Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha
آموزش تناسب اندام

آموزش تناسب اندام (28)

تناسب اندام با دوچرخه سواری، یکی از راههای رسیدن به تناسب اندام، کمک از ورزش مفرحی مانند دوچرخه سواری، می باشد. که البته رعایت رژیم غذایی نیز در کنار آن، برای لاغری و کاهش وزن، لازم است.

تناسب اندام با شنا، شاید در نگاه اول، به نظر برسد شنا کردن تاثیری در کاهش وزن، نداشته باشد. اما با نگاهی علمی تر و طبق نظریه دانشمندان، افرادی که به طور منظم و با برنامه، شنا می کنند نسبت به هم سن و سالان خود اندام جذاب تر و ماهیچه های عضلانی تری دارند.

تناسب اندام با رقصیدن، اگر برای لاغری از رژیم غذایی گرفتن و ورزش های سنگین و منظم، مثل بدنسازی خوشتان نمی آید، و به دنبال راهی راحت تر و پر هیجان تر هستید، پیشنهاد ما به شما رقصیدن است. که علاوه بر تناسب اندام باعث نشاط روحی شما نیز می شود.

تناسب اندام در یک ماه، تناسب اندام آرزوی همه ماست، خصوصا زمانی که بیشتر در معرض دید همگان باشیم. تا ایام عید چیزی باقی نمانده و بسیاری در فکر این هستند که تا آن زمان بدن خود را روی فرم بیاورند تا احساس رضایت مندی بیشتری داشته باشند.

تناسب اندام در منزل، اگر وقت کافی برای رفتن به باشگاه را ندارید و یا به هر دلیلی محیط باشگاه چندان برای شما خوشایند نیست، میتوانید یک باشگاه انفرادی در خانه با آگاهی از حرکات ورزشی، داشته باشید. حال ما به شما میگوییم که چطور در خانه تمرین کنید و به همان میزانی که در باشگاه میتوانید کالری بسوزانید، در خانه هم میتوانید به همان میزان چربی سوزی داشته باشید.

تناسب اندام و بارداری، افزیش وزن بدن در دوران بارداری ،امری طبیعی است که غالبا برای هر بارداری اتفاق می افتد، اما نگرانی بانوان از چاقی دوران زایمان و پس از آن کم نیست. و غالبا زنان در فکر کاهش وزن خود، هستند. که به نوبه خود سلامتی آن ها را نیز در پی دارد. اینکه در ذیل به مواردی که باعث ارتقا تناسب اندام میشود را بیان می کنیم.

تناسب اندام و چاقی، تناسب اندام و چاقی یکی دیگر از دغده های امروز بشریت است. همیشه لاغری تناسب اندام محسوب نمی شود، سیستم فیزیلوژیکی افراد با یکدیگر متفاوت است گاهی فردی برای خوش اندام شدن نیاز به افزایش وزن دارد. لاغری بیش از حد باعث میشود فرد از اندام خود راضی نبوده و در پی رفع آن باشد،پس در این مقاله به بررسی افزایش وزن می پردازیم.

 تناسب اندام و اعتماد به نفس، تناسب اندام و اعتماد به نفس رابطه هماهنگ و مستقیمی با یکدیگر دارند، ابتدا باید تعریفی از تناسب اندام بدانیم ، تناسب اندام یعنی آن حالتی که بدن فرد فاقد چربی اضافی یا کمترین میزان چربی است. حال در این مقاله به بررسی رابطه میان این دو می پردازیم.

داشتن وزن و اندامی ایده آل و جذاب آرزوی همه افراد است و برای رسیدن به این آرزو افراد مختلف معمولاً روش ها و متد های مختلفی را در خصوص مورد امتحان قرار می دهند . استفاده از انواع برنامه ها و رژیم های لاغری ، مصرف دارو های موجود در بازار ، انجام ورزش ها و فعالیت های بدنی و ... از جمله روش هایی است که امروزه بسیار پر طرفدار می باشند .

بهترین صبحانه را بخوریم ، با وجود اینکه باید به همه وعده های غذایی اهمیت داد اما صبحانه جایگاه ویژه ای دارد . صبحانه باید احساس سیری را در ما ایجاد کند و جلوی هوس های بی مورد ما را بگیرد . دست کم در وعده صبحانه 400 تا 500 کالری به بدنتان برسانید . زیرا با این کار قند خون را در حالت نرمالی قرار خواهید داد .

صفحه1 از2

تبلیغات

اخبار محبوب

ساماندهی

logo-samandehi

ارتباط با ما

برای ارتباط با گروه تخصصی لست مد میتوانید با شماره های درج شده تماس حاصل فرمایید.

شماره پشتیبانی : 02195118331

شماره پشتیبانی : 09385353552