Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha

جدیدترین دسته گل های پاییزی عروس

By زهرا قهرمانی مهر 11, 1397 1023 1 comment
جدیدترین دسته گل های پاییزی عروس جدیدترین دسته گل های پاییزی عروس

دسته گل پاییزی عروس ، امروزه در تمامی مراسم های عروسی ، عروس خانم  ها دسته گل در دست دارند و یکی از مواردی است که به عروس خانم ها جذابیت خاصی می بخشد . دسته گل عروسی یک بیان عاشقانه در زمانی بی پایان است . در ادامه دسته گل های مناسب برای فصل پاییز را برای شما عزیزان شرح داده و می توانید مشاهده کنید  .


دسته گل پاییزی عروس:

انواع مختلفی از دسته گل ها وجود دارد که هر کدام زیبایی خاص خود را دارند . امروزه بیشتر عروسی هایی که در هر فصل برگزار می شود عروس خانم ها  معمولا دسته گل مربوط به ان فصل را انتخاب می کنند تا جلوه زیبایی به مراسمشان بدهد و زندگی جدیدشان را با فصل همراه کنند . قبل از اینکه دسته گل برای عروسی سفارش دهید به سبک و مدل لباس عروس تان و نحوه آرایش و رنگ پوستتان  توجه کنید . همچنین نباید دسته گلی را برای مراسم اتخاب کنید که دارای بوی تند و آزار دهنده ای است و  یا  گرده نباید داشته باشد تا لباس عروسی تان کثیف نشود .
چیزی که در انتخاب دسته گل عروسی بسار مهم است  ، رنگی است که در گل ها به کار برده شده است . دسته گل هایی با رنگ نارنجی و قرمز و کهریابی برای فصل پاییز مناسب است و رنگ سفید و نقره ای برای زمستان خوب است . با این حال انتخاب دسته گل به سلیقه عروس خانم بستگی دارد . در مجالس عروسی اروپایی نیز بیشتر از این گل ها استفاده می شود .


مدل های دسته گل پاییزی عروس جدید و شیک:


انواع مختلفی از مدل های دسته گل عروسی وجود دارد که هر کدام زیبایی خاص خود را دارا هستند . از این میان میتوان به دسته گل های آبشاری به سبک اروپایی اشاره کرد .


مدل دسته گل عروس با رز :

بیشتر عروس خانم ها دسته گل عروسی خود را رز انتخاب می کنند زیرا تصویر بسیار زیبا و  شیک و ساده ای در مراسم های عروسی دارد و فوق العاده  خوشبو می باشد به همین دلیل  طرفداران زیادی دارد .


دسته گل اروپایی :

عروس های اروپایی علاقه خاصی به گل های طبیعی دارند ، به همین علت بیشتر عروس های اروپایی دسته گل هایی سفارش می دهند که پر از گل های طبیعی و صحرایی و گل های رز و ارکیده باشد و در بسیاری از مواقع نیز از میوه های ریز و درشت ،  موجود در آن فصل را  در دسته گل های خود به کار می برند .

 

 

سخن پایانی:

امروزه انتخاب دسته گل عروسی یکی از مهم ترین دغدغه های هر عروس خانم است که با سلیقه خاصش آن را انتخاب می کند . دسته گل عروسی را اکثرا از جدیدترین و به روز ترین گل ها انتخاب می کنند که در نظر همه جالب باشد . انتخاب دسته گل زیبا  و شیک جلوه ی منحصر به فردی را به مراسم عروسی تان می دهد . شما عروس خانم های عزیز می توانید دسته گل های پاییزی زیبا و جذابتان را با لباس عروس پاییزی خود ست کنید .

Rate this item
(5 votes)

1 comment

  • باران
    Comment Link باران پنج شنبه, 10 آبان 1397 10:47

    واااای چه دست گل های نازی

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.