Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha

تغییر جنسیت محمدرضا فروتن صحت دارد ؟ Featured

تغییر جنسیت محمدرضا فروتن صحت دارد ؟ تغییر جنسیت محمدرضا فروتن صحت دارد ؟

تغییر جنسیت محمدرضا فروتن صحت دارد ؟ ، این روزها خبر تغییر جنسیت محمدرضا فروتن در بسیاری از سایت ها و شبکه های اجتماعی بازتاب فراوانی داشته است . این خبر بسیاری از کاربران توئیتر ادعا کرده اند که محمدرضا فروتن 2 ماه پیش عمل تغییر جنسیت خود را در آلمان انجام داد .

خبر تغییر جنسیت محمدرضا فروتن جنجال های زیادی را در فضاهای مجازی به پا کرد .  این خبرها در حالی منتشر شده که هیچ منبع رسمی از سمت محمدرضا فروتن آن را تایید و تکذیب نکرده است . اما علی احمدنیا سردبیر سابق اصلاحات نیوز ، در توئیتی مدعی شد که محمدرضا فروتن عمل تغییر جنسیت را انجام داده است و این خبر ، از سمت یکی از بستگان محمدرضا فروتن تایید شده است .
و اما واکنش محمدرضا فروتن را در مورد انتشار خبر تغییر جنسیت او بشنویم .


محمدرضا فروتن متولد 7 دی ماه 1347 در تهران متولد شد . وی بازیگر ، خواننده و صداپیشه ایرانی است که در جشنواره های مختلفی ، توانست جایزه بهترین بازیگر مرد را دریافت کند . محمدرضا فروتن در سال 1370 وارد سینما شد و بعد از ایفای یک نقش کوتاه در فیلم هدف ، وارد کلاس های بازیگری استاد سمندریان شد . وی در فیلم سرنخ به قدری تاثیرگذار بازی کرد که باعث شد مسعود کیمیایی برای فیلمش از او دعوت به بازی کند .
از فیلم هایی که محمدرضا فروتن را به شهرت رساند ، بازی در مرسدس و اعتراض بود . بازی در فیلم هایی از جمله قرمز ، دو زن ، زیر پوست شهر و شب یلدا از او یک بازیگر مطرح ساخت و وی را به یک سوپر استار دهه 70 و 80 تبدیل کرد .
محمدرضا فروتن با بازی در فیلم قرمز ، جایزه بهترین بازیگر نقش اول مرد را در هفدمین جشنواره فیلم فجر، از آن خود کرد .  وی در سال 1390 اولین سریال تلویزیونی خود را بازی کرد . این سریال از یاد رفته نام داشت که توانست 3 نقش متفاوت را در این فیلم ایفا کند .

Rate this item
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.