استفاده نکنید.


نتیجه گیری


خانم هایی که علاقه به آرایش دارند و دوست دارند همیشه زیبا باشند و هر بار وقت زیادی را صرف آرایش کردن نکنند، بهترین کار آرایش دائم و یا موقت است. که حتما باید در آرایشگاههایی انجام بشود که، تمیز و با وسایلی مناسب انجام شود و به همه نکات توجه کنند.

 در مقاله بعدی با عنوان ترفندهایی برای آرایش بهاری، با ما همراه باشید.

Rate this item
(0 votes)
Last modified on دوشنبه, 15 بهمن 1397 10:01

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

ساماندهی

logo-samandehi

ارتباط با ما

برای ارتباط با گروه تخصصی لست مد میتوانید با شماره های درج شده تماس حاصل فرمایید.

شماره پشتیبانی : 02195118331

شماره پشتیبانی : 09385353552