Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha
رنگ سال 2019 رنگ سال 2019

رنگ سال 2019  ، یکی از رسم های محبوبی می باشد که همه مردم دنیا از آن استقبال می کنند و همچنین کمپانی های مد و فشن نیز همیشه به دنبال رنگ های سال جدید می باشند تا از آن استعاره بگیرند .

به طور کلی می توان گفت زندگی آنها تحت شعاع این رنگ ها قرار میگیرد . امسال هم طبق معمول با فرارسیدن عید نوروز ، رنگ سال 2019 معرفی می شود . رنگی که کم کم باید منتظر باشیم به پشت ویترین های لباس فروشی و لوازم آرایشی راه یابد و خود را به مبلمان و محصولات دیگر خانگی تحمیل کند . اما گروه لست مد می خواهد در این مقاله این که چگونه رنگ سال انتخاب می شود و توسط چه کسی یا شرکتی انجام می شود توضیح دهد . با ما همراه باشید .

چه کسی این رنگ ها رو انتخاب میکند و بین همه رواج میدهد

قطعا برای شما هم جالب است بدانید که چه کسی آن را رواج داده است . از سال 2000 به بعد موسسه پنتون ، رنگ سال بعد را باتوجه به نظرسنجی کلی ای که انجام می داد ، انتخاب می نمود . موسسه پنتون هر ساله با توجه به رنگ های پیشنهادی که در سایت خود می گذارد از مردم می خواهد تا در این نظر سنجی شرکت کنند و باتوجه به ارزیابی که انجام میدهند ، رنگ سال را از انتخاب اکثریت مردم تعیین میکنند . این موسسه ، رنگ مورد نظر را بر اساس آنچه مردم به دنبال آن هستند انتخاب کرده به طوریکه مردم با استفاده از آن بتوانند پاسخگوی نیازهایشان باشند . این رنگ الزاماً رنگ خیلی پرفروش و جذاب بازار مد نیست بلکه رنگی است برای طراحان در تمامی بخش ها که بیان کننده حالت و نگرش بخشی از مردم است .

لزوما رنگ ها در دنیای مد نباید از طیف رنگی خاصی پیروی کنند  بلکه باید  تمام مرزهای طراحی را در نوردند و حالات ، نگرش و احساسات بخشی از مصرف کنندگان را بیان  کنند . ارزیابی و بیرون آوردن رنگ توسط تیم تخصصی موسسه پنتون که مدیر اجرایی آن «لئاتریس ایزمن» می باشد ، به دنبال تاثیر طرح و رنگ آینده برای رنگی که بیشترین تاثیر را در بخش های مختلف جامعه داشته باشد انجام می شود . این تاثیرات می توانند شامل صنعت سرگرمی ، فیلم های آینده ، هنر ، هنرمندان نوظهور ، مقاصد گردشگری و شرایط اجتماعی و اقتصادی باشند .

استفاده از رنگ های گرم باعث فعالیت و اکتیو شدن مردم می شود و همچنین اشتها آور است . رنگ‌هایی مثل قرمز فلفلی ، نارنجی آتشی ، بنفش سیر و ... بسیار بر تفکر و توهم اشتهای آنها می افزاید . در واقع رنگ های گرم در رستوران ها خیلی کاربرد دارد و همچنینن استفاده از رنگ های خنثی ، همان طور که از نامشان پیداست ، از  رنگ‌های اساسی و مهم  به حساب می آید و در واقع همیشه کارایی دارد و حتی اگر رنگ سال از طیف رنگ های گرم باشد ، باز هم بسیاری به سمت رنگ های خنثی می روند . در این گروه رنگ ، می‌توان سفید را در کنار رنگ شتری ست کرد و در کنار آن‌ها ، بدون رعایت نکته خاصی ، رنگ‌هایی مثل سیاه ، قرمز زرشکی و طوسی را آورد ، آن هم بدون اینکه توازن دکوراسیون به هم بخورد .
استفاده از رنگ های طلایی و زرد در کنار رنگ های خنثی مثل سفید و خاکستری بسیار جالب است و در دکوراسیون و دیزاین وسایل بسیار کارایی دارد .

نتیجه گیری

باتوجه به مطالبی که در مقاله فوق خدمتتان گفتیم و همچنین پیشبینی‌ های گروه پنتون ، ترکیب این دو گروه رنگ ، یعنی رنگ‌های اشتها آور  و رنگ‌های خنثی ، آینده مد و دکوراسیون داخلی را در سال ۹۸ (سال ۲۰۱۹) را دست خواهند گرفت و شرکت ها و افراد برای سال جدید ، از این طیف رنگی در محصولات خود استفاده می کنند . با گروه لست مد همراه باشید تا شما را از آخرین اخبار دنیا مد مطلع نماید .

Rate this item
(0 votes)
آخرین مد

پوشش خوب صرفا لباس گران پوشیدن نیست بلکه درست پوشیدن است . قطعا نمی توانیم این مسئله را انکار کنیم که ظاهر افراد و نوع پوششان برایمان مهم نیست ، بی جهت نیست که قدیمی ها می گویند عقل انسان به چشمانش است . ما در این جا برآنیم تا با معرفی محصولات متعدد در زمینه های مختلف چه در ایران و چه در دنیای خاکی بتوانیم کمک شایانی به شما مخاطبین عزیز کرده باشیم . این اتفاق خیلی هم بد نیست چون کمک می کند ما به پوشش خود بیشتر اهمیت بدهیم . سایت تخصصی لست مد با محوریت دیزاین ، پوشش و مد  قصد دارد تا شما را با آخرین مد و فشن روز دنیا آشنا نماید. تیم تخصصی لست مد تمام سعی خود را، برای اینکه کابران سایت انتخاب مناسب و شیک داشته باشند قرار داده است در واقع مشتری مداری هدف ماست. لست مد با کمک کادر خود تصمیم دارد هر آنچه در دنیای مد اتفاق می افتد را پوشش بدهد ، ما به شما می گوییم برای خوش پوش بودن چه استانداردهایی را باید رعایت کنید و با رعایت کدام اصول همیشه و در همه شرایط خوشتیپ باشید .  شما می توانید با دنبال کردن ما از اخبار و حواشی مد با خبر باشید و با تمام برندها ی دنیا بالاخص برندهای موجود در کشور عزیزمان ایران آشنا شوید .

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.