Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha

زندگینامه ی ریحانه پارسا

By پروین ساری مرداد 19, 1397 643 0
زندگینامه ی ریحانه پارسا زندگینامه ی ریحانه پارسا

ریحانه پارسا ، بازیگر جوان و فعال که به تازگی با بازی در فیلم تلوزیونی پدر توانسته است ایفای نقش کند ، ریحانه پارسا متولد 1372 می باشد که در شهر تهران به دنیا آمده است . فارغ التحصیل رشته تئاتر از دانشگاه سوره در سال 94 است ، بجز بازیگری در عکاسی نیز فعالیت تخصصی دارد ، می گوید در زندگی همیشه بلند پرواز بودم .

عکس های ریحانه پارسا

شروع فعالیت

خانم پارسا فعالیت حرفه ای خود را از تئاتر و کارهای دانشجویی دانشگاه سوره شروع کرد ، می گوید اینقدر بلند پرواز بودم که می دانستم  یک روز موقعیتی برای دیده شدنم پیش خواهد آمد .

اولین نقش در سریال پدر

اولین و حرفه ای ترین تجربه ی رسمی او در تلویزیون با سریال پدر در نقش لیلا شروع شده است ، این سریال از تیر ماه 97 از شبکه دو پخش می شود .

نحوه انتخاب برای سریال پدر

برای نقش لیلا در سریال پدر حدود 250 نفر که حتی برخی از آنها بازیگران شناخته شده بودند تست دادند اما در نهایت من پذیرفته شدم و خیلی خوشحال هستم . خداروشکر توانایی های من به چشم کارگردان آقای توفیقی و نویسنده آقای عنقا آمد ، این سریال هر شب بجز جمعه ها ساعت 21:30 از شبکه دو پخش می شود .

بازیگر نقش لیلا در سریال پدر

بلند پروازی در زندگی

همیشه در زندگی بلند پرواز بودم و فکر می‌ کنم از همین رو ، چنین موقعیتی برایم پیش آمد ؛ البته برنامه خودم هم بود . با اتمام مدرسه و حین تحصیل در دانشگاه ، تصمیم گرفتم کار تئاتر را به صورت حرفه‌ ای شروع کنم و تصور می‌ کردم بعد از چند سال چنین اتفاقی برایم می‌افتد .

دو بازیگر جدید در سریال پدر

لیلای سریال پدر یک دختر امروزی است که به خاطر برخی اتفاقاتی که در دانشگاه می‌ افتد با پسری به نام حامد تهرانی آشنا می‌ شود و کل سریال جریان رابطه این دو نفر است . نقش حامد را سینا مهراد بازی می‌ کند .

عکس بازیگر نقش لیلا در سریال پدر

سخن پایانی

ریحانه پارسا ، بازیگر جوان 25 ساله ، هنوز ازدواج نکرده و مجرد است . این خانم بازیگر در یکی از مصاحبه های خود اعلام نموده است که فیلم سینمایی پدر سکوی پرتاپ من می باشد . برای خواندن بیوگرافی سینا مهراد که هم بازی با خانم ریحانه پارسا در سریال پدر بوده است ، می توانید لست مد را دنبال نمائید .

 

Rate this item
(0 votes)
Last modified on پنج شنبه, 05 مهر 1397 06:55

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.