Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha

زندگینامه ی محسن ابراهیم زاده

By پروین ساری مرداد 09, 1397 809 0
زندگینامه ی محسن ابراهیم زاده زندگینامه ی محسن ابراهیم زاده

خواننده ی بسیار محبوب ایرانی ها ، محسن ابراهیم زاده ، در سال 1366 در شهر تهران متولد شده است . در کودکی قاری قرآن بود و در نوجوانی به موسیقی روی آورد . او از سال 1380 به بعد موسیقی را به صورت حرفه ای نزد استاد نیکنام گذراند و در همان سال ها آهنگ هایی را منتشر کرد . محسن ابراهیم زاده در سال های اخیر با انتشار آهنگ هایش در فضای مجازی محبوبیت خوبی به دست آورده است .محسن ابراهیم زاده با صدای ماورائیش نظر همگان را به خود جلب کرد و با ترک فوق العاده “هنوزم” که بازخوانی ترانه ی “تورج شعبانخانی” است ، خود را در دل میلیونها جوان چه در داخل کشور چه در خارج از کشور جای داده است .
از او اطلاعات چندانی در دسترس نیست و تا بحال رسانه ای نشده است ولی آهنگهای او در گوشه و کنار شهر بسیار شنیده میشود و توانسته مخاطب زیادی جذب کند .


شنیده ها حکایت از آن دارد که بدنبال جمع آوری یک آلبوم است . آلبومی که در آن بنا به درخواست هواداران ترکهای بیس دار (هاوس و ترنس) یعنی همان در سبک قطعه ی “هنوزم” بیشتر مورد توجه شخص او قرار گرفته است .
آهنگساز و تنظیم کننده برخی از آهنگ های او مصطفی مومنی است . محسن ابراهیم زاده در سال 1396 تیتراژ برنامه ماه مهتاب را خوانده است .

متن ترانه “هنوزم” از محسن ابراهیم زاده

 هنوزم چشمای تو مثل شبای پر ستاره ست / هنوزم خاطره هات برام مثل عمر دوباره ست
هنوزم وقتی میخندی دلم از شادی میلرزه / هنوزم با تو نشستن به همه دنیا میارزه
اما افسوس تورو خواستن دیگه دیره دیگه دیره / اما افسوس با نخواستن دلم آروم نمیگیره

از قرآن تا موسیقی

از سن 14 سالگی در سال 1380 شروه به قرائت قران کرد ، صدای زیبای وی رفته رفته به حوزه موسیقی کشیده شد که در نهایت از سال 83 فعالیت خود را در یادگیری موسیقی آغاز کرد .

ورود حرفه ای محسن ابراهیم زاده

در سال 88 ، دوره های تئوری موسیقی و صدا سازی را نزد استاد نیکنام گذراند و در همین سال اولین ملودی خود را بنام هنوزم  را ساخت و منتشر کرد که خیلی خوب دیده و شنیده شد .

شهرت و تیتراژ

در سال 96 برای برنامه ی مهتاب شبکه تهران تیتراژ ویدیویی خواند که به شدت وی را به محبوبیت و شهرت رساند ، نام این آهنگ سال نو می باشد .

همکاری با مهدی کرد

مهدی کرد مدیر برنامه و تهیه کننده مرحوم مرتضی پاشایی بود ، آشنایی محسن ابراهیم زاده با وی از طریق فضای مجازی و دورادور شکل گرفت . سپس این ارتباط نزدیک تر شد و در حال حاضر وی مدیر برنامه و تهیه کننده محسن ابراهیم زاده است .

جا پای پاشایی

فرم خواندن و استقبال مردم می تواند از وی مرتضی پاشایی 2 را بسازد ، چه بسا مهدی کرد نیز در شکل گیری یک خواننده با استاندارد مردم پسند خیلی میتواند دخیل باشد .

پرسپولیسی

وی به شدت طرفدار پرسپولیس و رنگ قرمز است .

سخن پایانی

این خواننده ی محبوب  هنوز ازدواج نکرده است و شایعات مبنی بر ازدواج ایشان اشتباه است . محسن ابراهیم زاده با آهنک دونه دونه که در سال 1397 آن را روانه بازار نمود ، باعث تغییر جایگاه ایشان شد و این آهنگ مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفت .

Rate this item
(2 votes)
Last modified on پنج شنبه, 05 مهر 1397 08:37

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.