Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha

رازهای لاغری

By امیر ایلخانی شهریور 05, 1397 575 0
رازهای لاغری رازهای لاغری

بهترین صبحانه را بخوریم ، با وجود اینکه باید به همه وعده های غذایی اهمیت داد اما صبحانه جایگاه ویژه ای دارد . صبحانه باید احساس سیری را در ما ایجاد کند و جلوی هوس های بی مورد ما را بگیرد . دست کم در وعده صبحانه 400 تا 500 کالری به بدنتان برسانید . زیرا با این کار قند خون را در حالت نرمالی قرار خواهید داد .


اولویت با غذاهای کامل باشد:


برای اینکه لاغر شوید پیش از هر چیز باید به چند باید و نباید آگاهی یابید . غذاهای فرآوری شده را با غذاهای سالم باید جایگزین کنید . به دلیل اینکه در غذاهای فرآوری شده نکم فراوان می ریزند شما با خوردن آن مقدار بالایی سدیم وارد بدن خود می کنید . باید کمتر از 140 میلی گرم نمک در خوراکی ها وجود داشته باشد .


قهوه را فراموش نکنید:


هرر روز صبح که از خواب بلند می شوید یک فنجان قهوه بنوشید . کافیین به دلیل آنتی اکسیدان بودن جلوی تخریب سلول ها را می گیرد . اگر هم دلتان نخواست قهوه بخورید چای هم می تواند جایگزین مناسبی باشد .


نوشیدنی شیرین مصرف نکنید:


نوشیدنی های قند دارد نمی توانند به جای غذا مصرف شوند . اگر یک بشقاب سبزیجات تفت داده شده بخورید بسیار بیشتر از آب میوه شما را سیر خواهد کرد . نوشدنی های شیرین و الکلی روزانه هشتصد کالری وارد بدن ما می کنند که عدد بسیار بالایی است . نکته مهم این است که الکل جلوی سوخت وساز را هم در بدن می گیرد و حجم چربی ها را افزایش می دهد .


وزنه بزنید:


بی گمان وزن می تواند بدنی زیبا که بافت ماهیچه ای دارد را به ما تحویل بدهد و کالری های اضافه بدن را نیز بسوزاند و اینروند حتی در هنگام خواب نیز دنباله دار خواهد بود . تمرین های قدرتی یا شنای سوئدی آغاز خوبی است و اگر این کار پی در پی و هفته ای سه تا چهار بار انجام بدهید بی گمان به بدنی بسیار خوب دست پیدا خواهید کرد که از هر نظر عالی است .


۶. ادویه‌های تند بخوریم:


سوزاندن کالری ها را به ادویه های تند بسپارید چون آننها به دلیل داشتن کاپسی سین هورمون های استرس مانند ادرنالین را در بدن ترشح می کنند که سبب می شود تا بیشتر چربی بسوزانید .
 

Rate this item
(1 Vote)
Last modified on یکشنبه, 08 مهر 1397 11:56

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

ساماندهی

logo-samandehi

ارتباط با ما

برای ارتباط با گروه تخصصی لست مد میتوانید با شماره های درج شده تماس حاصل فرمایید.

شماره پشتیبانی : 02195118331

شماره پشتیبانی : 09385353552