Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha

تاثیر ویروس کرونا بر صنعت مد Featured

تاثیر ویروس کرونا بر صنعت مد تاثیر ویروس کرونا بر صنعت مد

تاثیر ویروس کرونا بر صنعت مد ، چندین ماه است که ویروس کرونا بر کل جهان حاکم شده است. این ویروس بر تمامی جنبه های زندگی افراد تاثیر منفی گذاشته است و نه تنها سلامت افراد جامعه را به خطر انداخته ، بلکه باعث شده است که اقتصاد جهان نیز دچار مشکلات بزرگی شود .

یکی از مشاغلی که ویروس کرونا توانسته بر آن تاثیر منفی بگذارد، صنعت مد و فشن است که در ادامه این مقاله به توضیح آن می پردازیم.


ویروس کرونا چه تاثیری بر صنعت مد دارد؟


ویروس کرونا باعث شده است که زمان نمایش فشن شوها به تاخیر افتاده و تعطیل شوند. در این میان خیلی از شرکت های بزرگ پوشاک در سراسر جهان کمک های بزرگی در جهت از بین بردن ویروس کرونا به بیمارستان ها کرده اند.


تاثیر ویروس کرونا بر صنعت مد در کشور ایتالیا : 


ویروس کرونا هر روز در حال پیشرفت است و باعث شده که صنعت مد دچار افت شدید گردد. این ویروس برای اولین بار از شهر ووهان چین شیوع پیدا کرد و به کشورهای دیگری از جمله انگلستان، هلند، ایران، مصر و همینطور کشورهای اروپایی انتقال پیدا کند. شیوع کرونا در ایتالیا بسیار شدت پیدا کرد به طوری که باعث لغو تمامی فشن شوها و رویدادها شد. در این میان کنگره های مد مد معروف مانند LVMH، Kering و گروه بربری در سهام افت چشمگیری داشته باشند.


تاثیر ویروس کرونا بر صنعت مد در کشور چین : 


به جهت جلوگیری از بیشتر شدن ویروس کرونا، اکثر کارگاه های تولیدی تعطیل شدند و افراد به دلیل اینکه به این ویروس مبتلا نشوند، از خرید و فروش هرگونه لباس و حضور در فروشگاه ها و خیابان ها خودداری کردند. این موضوع باعث شد که صنعت مد و لباس بسیار تحت تاثیر قرار بگیرد.
کشور چین یکی دیگر از کشورهایی است که به طور خیلی مستقیم به محصولات مد و فشن وابسته است. این کشور در جریان کرونا متحمل ضررهای زیادی شد و موجب شد که تقریبا تمامی تولید کننده های لباس در چین تعطیل شوند .


تاثیر ویروس کرونا بر صنعت پوشاک در ایران : 


کشور ایران نیز مانند دیگر کشورها تحت تاثیر این ویروس منحوس قرار گرفت، به طوری که تولیدات و واردات پوشاک دچار شوک شدیدی شد. برخی از شرکت های تولیدات لباس ایرانی که در چین به فعالیت می پرداختند، به دلیل عدم تامین محصولات مورد نیاز نتوانستند به تولیدات خود ادامه دهند. فروشگاه ها نیز به سختی به فعالیت های خود ادامه می دهند و محصولاتی که در طول عید نوروز برای فروش آورده بودند، نتوانستند به فروش برسانند .

Rate this item
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.