Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha
×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 950

جدیدترین قنداق های بافتنی نوزاد دختر و پسر

By مریم خطیبی مهر 09, 1397 1051 1 comment
جدیدترین قنداق های بافتنی نوزاد دختر و پسر جدیدترین قنداق های بافتنی نوزاد دختر و پسر

جدیدترین قنداق های بافتنی نوزاد دختر و پسر  ، اگر در فصل زمستان و سرما نوزاد در راه دارید و قرار است در زمستان به دنیا بیاید . پس باید به فکر قنداق های بافتنی نوزواد دخترانه و پسرانه باشید .


در اصطلاح به قنداق همان پیچاندن نوزاد در یک پارچه  می گویند . جنس پارچه نیز می تواند مختلف باشد . در قنداق کردن حرکت آزادانه ی دست و پای او تا حدی ازش گرفته می شود . همچنین قنداق کردن به نوزاد این امکان را می دهد که احساس امنیت بیشتری کند . مانند امنیتی که درون رحم مادر داشته است . زیرا نوزاد کنترل دست خود را ندارد و به طور دائم آن ها را به حرکت در می آورد . و این امکان وجود دارد که به چشم و صورت خود آسیب برساند . به عنوان مثال اگر نوزادی با دست باز بخوابد . ممکن است با ناگهانی بیدارشدن او بر اثر حرکت های دست او اسیب رسیدن به صورت او بسیار زیاد است . همچنین از دیگر مزایای قنداق کردن کودک می توان به این که اطرافیان راحت تر می توانند کودک را د آغوش بگیرند و کنترل سر او را به راحتی داشته باشند .
قنداق بافتنی نوزاد همانند دیگر لباس ها ، لباسی است بسیار مهم و حتما باید آن را تهیه کنید . نوزاد ی که در فصل سرما به دنیا می آید  علاوه بر کلاه و شالگردن نیاز به یک دور پیچ گرم و خوب دارد . که همان قنداق بافتنی نام دارد . دخترانه و پسرانه است که در ادامه مدل هایی از زیباترین قنداق های بافتنی نوزاد را نیز مشاهده می کنید .

 

سخن پایانی :


در مقاله بالا مدل های مختلفی از انواع قنداق های بافتنی نوزاد را مشاهده کردید همچنین تمامی مزایای قنداق کردن نوزاد و یا این که قنداق چیست برایتان شرح دادیم امیدواریم توانسته باشیم مطالب خوبی به شما عزیزان ارائه دهیم .

Rate this item
(7 votes)

1 comment

  • نازنین
    Comment Link نازنین شنبه, 05 آبان 1397 11:52

    ای جااان چه مدل قنداق های نازی دنبال ایده بودم برای بافتن قنداق ، مرسی مدلی رو که می خواستیم پیدا کردم .

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.