Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha

شاخ اینستاگرام کیست | چگونه شاخ اینستا شویم | معروف ترین شاخ های اینستا

شاخ های اینستاگرام شاخ های اینستاگرام

شاخ اینستاگرام کیست ؟ چگونه شاخ اینستاگرام شویم ؟ معروف ترین شاخ اینستاگرام کیست ؟ در این مقاله می خواهیم رازهای شاخ شدن در ایسنتاگرام را برای شما بر ملا کنیم .


شاخ اینستاگرم کیست ؟


شاخ اینستاگرم کیست ؟ چندی است کلمه ی شاخ اینستاگرام به بسیار رواج یافته به صورتی که تا بحثی از شبکه های اجتماعی به میان می آید ، بحث شاخ های اینستاگرام شروع می شود ، اما شاخ اینستاگرام کیست ؟ و یا اصلا شاخ اینستاگرام چیست ؟
در ایران به بعضی از کاربران اینستاگرامی که تعداد فالوورهای آن‌ها به طور چشمگیری افزایش یابد و بتوانند به هر شکل ممکن توجه عده زیادی از افراد را جلب کنند، اصطلاحا شاخ مجازی یا شاخ اینستاگرام یا اینفلوئنسرها و یا پلنگ های ایسنتاگرام می گویند . این افراد معمولا به دنبال یک هدف ، آن هم جلب توجه هستند . البته مهم نیست این جلب توجه را از چه طریقی به دست می آورند، مهم این است که دیده شوند و بتوانند فالوورهای زیادی را جذب کنند تا از طریق آن بتوانند کسب درآمد کنند. بله کسب در آمد ، بسیاری از این شاخ های مجازی پس از اینکه به معروفت چشمگیری رسیدند ، شروع به تبلیغات می کنند تا از این طریق بتوانند کسب درآمد کنند .

معروف ترین شاخ های اینستاگرام


شاخ شدن در اینستاگرام خرج زیادی ندارد و نیازی نیست که کار مهم انجام دهید و یا تحصیل بالایی داشته باشید ، می‌توانید با گفتن یک جمله یا یه کلیپ به سادگی شما به شاخ هاي اینستاگرام اضافه شوید. در اینجا به برخی از معروف ترین شاخ های اینستاگرام می پردازیم.

شاخ های اینستاگرام ایرانی


می‌توانیم افرادی را در اینستاگرام بعنوان شاخ هاي ایرانی بشناسیم که برای کشورمان کار مفیدی کرده باشند یا اختراع و عمل مبتکرانه ي را انجام داده باشند به شرط این که هر شخصی رابه دست خودمان بیهوده مشهور نکنید و مواظب فالوو کردن ها و لایک کردن ها و حتی کامنت گذاشتن هایمان باشیم.


معرفی دسته اول شاخ های مجازی


این واژه اصطلاحی است که به افرادی در فضای مجازی گفته میشود که بطور ناگهانی و یا بر اثر مواردی خاص به شهرتی خاص دست یافته اند. شاخ هاي مجازی انواع مختلفی دارند واینرها یا همان کمدین ها ،لاکچری ها و خارج از قواعدها می‌توانند سه دسته مختلف از اینفلوئنسرهای اینستاگرامی باشند که دراین پست قصد داریم به دسته ي اول یعنی کمدین ها «واینرها » بپردازیم .

واینرها « کمدین ها » :


اگرچه تقریباً جزو قشر غیررسمی اینفلوئنسر ها هستند اما در مقایسه با سایر شاخ هاي مجازی از احترام و اعتبار بیشتری برخوردار بوده و به دلیل خلاقیت در تولید ویدیوهای جالب و بامزه شهره شده اند !

چگونه آغاز کرده اند؟


تقریباً دو تا سه سال پیش اپلیکیشن هاي نظیر دابسمش که امکان ضبط ویدیو بر روی انواع صدا را داشت به شدت محبوب شد . تاثیری که این نرم افزار ها در تولید اینفلوئنسرهای جدید که استعدادشان نهفته بود،

داشته و دارند غیرقابل انکار است اما از خلاقیت هاي نسل جدید نیز نمی‌توان چشم پوشی کرد. در اصل واینرها با تولید ویدیوهای غیر حرفه اي توسط موبایل و به هنگام اوج گیری نرم افزار هاي صدا بر روی ویدیو و برعکس ویدیو بر روی صدا نظیر دابسمش و مدلیپز کار خودرا شروع کرده اند.


از آنجا که اکثر جمعیت کشور جوان می باشد و از طرفی همین قشر جوان و نوجوان در فضای مجازی خصوصا اینستاگرام حضور و فعالیت بیشتری دارد همین امر کمک شایانی به بیشتر دیده شدن اینفلوئنسرها خصوصا واینرها نموده است. در فهرست زیر آدرس عده اي از واینرهای مشهور اینستاگرام را ذکر میکنیم.


مستر مبین :
مبین که سن کمی هم دارد بیش از ۱میلیون و سیصد هزار فالوور داشته و بیشتر بواسطه ساخت ویدیوهایی در نقش دختری با تکیه کلام جیگرت درآد مشهور شده است ، همچنین همسر مبین به نام پارمیدا که در حوزه مد و فشن فعال است در عده اي از کلیپ هاي مبین حضو پیدا می‌کند و ترکیب این زوج نیز به افزایش بازدید و هوادار آنان منجر شده است.

عرفان علیرضایی در اینستاگرام


عرفان علیرضایی که با سری بدون مو چهره اش شناخته شده است با یک میلیون دنبال کننده ، یکیدیگر از واینرهای اینستاگرامی می‌باشد که ابتدا به حرفه عکاسی و همچنین امور خیریه می پرداخت و کم کم با ویدیوهای فان به جمع واینرها پیوست. وی که قبلا با مبین کارهای زیادی کرده بود در حال حاضر بیشتر با محمد امین کریمپور و میثم فعالیت مي نماید.


محمد امین کریم پور در اینستاگرام


شیرینی و نمک در ذات محمد امین می باشد ، وی پسری پر استعداد و با عرفان بچه محل می باشند « شهرک اکباتان » آنها هم چنین ویدیوهای زیادی رابه همراه میثم باهم ساخته اند به گزارش پارس ناز محمد امین همین حالا در بین همکاران خود از محبوبیت زیادی برخوردار است « بیش از یک میلیون و پانصد هزار دنبال کننده »


محسن ایزی در اینستاگرام


محسن که با دابسمش هاي فوتبالی مشهور شده است دیرتر از افراد بالا به جمع اینفلوئنسر هاي واینر ایرانی پیوسته اما سرعت رشد وی بسیار بالا می باشد «‌یک میلیون و صد هزار فالوور ». وی همچنین با تعداد زیادی از برندهای معتبر و قوی برای تبلیغات قرارداد همکاری دارد و خود نیز در صفحه خود به هواداران خود جایزه می‌دهد . محسن بر خلاف واینرهای بالا زیاد به مسائل روز اجتماعی نمیپردازد و بیشتر بر روی ساخت کلیپ هاي خنده دار بر مبنای میمیک صورت تمرکز دارد.


سهیل مستجابیان در اینستاگرام


اینفلوئنسر اي است که بر روی صداهای منتشر شده از گفت و گو ها و گفت و گو ها دابسمش تولید می‌کند و بخاطر فرم صورت خود و اداهایی که بر روی صورت خود به‌ صورت هنرمندانه می آورد به یک‌باره شهرتی بسیار پیدا کرده است . می‌توان گفت سهیل توانسته خودرا از واینرها جدا کرده و با حضور در جمع هنرمندان و داشتن فکرهایی بزرگ و عدم انجام تبلیغات رویاهایی فراتر برای خود درنظر دارد.فرشید کله گنده در اینستاگرام


فرشید در اصل یک فرد خلاق در حوزه محتوا و مدیا و گرافیک می‌باشد . وی با درست کردن عکس و ویدیوهایی با افکت هاي خاص ، نمی‌تواند صددرصد در حوزه واینرها باشد ودر اصل یک اینفلوئنسر خاص در بین همکاران خود است . فرشید با تاسیس استودیو کلاکت به تولید ویدیوهای تبلیغاتی نیز می‌پردازد و با برندهای بزرگی در حوزه اینفلوئنسر مارکتینگ همکاری نموده است.


در حوزه تولید ویدیو واینرهای بسیاری می باشند که از حوصله این مطلب خارج می باشند . شیخ حسین که در خندوانه نیز حاضر شده بود یا استندآپ کمپین هاي برنامه خندوانه یا پوری تی جی ، مهرداد و …. می‌توان گفت اینفلوئنسر مارکتینگ در ایران به دلیل حضور مردم در شبکه هاي اجتماعی به سرعت در حال رشد می‌باشد.

عکس شاخ هاي اینستاگرام
عکس پلنگ های اینستاگرام

عکس شاخ هاي اینستاگرامروش های شاخ شدن در اینستاگرام


برای شاخ شدن در ایسنتاگرام فرقی نمیکنید که شما چه جنسیتی دارید و یا متولد چه دهی هستید ، حتی اگر شرایط مالی مناسبی هم ندارید، نیاز نیست نگران باشید با ترفند های گفته شده می توانید به راحتی شاخ اینستاگرام شوید .

1- برای شاخ شدن در اینستاگرام اولین قدم داشتن نام پروفایل جذب است . شما باید برای صفحه اینستاگرام خود یک نام ساده انتخاب کنید که در صورت جست و جو به راحتی پیدا شود. این نام باید جذاب و ماندگار باشد به طوری که در ذهن مخاطبان به راحتی ثبت شود .

2- استفاده از یک عکس مناسب برای پروفایل است. ترجیحا یک عکس جذاب از خودتان باشد. از گذاشتن اشیا برای عکس پروفایل به شدت پرهیز کنید، زیرا باعث می شود کاربران به شما اعتماد نکنند. همچنین بهتر است در مورد نوشتن علایق شخصی خود در اینستاگرام تردید نکنید، زیرا این کار باعث می شود کاربران بدانند با چه کسی طرف هستند.

3- بهتر است در یک دسته بندی خاص را انتخاب و شروع به فعالیت در همان زمینه کنید و عکس و کلیپ های مناسب با همان موضوع را در پیج خود قرار دهید .

4- قبل از گذاشتن عکس ها بهتر است نحوه استفاده از ابزار های اینستاگرام را به خوبی بشناسید. استفاده از این ابزارها می تواند به هرچه جذاب شدن پست های شما کمک کند.

5- دقت کنید که تعداد اشتراک عکس در اینستاگرام اهمیت دارد، البته شما نباید روزی ۱۰۰۰ عکس منتشر کنید، ولی باید در هر هفته حداقل سه عکس در صفحه خود بگذارید تا به عنوان کاربرفعال شناخته شوید.

6- در مورد عکس تا یک خط توضیح بنویسید؛ این توضیح جذاب ساده و مطابق با لحن مخاطبان باشد. رسمی ننویسید ، به گونه بنویسید که مخاطبان با شما احساس نزدیکی کنند .

7- می توانید صفحه اینستاگرام خود را به دگیر شبکه های اجتماعی متصل کنید و دوستان بیشتری برای خود دست و پا کنید از سویدیگر باید در صفحه اینستاگرام فعال باشید. اگر عکس های دیگران را لایک نکنید، آنها هم ممکن است مقابله به مثل کنند! پس بهتر است تعداد فهرست صفحه های محبوب تان را افزایش دهید. همچنین می توانید از دفتر تلفن گوشی برای افزایش تعداد دنبال کننده های صفحه خود استفاده کنید.

8- از هشتگ استفاده کنید. از مزایای به کار بردن هشتگ در صفحه اینستاگرام هرچقدر که بگوییم باز هم کم است. زیرا این راهکار ساده کمک می کند عکس های شما بیشتر دیده شود. بهتر است در مورد موضوع عکس تان از هشتگ های مرتبط استفاده کنید. همچنین استفاده از هشتگ های محبوب هم به شدت توصیه می شود.

9– محتوای تولید شده توسط کاربران خود را برجسته کنید، اگر می خواهید مردم نسبت به محتوای شما در شبکه اینستاگرام هیجان زده شوند، آنها را در مرکز توجه خود قرار دهید. مردم عاشق این موضوع هستند که توسط دیگران شناخته شوند و زمانی که در خوراک خبری خود به گونه ای به آنها اشاره می کنید، مطمئن باشید که آنها در گفتگوهای روزمره خود با دوستانشان به آن اشاره خواهند کرد.

10– شخصیت آنلاین برند خود را سالم نگاه دارید، بدون توجه به زیرساخت رسانه اجتماعی که در آن مشغول فعالیت هستید، بدانید که حضور ثابت شما در این رسانه ها بسیار اهمیت دارد. شخصیت آنلاین برند شما – لوگو، صوت و حتی احساس – باید در تمامی رسانه های به یک صورت باشد و این موضوع هیچ ارتباطی به اینکه مخاطبان در کدام رسانه با شما ارتباط دارند، ندارد.

وفادار بودن به این موضوع در شبکه فیسبوک، گوگل پلاس و توئیتر ساده است، اما زمانی که نوبت به یک شبکه کاملا بصری مانند اینستاگرام می رسد، چگونه از پس آن بر می آیید؟

شما خواهان اطمینان از این موضوع هستید که بدانید مردم به راحتی شما را پیدا می کنند و برای آنها قابل شناسایی هستید، بنابراین به شما پیشنهاد استفاده از لوگو خودتان به عنوان تصویر پروفایل حساب کاربری خود و استفاده از نام کامل شرکت و کسب و کارتان به عنوان نام کاربری این حساب را دارم.

تصاویری که شما به اشتراک می گذارید باید بازتاب دهنده صدا و حتی احساسی باشد که برند شما از مخاطب استخراج می کند
برای ساده ساختن کار، اگر در حال طراحی تصاویر خودتان هستید، ایجاد کردن یک قالب شامل فونت لوگو خودتان و ترکیب رنگهای هماهنگ با آن را در نظر داشته باشید.


11_ د استعداد های خود را نشان دهید ، فرقی نمی کند که شما صدای خوبی دارید یا بازیگر خوبی هستید و یا .... در هر زمینه ی که استعداد دارید شروع به فعالیت کنید. کلیپ بسازید و یا عکس های مرتبط بگذارید و سعی کنید افراد مشهور در زمینه استعداد خود را بیابید و از آن ها الهام بگیرید.


سخن پایانی


اگر قصد شاخ و یا پلنگ شدن در ایسنتاگرام را دارید ، به سمت انجام فعالیت هایی بروید که در خور شخصیت تان باشد ، شاخ شدن از هر طریقی کار جالبی نیست ، راه های زیادی برای شاخ شدن ، پلنگ شدن و ... وجود دارد ، سعی کنید مناسب ترین راه را انتخاب کنید ، تا همیشه در ذهن مردم به عنوان فردی با استعداد و توانا یاد شوید. در این صورت عمر شاخ بودنتان هم بیشتر می شود.

Rate this item
(10 votes)
آخرین مد

پوشش خوب صرفا لباس گران پوشیدن نیست بلکه درست پوشیدن است . قطعا نمی توانیم این مسئله را انکار کنیم که ظاهر افراد و نوع پوششان برایمان مهم نیست ، بی جهت نیست که قدیمی ها می گویند عقل انسان به چشمانش است . ما در این جا برآنیم تا با معرفی محصولات متعدد در زمینه های مختلف چه در ایران و چه در دنیای خاکی بتوانیم کمک شایانی به شما مخاطبین عزیز کرده باشیم . این اتفاق خیلی هم بد نیست چون کمک می کند ما به پوشش خود بیشتر اهمیت بدهیم . سایت تخصصی لست مد با محوریت دیزاین ، پوشش و مد  قصد دارد تا شما را با آخرین مد و فشن روز دنیا آشنا نماید. تیم تخصصی لست مد تمام سعی خود را، برای اینکه کابران سایت انتخاب مناسب و شیک داشته باشند قرار داده است در واقع مشتری مداری هدف ماست. لست مد با کمک کادر خود تصمیم دارد هر آنچه در دنیای مد اتفاق می افتد را پوشش بدهد ، ما به شما می گوییم برای خوش پوش بودن چه استانداردهایی را باید رعایت کنید و با رعایت کدام اصول همیشه و در همه شرایط خوشتیپ باشید .  شما می توانید با دنبال کردن ما از اخبار و حواشی مد با خبر باشید و با تمام برندها ی دنیا بالاخص برندهای موجود در کشور عزیزمان ایران آشنا شوید .

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.