Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha
×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 950

تناسب اندام و اعتماد به نفس Featured

By زهرا اصلانی بهمن 03, 1397 369 0
یکی از راههای بهبود تناسب اندام، افزایش اعتماد به نفستان است . یکی از راههای بهبود تناسب اندام، افزایش اعتماد به نفستان است .

 تناسب اندام و اعتماد به نفس، تناسب اندام و اعتماد به نفس رابطه هماهنگ و مستقیمی با یکدیگر دارند، ابتدا باید تعریفی از تناسب اندام بدانیم ، تناسب اندام یعنی آن حالتی که بدن فرد فاقد چربی اضافی یا کمترین میزان چربی است. حال در این مقاله به بررسی رابطه میان این دو می پردازیم.


رابطه بین تناسب اندام و اعتماد به نفس


لازم است بدانید اندام زیبا و موزون اعتماد به نفس شما را بالا می برد زیرا باعث افزایش انگیزه و در نتیجه باعث افزایش بازخورد فعالیت های اجتماعی شما چه در زندگی شخصی و چه در محیط اجتماعی می شود و همچنین اگر فردی اندام نا متناسب داشته باشد اگر از اعتماد به نفس بالایی برخوردار باشد خیلی سریعتر به نتیجه دلخواه خود میرسد و این یعنی داشتن اعتماد به نفس بالا نیز خود باعث تناسب اندام میشود یعنی این دو رابطه مستقیمی با یکدیگر دارند.کاهش اعتماد به نفسباعث تناسب اندام میشود و بالعکس، در زیل به راههای بهبود روابط این دو میپردازیم.


نگرش مثببت


شما باید اول خود را دوست داشته باشید تا ببینید که چگونه سخت ترین کارها برای شما آسان میشود .از افکار منفی که باعث سرخوردگی شما میشود دوری کنید خودتان را با دیگران مقایسه نکنید اگر آن زمانی را که صرف افکار منفی میکنید و مدام مقابل آینه می ایستید و از خود ایراد میگیرید به آن عمل کنید مانند ورزش کردن، رزیم غذایی مناسب ، خیلی زودتر به نتیجه خواهید رسید.

 

خیلی بلند پروازی نکنیدشما یک بازیگر حرف ای نیستید که خود را بااو مقایسه میکنید همین که یک اندام ایده آل داشته باشید و از پوشیدن لباس های مورد علاقه تان معذور نباشید کافیست،پس سعی کنید سطح انتظارات خود را از خود و از بدن خود پایین آورده تا بتوانید راحتتر به نتیجه خود برسید.


از اجتماع فراری نباشید


قرار گرفتن شما در محیط اجتماع و پیدا کردن دوست باعث میشود شما به نقاط قوت وضعف خودتان پی ببرید دوستان واقعی شما را در رسیدن به اهدافتان کمک خواهند کرد، جنبه انتقاد داشته باشید و درصدد رفع آن برآیید.تا ببینید بعد از رسیدن به نتیجه دلخواه،چقدر دوستان و نزدیکانتان از شما تعریف خواهند کرد و همین مسئله باعث افزایش اعتماد به نفس و رضایتمندی شما و در نهایت بهبود عملکرد شما میشود.


علایقتان را فراموش نکنید


همیشه برای تداوم یک فعالیت،داشتن علاقه و انگیزه باعث استمرار و همیشگی بودن آن فعالیت میشود به عنوان مثال اگر برای کاهش وزن و یا تناسب اندام خود به یک رشته ورزشی می پردازید سعی کنید در درجه اول با آن ورزش آشنا باشید و به آن علاقه مند باشید زیرا که نداشتن علاقهه به آن فعالیت ورزشی باعث میشود که خیلی سریع و قبل از آن که به نتیجه برسید آن ورزش را رها کرده و باعث سرخوردگی خودتان و رها کردن اهدافتان میشود.


نتیجه گیری


یادمان باشد روح سالم در بدن سالم است و یا بالعکس،اگر به خودتان بیشتر اهمیت بدهید دیگران نیز به همان میزان به شما اهمیت می دهند.نگاه شما به زندگی و اطرافیانتان از خود شما شروع میشود،از همین امروز به فکر تغییرات کوچک باشید تا راه را برای تغییرات بزرگتر هموار سازید.در ضمن شما میتوانید برای آگاهی از تناسب اندام و چاقی نیز به وبسایت ما مراجعه نمایید.

 

Rate this item
(0 votes)
Last modified on یکشنبه, 07 بهمن 1397 08:56

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار محبوب

ساماندهی

logo-samandehi

ارتباط با ما

برای ارتباط با گروه تخصصی لست مد میتوانید با شماره های درج شده تماس حاصل فرمایید.

شماره پشتیبانی : 02195118331

شماره پشتیبانی : 09385353552