Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha

رسیدن به تناسب اندام تنها در 8 هفته با 5 حرکت آسان Featured

رسیدن به تناسب اندام تنها در 8 هفته با 5 حرکت آسان رسیدن به تناسب اندام تنها در 8 هفته با 5 حرکت آسان

رسیدن به تناسب اندام تنها در 8 هفته با 5 حرکت آسان ، اگر داشتن یک تناسب اندام برای شما هم به یک رویا تبدیل شده است . در ادامه با ما همراه باشید تا با ارائه چند روش به شما عزیزان این رویا را به واقعیت تبدیل کنیم . شما تنها با داشتن برنامه زیر می توانید در 8 هفته به تناسب اندام برسید .


اگر که اضافه وزن ندارید ، امکان دارد بخواهید عضلات ران ها و شکم هایتان را محکم تر کنید تا زیباتر بشوید . شما می توانید از یک شکم سفت و عضلانی برخوردار باشید ، تنها اگر که در شش یا هشت هفته ورزش های ساده ای را همانند پیاده روی و دوچرخه سواری بروید .

به این نکته دقت کنید که برای داشتن یک بدن زیبا حتماً احتیاجی ندارید که عضو باشگاه به خصوصی باشید یا از دستگاه های ورزشی به کار ببرید . ورزش باید بخشی از زندگی روزانه ی شما باشد . ورزش منظم به غیر از آثار مفیدی که روی وزن و سیستم قلبی - عروقی شما را دارا است ، می تواند سبب شکل دادن و تناسب اندام شما نیز بشود .

دارا بودن یک اندام زیبا حس خوبی به شما می دهد وموجب می شود کار خود را خیلی خوب انجام دهید و از انرژی بیشتری در حین کار انجام دادن داشته باشید و همچنین خیلی از استرس های موجود در محیط کار را نیز کاهش می دهد .


رسیدن به تناسب اندام با دراز و نشست :


برای داشتن یک شکم صاف و عضلانی ، پیشنهاد می نماییم روزانه حداقل به تعداد 30 عدد دراز و نشست بروید . به این شکل که روی زمین به طرف پشت دراز بکشید و گودی کمر خود را جوری قرار دهید که به زمین بچسبد . دست هایتان را پشت سرتان بگذارید و بعد بدون این که به گردن خود فشار وارد کنید و کمرتان از زمین جدا بشود ، شانه هایتان را از زمین بلند بنمایید .

 

رسیدن به تناسب اندام با ورزش های ایروبیک :


همان گونه که می دانید این مدل ورزش ها برای تقویت سیستم قلبی و همینطور کم شدن وزن مناسب است . این ورزش ها عبارت است از: به پیاده روی تند ، دویدن ، طناب زدن ، دوچرخه سواری و شنا اشاره نمود .


رسیدن به تناسب اندام با پیاده روی :


پیاده روی جزو دسته های ساده ترین وزرش ها است . این مدل ورزش سبب سلامت قلب و ریه نیز می شود . همینطور به کم شدن کلسترول خون ، کمک می کند و از استئوپروز یا پوکی استخوان در افراد سالمند خودداری می نماید .
پیاده روی بر روی زمین صاف ، حتی برای افرادی که درد زانو یا کمر درد دارند نیز مناسب است و فشار بدی روی مفصل آن ها وارد نمی کند .
پیاده روی در ساحل و روی شن سبب می شود تا عضلات ساق پا شکل بگیرند .
پیاده روی بر روی زمین شیب دار، هم بر زیبا ساختن عضلات ساق ، باعث خوش فرم شدن عضلات ران نیز می شود .
اگر مفصل های شما هم سالم هستند و شرایط بدنی شما اجازه می دهد ، تلاش کنید به آرامی بدوید . دویدن سبب می شود عضلات شما سریع تر و قشنگ تر فرم بگیرند. سعی کنید با چند تا از دوستانتان بدوید ، چون این کار شما را برای دویدن خیلی تحریک می کند .

Rate this item
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

ساماندهی

logo-samandehi

ارتباط با ما

برای ارتباط با گروه تخصصی لست مد میتوانید با شماره های درج شده تماس حاصل فرمایید.

شماره پشتیبانی : 02195118331

شماره پشتیبانی : 09385353552