Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha
×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 919

کسب درآمد از بیت کوین

کسب درآمد از بیت کوین کسب درآمد از بیت کوین کسب درآمد از بیت کوین

راه های متعددی برای کسب درآمد از ارز دیجیتال بیت کوین وجود دارد اما از آن جا که در زندگی واقعی هیچ چیز مجانی نیست ، بیت کوین رایگان نیز وجود ندارد ؛ شما باید در مقابل این درآمد باید وقت یا دانش بسیاری صرف یا از سیستم های قدرتمند استفاده کنید . بدیهی است که هر کاری که آسان تر است یا نیاز به ابزار قوی و دانش کمتری دارد ، سود کمتری هم خواهد داشت .

در این مطلب روش هایی برای کسب درآمد از بیت کوین را به شما معرفی خواهیم کرد که بعضی از آن ها به تلاش چندانی نیاز ندارند و دستمزد خیلی کمی در پی خواهند داشت . برای دیگر روش های کسب درآمد از بیت کوین که سود آورتر هستند ، لازم است شما به نسبت آن سود ، از سطح معینی از تخصص در حوزه ی صنعت و بازار داشته باشید .
به هر حال اگر شما هم علاقه مند به کسب بیتکوین آنلاین هستید ، می توانید روش هایی را که در ادامه معرفی می کنیم به کار بگیرید . در این موارد ، روش هایی را که به حداقل تلاش و حداقل پرداخت نیاز دارند ، می توانید پیدا کنید .

 

درآمد از بیت کوین

هرچند روش micro-ernings یا درآمد خرد ، ساده ترین روش برای بدست آوردن بیت کوین است ، اما در مقابل بیشتر از سایر روش ها وقت می گیرد ، البته این وقت به مقدار پولی که می خواهید به دست آورید بستگی دارد .وب سایت هایی هستند که در مقابل انجام برخی وظایف کوچک مقداری بیت کوین برای شما پرداخت می کنند . روش های درآمد خرد عبارتند از :

 

دریافت بیت کوین با بازدید از وب سایت ها

همانطور که از نام این روش پیداست ، شما می توانید با بازدید از برخی وب سایت ها و تبلیغات از برخی وبسایت ها بیت کوین دریافت کنید . بسیاری از وب سایت های PTC بابت انجام این وظایف کوچک یعنی بازدید سایت ها و تبلیغات ، برای شما بیت کوین واریز می کنند . البته بازدید ها انواع مختلفی دارند که سایت های PTC به کاربران خود این امکان را می دهد که از میان بازدید های 5 ثانیه ای ، 10 ثانیه ای و 20 ثانیه ای هرکدام را که مایل اند ، با دست مزد های متفاوت انتخاب کنند . اگر شما یک روز کامل را صرف مشاهده های 20 ثانیه ای بکنید ، کمتر از 10 دلار درآمد خواهید داشت .

Bitcoin faucet نیز از سایت هایی است که می توان بابت انجام برخی کارها بیت کوین دریافت کرد . برای کسب بیت کوین از این سایت ها می توانید تبلیغات سایت هایی که آن ها تعیین کرده اند ، در وب سایت خود قرار دهید و در ازای هر شخص که از سایت شما وارد سایت تبلیغ شد ، مقداری بیت کوین دریافت کنید . همچنین می توانید از تبلیغات خاصی بازدید و یا در نظر سنجی های تعیین شده ای شرکت کنید و بابت انجام هر یک ، مقادی بیت کوین کسب کنید . وب سایت Bitcoin faucet بیش از 50 درصد ترافیک سایت های پیشرو در صنعت بیت کوین را شامل می شود .
به هر حال وب سایت های Bitcoin Faucets نیز مانند وب سایت های PTC ، روش های مناسبی نیستند چون در بهترین حالت کاربران می توانند فقط 1 تا 2 دلار در روز درآمد کسب کنند .

 

انجام کارهای کوچک و دریافت بیت کوین

این کارهای کوچک هم برای کسب مقدار کمی بیت کوین انجام می شوند . وب سایت هایی مانند Coinworker وظایف کوچکی را به کاربران ارائه می دهد مثلا ؛ کاربران باید یک پلاگین را آزمایش کنند و ببیند آیا جواب می دهد یا نه . هرچند درآمد حاصل از این کار نیز خیلی کم است اما به نسبت بیشتر از وب سایت های PTC است .

 

کسب بیت کوین از طریق نوشتن درباره بیت کوین

اگر اطلاعات تخصصی خوبی از بیت کوین و صنعت رمزنگاری دارید ، می توانید دانسته های خود را به صورت نوشته به اشتراک بگذارید و بابت این کار بیت کوین دریافت کنید . مقدار بیت کوینی که بابت مطلب خود دریافت می کنید ، بسته به سطح تخصصی بودن آن ، متغیر است . این روش می تواند سود بسیاری به همراه داشته باشد .

 

کمپین های امضای BitcoinTalk

در این کمپین افراد با امضای مخصوص خود شناخته می شوند و می توانند مطالبی را به عنوان پست در این گروه به اشتراک بگذارند . بابت هر پستی که در این گروه می گذارید ، مقداری بیت کوین دریافت می کنید . این مقدار به سابقه ی عضویت شما در انجمن BitcoinTalk بستگی دارد . اگر بیش از 120 پست در این کمپین بگذارید ، به عنوان یک عضو کامل شناخته می شوید و بیت کوین بیشتری دریافت می کنید . اکثر کمپین ها شرایط خاصی برای پست گذاشتن دارند ، از جمله حداقل کلماتی که باید در پست وجود داشته باشد یا پست تبلیغاتی نباشد . علاوه بر این برخی کمپین ها ممکن است شرایطی مانند حداقل یا حداکثر تعداد پست در هفته برای کاربران خود در نظر بگیرند .

اگر شما عضو کامل انجمن نباشید ، با گذاشتن پست می توانید 50 تا 100 دلار در 24 ساعت درآمد داشته باشید . البته اگر کمپین به شما اجازه ی گذاشتن تعداد کمی پست در هفته را بدهد ، این درآمد کمتر خواهد شد .
بسیاری از شرکت های رمزنگاری جدید برای انجام وظایفی مانند تولید ویدیو های یوتیوب ، وبلاگ نویسی و ارسال در رسانه های اجتماعی ، برای کاربران خود بیت کوین پرداخت می کنند . مقدار این بیتکوین بستگی به تعداد بازدید کننده ها و دنبال کننده ی صفحه ی اجتماعی شما دارد .
معمولا پس از انجام ICO دست مزدتان را دریافت خواهید کرد یا مقداری بیت کوین از شرکتی که برای آن تبلیغ کرده اید ، دریافت خواهید کرد .

 

نوشتن مطلب برای سایت های خبری

این روش می تواند پر درآمد باشد و هرچه تعداد و سطح کیفیت نوشته های شما بالاتر باشد ، در آمد بیشتری کسب می کنید . شما می توانید برای برخی وبلاگ ها و سایت های خبری مطالب باکیفیتی بنویسید . سایت هایی هستد که در ازای 1000 کلمه مطلب 30 تا 100 دلار به نویسنده می پردازند . نویسنده می تواند روش پرداخت را انتخاب کند ؛ دستمزدش به صورت بیت کوین برایش واریز شود یا به صورت ارز رایج .

 

بازاریابی وابسته

اگر وارد کار وبلاگ نویسی برای بیت کوین شدید و پس از مدتی وب سایت شما معروف شد ، می توانید از طریق بازاریابی وابسته بیت کوین ، درآمد داشته باشید . در این نوع بازاریابی ، شما بازدید کننده تان را به سایت یک کسب و کار ارجاع می دهید ، اگر بازدید کننده شما برای خرید از آن کسب و کار پولی پرداخت کند ، درصدی کمیسیون به شما تعلق می گیرد .

 

مشاوره درباره بیت کوین

اگر شما یک متخصص رمزنگاری هستید و به هر دلیلی نمی توانید یا نمی خواهید اطلاعاتتان را به صورت نوشته در اختیار دیگران قرار دهید ، می توانید به عنوان یک کارشناس آنلاین فعالیت داشته باشید . شرکت های زیادی برای انجام معاملات خود ، نیاز به مشورت با یک کارشناس ارز دیجیتال دارند . هرچند این شغل به نظر دور کاری می رسد اما می تواند یک شغل تمام وقت باشد . بسته به میزان تخصص شما و وقتی که صرف می کنید ، دست مزد شما متغیر است .

 

وام بیت کوین

یکی از روش های کسب درآمد از بیت کوین وام دادن به دیگر کاربران است . این روش سودمند و خطرناک است ؛ سودمند به خاطر این که شما درصد بالایی بهره دریافت می کنید و خطرناک به این دلیل که اگر شخص وام گیرنده پول شما را پس نداد ، احتمال خیلی کمی وجود دارد که بتوانید پولتان را پس بگیرید . برای وام دادن و وام گرفتن می توانید از وب سایت های میانجی مانند Bitbond استفاده کنید .

 

استخراج بیت کوین از معدن بیت کوین

پیشتازان صنعت بیت کوین از طریق استخراج بیت کوین از معادن درآمد داشته اند . در این روش بیت کوین تولید می شود و برای انجام آن لازم است از برنامه های کامپیوتری خاص استفاده شود . قدرت پردازش کامپیوتر ماینر نیز در آن تاثیر دارد . در اوایل ، استخراج بیتکوین کار چندان سختی نبود و استخراج کنندگان توانستند هزاران هزار بیت کوین را استخراج کرده و بفروشند .

به هر حال در آن زمان که استخراج بیت کوین آسان بود ، ارزش آن بسیار کمتر از چیزی بود که اکنون دارد . به این ترتیب استخراج بیت کوین هم کار پر درآمدی حساب نمی شد . با سخت شدن روند استخراج بیت کوین ، ارزش بیت کوین بسیار بالا رفت . امروزه ماینر ها با استفاده از تجهیزات تخصصی و پر قدرت می توانند این کار را انجام دهند .

تجهیزاتی که به وسیله ی آن ها بیتکوین استخراج می شود ، برق بسیار زیادی استفاده می کنند که هزینه ی فوق العاده ای در پی خواهد داشت . معدن بیت کوین تخمین زده است که مقدار برقی که در یک روز استفاده می کند ، برابر با مقدار برق مصرفی یک روز کشور مراکش است .

 

تجارت بیت کوین

پتانسیل زیادی برای کسب درآمد در تجارت بیت کوین وجود دارد که این در آمد به میزان دانش و تخصص شما در مورد بازار رمزنگاری ارز دارد . این بازار بسیار بی ثبات است و ممکن است به سلیقه ی افراد ریسک ناپذیر جور نباشد . تمام مبادلات تجاری در Cryptocurrency به وسیله ی بیت کوین یا Ethereum انجام می شود ؛ یعنی اگر شما بخواهید از Cryptocurrency خرید کنید ، باید در بیت کوین یا Ethereum حسای داشته باشید .

 

خرید و فروش بیت کوین

خرید و فروش بیت کوین بر اساس قیمت همان روز و همان لحظه در بازار انجام می شود ، چرا که این بازار نوسان زیادی دارد . بیت کویی را می توان با بورس اوراق بهادار و یا با ارز های رایج آمریکا معامله کرد .

 

ربات های معاملاتی

به کارگیری ربات های بازرگانی بیت کوین روشی پیشرفته است و اگر به خوبی اجرا شود ، نتایج بسیار مفیدی در بر خواهد داشت . ربات های معاملاتی یا بازرگانی به شما راه های بدست آوردن بیت کوین و رمزنگاری را نشان می دهند .

 

رمزنگاری معاملاتی

ربات رمزنگاری معاملاتی ، رباتی است که راهکارهای تجاری خوبی در اختیار کاربران خود قرار می دهد و لازم نیست کاربر ربات را روی سیستم خود نصب کند . این ربات یک بازار استراتژیک است و کاربران می توانند استراتژی معاملاتی مورد علاقه ی خود را بخرند . همچنین کاربران می توانند استراتژی های معاملاتی خود را در آن جا به فروش برسانند .

 

3Commas

3Commas یک ربات تجاری بسیار محبوب است که با مبادلات Bittrex، BitFinex، Binance، Bitstamp، KuCoin، Poloniex، GDAX، Cryptopia، Huobi و YOBIT کار می کند . ربات با هر دستگاه کار می کند زیرا یک سرویس مبتنی بر وب است ، بنابراین شما می توانید بر کیف پول تجاری خود را در تلفن همراه و لپ تاپ نظارت داشته باشید . Commas 3 به شما امکان می دهد تا روند ضرر و سود را در دست داشته باشید و از موفق ترین روش های معاملاتی با خبر شوید .

 

Cryptohopper

یک ربات تجاری مبتنی بر ابر است . این سیستم به شما اجازه می دهد تا در شاخص های فنی تجارت کنید . این ربات "اولین و تنها ربات تجاری رمزنگاری اتوماتیک برای ادغام سیگنال های بیرونی حرفه ای" است .

 

کسب بیت کوین با گزینه های دوتایی

شما می توانید روی افزایش یا کاهش ارزش بیت کوین در زمانی مشخص شرط بندی کنید به این شکل که نظر خود را در مورد افزایش یا کاهش قیمت بیت کوین در مدت تعیین شده اعلام می کنید . اگر افزایش یا سقوط در دوره ی تعیین شده رخ دهد ، اگر درست حدس زده باشید مبلغی که توافق کرده بودید را می گیرید و اگر اشتباه حدس زده باشید ، به همان میزان سرمایه تان را از دست می دهید .

 

 

سخن پایانی

در این مقاله مهمترین روش های کسب درآمد از بیتکوین را به شما معرفی کردیم . چیزی به اسم بیت کوین رایگان وجود ندارد . برای به دست آوردن بیت کوین یا باید پول خرج کنید و مستقیما آن را بخرید ، وقت زیادی بگذارید ، از علم و تخصص خود بهره بجویید و یا از سیستم های بسیار قدرتمند استفاده کنید .

Rate this item
(1 Vote)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.