Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha
برندها

برندها (4)

 برند سیتیزن ، کمپانی سیتیزن یک شرکت ژاپنی بوده که نمایندگی اصلی آن در شهر توکیو می باشد. این شرکت در سال 1918 فعالیت خود را با عنوان موسسه تحقیقاتی ساعت " شوشوکا " آغاز کرد.

معرفی پوشاک ایرانی سارک ، سارک برند پوشاک ایرانی می باشد که تمامی لباس ها و اکسسوری های ارائه شده توسط این برند حول محور سادگی و زیبایی، می چرخد. طراحان این مجموعه در سدد هستند خوش پوشی را در عین سادگی به نمایش بگذارند.

امروزه در این دنیای مدرن ، بسیاری از افراد دوست دارند  شیک و مرتب باشند . به همین سبب ، انتخاب یک لباس مناسب  مسئله ی بسیار مهمی است . بسیاری از ما علاقه مند هستیم لباسی  که بسیار زیبا و بر طبق آخرین مد روز طراحی شده باشد را تهیه نماییم و همچنین مسئله بسیار مهمی که در انتخاب لباس وجود دارد این است که لباسی را که ما انتخاب می نماییم نشانه ای از شخصیت ما می باشد و اعتماد به نفس ما را بالا می برد . به همین علت اگر به دنبال رفع این مشکل هستید می توانید با خواندن این مقاله با بهترین ومعروف ترین برند های معروف آشنا شوید تا دیگر مشکل انتخاب لباس نداشته باشید .

فروشگاه اینترنتی دیجی‌استایل پس از گذشت یک سال و نیم از آغاز فعالیت تخصصی خود در حوزه مد و فشن، برای گسترش همکاری خود با طراحان و تولیدکنندگان ایرانی، برنامه‌های تازه‌ای دارد تا به این وسیله دسترسی مشتریان ایرانی را به تولیدات ملی در این حوزه افزایش دهد.