Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha

ازدواج الهام حمیدی Featured

By فاطمه کهریزی بهمن 15, 1397 456 0
الهام حمیدی، خبر از ازدواج خود داد و عکس هایی از ازدواجش را در صفحه شخصی اش منتشر کرد. الهام حمیدی، خبر از ازدواج خود داد و عکس هایی از ازدواجش را در صفحه شخصی اش منتشر کرد.

ازدواج الهام حمیدی، تا کنون شایعه های زیادی راجب به ازدواج الهام حمیدی در سایت ها و یا فضاهای مجازی مطرح شده بود، با عنوان های الهام حمیدی و همسرش ، عکس های الهام حمیدی و همسرش و عنوان هایی به این صورت، اما دیروز تاریخ 14 بهمن ماه خبر ازواج الهام حمیدی بازیگر سینما و تلویزیون، با انتشار عکس های مراسم عقدش، در صفحه رسمی اینستاگرامش فضای مجازی را تکان داد.

خبر ازدواج الهام حمیدی غوغا کرد


عکس الهام حمیدی در مراسم عقدش


تا به حال در هیچ رسانه ای عکسی از مراسم ازدواج الهام حمیدی، منتشر نشده است. و عکس واضح و حیقیقی از الهام حمیدی و همسرش نیست اما عکس زیر، عکس دسته گل و حلقه نامزدی الهام حمیدی است.


همسر الهام حمیدی هنوز معرفی نشده ولی عکس های الهام حمیدی در مراسم عقدش و نوع میکاپ اون در این مراسم را میتوانید در این مطلب مشاهده کنید که الهام حمیدی دیروز منتشر کرده است .


الهام حمیدی برای مراسم عقدش، میکاپ فوق العاده زیبایی استفاده کرده است و لباس مراسم عقدش بسیار شیک و ساده است، الهام حمیدی رنگ نباتی و بژ را انتخاب کرده است، الهام حمیدی یک عکس از خودش و آرایشگرش در فضای مجازی منتشر کرده است.

بیوگرافی کوتاه از الهام حمیدی


الهام حمیدی متولد 8 آذر 1356 در تهران است که در زمینه بازیگری در سینما تلویزیون فعال است . تحصیلات الهام حمیدی در رشته حسابداری بوده و در دانشگاه آزاد در رودهن به پایان رسانده و مدرک لیسانس را از همین دانشگاه دریافت کرده است .
الهام حمیدی ازیگری را به طور جدی شروع نکرده و در ابتدا یک ترم برای آموزش بازیگری گذرانده. الهام حمیدی در سال 1384 موفق به دریافت و کسب تندیس زرین، به عنوان بهترین بازیگر نقش مکمل زن، برای بازی در فیلم سینمایی "خیلی دور خیلی نزدیک " شده است .


اثرات هنری الهام حمیدی


الهام حمیدی اثرات هنری زیادی دارد و در دوره فعالیت در عرصه سینما و تلویزیون، بازی های جذابی داشته است که از جمله کارهای الهام حمیدی عبارتند از:
«مسافری از هند»
«زیر تیغ»
«آخرین دعوت»
«شوق پرواز»
«یوسف پیامبر»
«بچه‌های ابدی»
«ملک سلیمان»
«گهواره‌ای برای مادر»


نتیجه


هنوز هیچ رسانه ای اطلاع دقیقی از ازدواج الهام حمیدی ندارد، چون عکس الهام حمیدی و همسرش در جایی منتشر نشده است اما عکس های الهام حمیدی با میکاپ و لباس عقد، با عنوان عکس های الهام حمیدی در مراسم عقدش منتشر شده، که میشود گفت حقیقت ندارد و الهام حمیدی برای مدلینگ عروس و میکاپ نامزدی این کار را کرده است.

 

 

Rate this item
(1 Vote)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.