Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha

ریسک کنیم یا نه ؟ خانم ها معمولا جست و جوی قدرت را با خطر کردن معادل می دانند . وقتی می بینند کسی که قدری خطر کرده است ، موفق می شود ، موضوع به نظرشان جالب می آید ؛ اما اغلب ، هنگامی که موضوع خطر کردن مطرح می شود ، خانم ها خیال می کنند که قرار است چیزی را از دست بدهند یا حتی زندگی شان را به مخاطره بیاندازند .

حتی مفهومی مانند استقلال نیز می تواند به صورت منفی مطرح شود و به یک دام فکری بیانجامد . در بسیاری از موارد ، این مفهوم معادل تنهایی در نظر گرفته می شود و یک ارتباط فریبنده از این دست به وجود می آید که " فرد مستقل تنها نیز هست " . دلهره از تنهایی به دام تبدیل می شود . بعضی از خانم ها هیچ راه دیگری پیش پای خود نمی بینند .

لزوم شناخت احساسات و مدیریت آنها در دنیای امروزی چیست ؟ امروزه ما در جهانی زندگی می‌کنیم که  علم و تکنولوژی با سرعت غیر قابل باوری در حال رشد و پیشرفت هستند . چه بسا بسیار سریعتر از آنکه انسان ها متوجه تکامل آن بشوند .

شاید شما هم از آن دسته افرادی باشید که معتقدند برای ازدواج نیازی به  مشاوره قبل ازدواج نیست . و همین که شخصی را بیابید که در آرزو هایتان می دیدید کافیست . در حالی برای یک عمر زندگی مشترک شاد و همراه با خوشبختی نیاز است فردی را که می خواهید وارد زندگیتان کنید از نظر روحی و شخصیتی کاملا شناخته باشید ، علاوه برشناخت طرف مقابل شما نیازمند خودشناسی هم هستید . برخی روانشناسان و حتی عالمان دینی بر مقوله ی خود شناسی تاکید بیشتری هم داشته اند .

ازدواج مرحله ی مهمی از زندگی هر شخصی است ، مرحله ای که درست یا غلط پیمودن آن رقم زننده ی شرایط خانوادگی آینده ی آن  شخص می باشد ، برای این که بتوانید از این مرحله از زندگی خود با موفقیت عبور کنید تنها نیازمند شناخت طرف مقابل خود هستید ، برای تحقق این امر مشاوره ی قبل از ازدواج می تواند کمک بزرگی برای شما باشد . شاید بار ها این جمله را شنیده باشید ؛ که ازدواج مثل یه هندونه در بسته می مونه ، در حالی که اگر به مشاور قبل ازدواج روی بیاورید این مطلب را خواهید فهمید اگاهی هایی که قبل از ادواج کسب می کنید می تواند تا حدود زیادی شما را در باز کردن بخشی از این هندوانه ی  در بسته یاری دهد .

صفحه1 از6