Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha
اخبار سلبریتی ها

اخبار سلبریتی ها (71)

استایل بهنوش طباطبایی ، بیوگرافی بهنوش طباطبایی ، بهنوش طباطبایی در 27 اردیبهشت سال 1360 در تهران متولد شد. تحصیلات خانم طباطبایی لیسانس کامپیوتراست . او پس از گرفتن لیسانس برای یادگیری حرفه بازیگری به دانشگاه هنر رفت . 

استایل طناز طباطبایی ، بیوگرافی طناز طباطبایی ، طناز طباطبایی بازیگر خوش نام و جوان سینما و تلویزیون است. طناز در 2 اردیبهشت 1362 در تهران متولد شد . او فارغ التحصیل رشته کارگردانی تئاتر است.

همیشه تیپ و پوشش سلبریتی ها برای مردم جالب بوده است. معمولا بیشتر مردم بازیگران را الگویی برای خود قرار می دهند. بعضی از هنرمندان ما در جشنواره ها با لباس های عجیبی حاضر می شوند.

عکس های لو رفته روناک یونسی  ، بیوگرافی روناک یونسی ، روناک یونسی متولد 9 دی ماه سال 1359 در تهران می باشد . خانم یونسی بازیگر سینما و تلویزیون است . او دیپلم گرافیک فوق دیپلم عکاسی و لیسانس طراحی صنعتی دارد .

بازیگران خانم ایرانی که از همسرانشان بزرگتر هستند ، یکی از مهم ترین قوانین ازدواج در خانواده های سنتی سن زن و مرد است . معمولا مرد باید از زن بزرگتر باشد.

تغییر جنسیت محمدرضا فروتن صحت دارد ؟ ، این روزها خبر تغییر جنسیت محمدرضا فروتن در بسیاری از سایت ها و شبکه های اجتماعی بازتاب فراوانی داشته است . این خبر بسیاری از کاربران توئیتر ادعا کرده اند که محمدرضا فروتن 2 ماه پیش عمل تغییر جنسیت خود را در آلمان انجام داد .

جدیدترین عکس های مونیکا بلوچی روی یک مجله مد امریکایی ، مونیکا بلوچی از معروف ترین بازیگران زن دنیای هالیوود می باشد. او اخیرا برای یک مجله مد امریکایی عکس های جذابی گرفته است که در ادامه برخی از آنها را به نمایش گذاشته ایم.

سکانس بحث برانگیز صیغه کردن در سریال آقازاده ، چند وقتی است که سریال آقازاده در شبکه نمایش خانگی در حال پخش است اما پخش شدن بخش ‌های مختلف این سریال با حاشیه های زیادی در رسانه‌های اجتماعی را به همراه دارد و برخی اوقات به شدت خبرساز می‌شود .

بیوگرافی حسام نواب صفوی ، حسام نواب صفوی بازیگر خوش چهره سینما متولد 1353 متولد 22 شهریور در شهر تهران می باشد، وی در رشته کارگردانی و حقوق فارغ التحصیل شده و در خانواده ای فرهنگی به دنیا آمده است.

جشن حافظ ، جشن حافظ یا جشن سینمایی تلویزیونی دنیای تصویر نام جشنواره‌ای است که هر سال توسط علی معلم مدیر مسئول و سردبیر مجله سینمایی دنیای تصویر در کشورمان برگزار می‌شود. اولین دوره این جشن در سال ۱۳۷۶ با حضور بازیگران و کارگردانان درخشان آن دوران برگزار شد. هیئت داوران جشن دنیای تصویر ترکیب نه نفره نویسندگان و منتقدان سینمایی دنیای تصویر هستند و

صفحه1 از6