Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha

سکانس بحث برانگیز صیغه کردن در سریال آقازاده Featured

سکانس بحث برانگیز صیغه کردن در سریال آقازاده سکانس بحث برانگیز صیغه کردن در سریال آقازاده

سکانس بحث برانگیز صیغه کردن در سریال آقازاده ، چند وقتی است که سریال آقازاده در شبکه نمایش خانگی در حال پخش است اما پخش شدن بخش ‌های مختلف این سریال با حاشیه های زیادی در رسانه‌های اجتماعی را به همراه دارد و برخی اوقات به شدت خبرساز می‌شود .

جدیدا در یکی از سکانس های این سریال یک خانم جوان با خواندن صیغه به مدت زمان یک ساعت و فقط یک عدد شکلات مهر او است به عقد موقت یک مرد درمی‌آید ؛ اما سکانس این عقد موقت بسیار در شبکه‌های اجتماعی پیچیده است و از طرف کاربران مورد بحث واقف شده است .
کاربران با دید متفاوت در این موضوع اظهارنظر می نماید . عده ای با تایید این عمل برای جلوگیری از به گناه افتادن جوانان ، اعتقاد دارند در این سکانس از سریال آقازاده نیز علت این صیغه برای نیاز جنسی نمی باشد و فقط قصد از محرم شدن برای راحت‌تر صحبت کردن درباره ی ازدواجشان می باشد . و افرادی که این سریال را می بینند بهتر می‌دانند داستان این سریال از چه ماجرایی برخوردار است. اما عده ای دیگر بسیار از این اتفاق نقد کردند و از آن با نام آموزش صیغه یک ساعته به یاد می آورند که تنها به یک ساعت وقت و یک شکلات احتیاج می باشد . این مخاطبان عنوان می‌کنند مگر سطح تحریک‌پذیری در جامعه تا چه اندازه ای بالا است که نمی‌ شود حتی یک ساعت خود را کنترل نمود ؟
بعضی دیگر نیز اعتقاد دارند که حقیقت همین چیزی می باشد که به تصویر کشیده شده است ، هر دو نفر می توانند خودشان به راحتی صیغه محرمیت بخوانند . بسیاری از افراد نیز اعتقاد دارند با پخش شدن پی در پی این سکانس در فضای مجازی ، ممکن است این سریال ضعیف ، جزو پر فروش ترین سریال ها بشود و وقت زیادی از بینندگان بی حدی را تلف نماید . مخاطبانی نیز که با کنایه و طنز این سکانس را به سخره می گیرند ، جمله های طنزآمیزی مثل برای اثبات محرم بودنشان باید همان شکلات را مشخص کند ، ازدواج موقت با مهریه یک شکلات برای خلوت جوانان و خوردن یک کاسه آش، از این پس پسران باید از دست دخترانی که دوست دارند خطبه محرمیت را بخوانند تا آن ها "قبلت" بگویند فرار نمایند . افرادی نیز ذکر می‌کنند از این پس اگر دختر و پسری را با یک شکلات در خلوت خود که گرم در حال صحبت بودند و مشاهده کردید بدانید که آن دو به یکدیگر محرم می باشند .

 

Rate this item
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.