Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha

نوع آرایش و شخصیت شما Featured

By اصلانی فروردين 23, 1399 104 0

نوع آرایش و شخصیت شما ، روانشناسان بر این باورند که با توجه به نوع آرایش زنان و دختران می توان تا حدودی به شخصیت درونی آنها پی برد. تا بحال روانشناسان تحقیقات بسیاری را در این زمینه انجام داده اند و در بیشتر موارد به نتایج مشابهی دست یافته اند. در این مقاله به بررسی دقیق نوع آرایش و شخصیت افراد می پردازیم.


لب های صورتی و خط چشم تیره


طبق تحقیقات این افراد جزئی نگر بوده و به جزئیات بیشتر توجه می کنند. افرادی با کفایت، مسئولیت پذیر و منظم به شمار می روند. صورت براق، لب هایی صورتی رنگ نشانگر شخصیت خود کفای آنهاست. این افراد با دیسیپلین و با برنامه منظم فعالیت های خود را انجام می دهند.


رژ های تیره و مژگان سیاه


این افراد رک گو بوده و بسیار با صراحت صحبت می کنند. رفتاهای جسورانه ای داشته و به هبچ وجه خجالتی نیستند. مژه های بلند و رژهای تیره نشان دهنده شخصیت غالب این افراد است، به گونه ای که تمایل دارند در جمعی که قرار می گیرند زمام امور را در دست داشته باشند.


آرایش ملایم


این افراد غالبا افرادی با شخصیت آرام هستند. بر خلاف باور عموم که افرادی ساده و زودباور اطلاق می شوند، حرف ها و ایده های زیادی در سر دارند اما در بیان ایده ها و افکارشان شیوه ای را انتخاب می کنند که سبب برهم زدن شرایط موجود نشوند. این افراد مهربان، دوست داشتنی و عاقل می باشند به طوری که داشتن این ویژگی ها بر جذابیت و زیبایی آنها می افزاید. آنها سبک آرایش غلیظ را خیلی نمی پسندند و علاقه دارند از رنگ های ملایم در رژ لب و رژ گونه استفاده کنند. جالب است بدانید یکی از سبک های پر طرفدار در بین خانم ها در سال 2020 آرایش طبیعی و ملایم است. در این سبک، آرایش خاصی در چهره فرد دیده نمی شود و چهره را لطیف تر و جذابتر به نمایش می گذارد.


گونه های سرخ و ابروهای حالت دار


نوع آرایش این سبک از افراد بیانگر خلاقیت و اعتماد به نفس آنها است. این زنان از شخصیت های محکمی برخوردار بوده و از اظهار نظر در زندگی واهمه ای ندارند و نظر خود را بسیار راحت اعلام می کنند. این افراد معتقدند زندگی دوامی نداشته پس چرا نباید از رنگ های افراطی استفاده کرد. قدرت ریسک در این افراد بسیار بالاست.


نتیجه پایانی


به طور کل می توان بیان کرد گرایشات آرایشی افراد، بیانگر شخصیت آن فرد می باشد و از دیدگاه روانشناسی بسیار حائز اهمیت است. در سال 2020 گرایش به سمت آرایش کمتر و جذابتر بیشتر است، چرا که هیچ وقت سادگی از مد نخواهد افتاد.

Rate this item
(0 votes)
Last modified on شنبه, 23 فروردين 1399 18:19

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

ساماندهی

logo-samandehi

ارتباط با ما

برای ارتباط با گروه تخصصی لست مد میتوانید با شماره های درج شده تماس حاصل فرمایید.

شماره پشتیبانی : 02195118331

شماره پشتیبانی : 09385353552