Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha

ازدواج سحر قریشی و مهدی طارمی + عکس

By نرگس گودرزی مرداد 27, 1397 474 0
ازدواج سحر قریشی و مهدی طارمی ازدواج سحر قریشی و مهدی طارمی

برای اطلاع از صحت این خبر با سحر قریشی بازیگر سرشناس کشورمان تماس گرفتیم. سحر قریشی در خصوص شایعه ازدواجش با یک فوتبالیست گفت: اینبار قرار است با چه کسی ازدواج کنم؟(با خنده) فکر می کردم می خواهید در خصوص برادرم با من مصاحبه کنید . فقط این را بگویم که کاربران فضای مجازی از این حرف ها زیاد می زنند. سحر قریشی افزود: ازداوجم را با آقای مهدی طارمی نه تایید می کنم و نه تکذیب، چون نمی خواهم با تکذیب کردن این موضوع مجبور به مصاحبه شوم .


ماجرای ازدواج مهدی طارمی و سحر قریشی از کجا شروع شد ؟


توئیت عاشقانه مهدی طارمی در ۲۴ ساعت گذشته خیلی بازتاب داشته و حالا همشهری‌ اش لو داده انگار قرار است طارمی را زین پس آقا داماد صدایش کنند .طارمی نوشت: «یک زن تمام زیبایی هایش را مدیون مردی است که آن ها را عاشقانه می بیند!» این توئیت حسابی سوژه شد و کلی برایش نوشتند آقای سر به هوا ، حتما خیریتی تو توئیتش بوده است .

حسین ماهینی ، همشهری و صمیمی ترین دوست فوتبالی مهدی برایش کامنت گذاشته است : "سی خاطر دومادمون ، عروس دوس می داریم . "
همه چیز از یک توییت ساده مهدی طارمی منتشر شد . طارمی در این توییتر یک متن عاشقانه ای نوشته بود که با شیطنت یکی از هم تیمی هایش همراه بود .


همانطور که در تصویر فوق ملاحظه می کنید حسین ماهینی با لهجه بوشهری زیر توییتر طارمی نوشت : سی خاطرِ دومادمون عروس دوس میداریم .

همین توییتر کافی بود تا کل شبکه های اجتماعی خبر از ازدواج مهدی طارمی را پر کرد .

لحظاتی پس از انتشار توییتر طارمی , خبرهای غیر رسمی عروس خانم را سحر قریشی معرفی کردند .

خبرگزاری ایسکانیوز برا روشن شدن ماجرا تصمیم به مصاحبه تلفنی با سحر قریشی گرفت . سحر قریشی در خصوص شایعه ازدواجش با یک فوتبالیست گفت :

اینبار قرار است با چه کسی ازدواج کنم ؟ ( با خنده ) فکر می کردم می خواهید در خصوص برادرم با من مصاحبه کنید . فقط این را بگویم که کاربران فضای مجازی از این حرف ها زیاد می زنند . ازداوجم را با آقای فوتبالیست نه تایید می کنم و نه تکذیب ، چون نمی خواهم با تکذیب کردن این موضوع مجبور به مصاحبه شوم .

 مهدی طارمی در توئیتر مطلبی را منتشر کرده بود که حسین ماهینی ، کاپیتان پرسپولیس ، به نحوی آن را بازتاب داد که هواداران پرسپولیسی متوجه شدند مهاجمشان قرار است به زودی ازدواج کند . به دنبال این توئیت عده‌ای شایعه ازدواج طارمی با سحر قریشی ، بازیگر سینما و تلویزیون ، را مطرح کردند که در نهایت طارمی به این موضوع واکنش نشان داد .

Rate this item
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.