Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha

توصیه بهنوش بختیاری به ریحانه پارسا بازیگر سریال پدر

By نرگس گودرزی شهریور 25, 1397 1012 0
توصیه بهنوش بختیاری به ریحانه پارسا بازیگر سریال پدر توصیه بهنوش بختیاری به ریحانه پارسا بازیگر سریال پدر

نصیحت بهنوش بختیاری به ریحانه پارسا که به تازگی با بازی در سریال پدر معروف شده است ( نکند ریحانه پارسا را نمی شناسید ؟! ) ، یکی از خبر های دسته اول این روز هاست .

بهنوش بختیاری توصیه هایی به ریحانه پارسا می کند و از پششت پرده های سینما به او می گوید . " ریحانه پارسا زیباست و باید مراقب باشد دچار فساد نشود " در ادامه مصاحبه ی بهنوش بختیاری را برای شما آورده ایم .
بهنوش بختیاری در مصاحبه ی اخیرش گفت : " من ریحانه پارسا رو دوست دارم ، بازیش رو ، مدلش رو هرچند تا حلا از نزدیک ندیدمش . وقتی دیدم این دختر کاریزما داره ، به عنوان کسی که چند ساله توی این کاره بهش خوش آمد گفتم و بهش گفتم که خانم عزیز و زیبا ، شما که اینقدر کارت درسته ف انقدر زیبایی مراقب غرور باش که غرور کار رو خراب می کنه و یا روابط متعدد که متاسفانه برخی خانم ها دچارش می شن ؛ بهشون پیشنهاد می دن بای فلان نقش رو بازی کن و با ما باش تا فلان نقش رو بهت بدیم و متاسفانه هست این چیزا . من خواستم این رو بهش بگم که حواسش باشه . ریحانه هم بهم زنگ زد و کلی با هم دوست شدیم و رابطه ی خوبی با هم داریم . "

سخن پایانی:

بهنوش بختیاری در این مصاحبه اش در مورد ریحانه پارسا ، از فساد پشت پرده ی سینما و آسیب هایی که ممکن است برای دختر جوانی مانند ریحانه پارسا داشته باشد می گوید . همچنین بهنوش بختیاری غرور را ویرانی می داند که کار را هرچقدرهم که خوب باشد ، خراب می کند . او از علاقه اش به ریحانه پارسا می گوید و آینده ی روشنی را برای او می بیند .

Rate this item
(8 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.