Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha

برند سیتیزن Featured

By اصلانی فروردين 19, 1399 97 0
 برند سیتیزن برند سیتیزن

 برند سیتیزن ، کمپانی سیتیزن یک شرکت ژاپنی بوده که نمایندگی اصلی آن در شهر توکیو می باشد. این شرکت در سال 1918 فعالیت خود را با عنوان موسسه تحقیقاتی ساعت " شوشوکا " آغاز کرد.

سیتیزن نام تجاری این کمپانی بوده که با فروش یک ساعت جیبی در سال 1924 به این نام نامیده شد. سیتیزن یکی از قدیمی ترین و بزرگ ترین تولید کنندگان ساعت در جهان به شمار می رود. مدیر عامل این شرکت در حال حاضر آقای ماکاتو اومه هارا می باشد.

درباره سیتیزن


سیتسزن علاوه بر تولید ساعت در زمینه جواهرات و ماشین آلات صنعتی هم فعالیت دارد، به طوری که تنها 40 درصد از فعالیت خود را به تولید ساعت اختصاص داده است. سیتیزن با شعار " اینک، آغازی بهتر" سالیا سال است که فعالیت خود را ادامه داده است. سیتزن با یک قرن و تجربه همچنان در عرضه نوآوری در تولید ساعت پیشش رو بوده است. سیتی زن یکی از معدود کمپانی هایی است که مسلط بر دانش فنی و تکنولوژی ساخت موتور ساعت می باشد. موتور مهم ترین قطعه فنی ساعت بوده که از پیچیدگی و ظرافت هایی بالایی برخوردار می باشد و تنها معدودی از شرکت های تولید کننده ساعت هستند که موتور ساعت خودشان را نیز تولید می کنند.


ساعت اکو درایو


یکی از بهترین دستاوردهای کمپانی سیتیزن را می توان فناوری اکو درایو دانست. اکو درایوها ساعت های بدون باتری بوده که انرژی خود را از نور خورشید می گیرند. برخی از این ساعت ها انرژی مورد نیاز خود را از تماس و اصطکاک بدن با ساعت و یا از تغییر دمای بدن و محیط می گیرند. کلیه موتورهای ساعت اکو درایو در کشور ژاپن تولید می شوند. متاسفانه از آنجایی که این برند طرفداران زیادی دارد برخی افراد سودجو اقدام به ساخت نمونه های جعلی با نام سیتیزن نموده اند که با بررسی برخی نشانه ها می توان نوع فیک را از نوع اصلی و اورجینال تشخیص داد. ساعت های اصل سیتیزن دارای دفترچه گارانتی، دفترپه راهنما می باشند.

 

 

Rate this item
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.