Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha

خرافات کشورهای اروپایی Featured

خرافات کشورهای اروپایی خرافات کشورهای اروپایی

خرافات کشورهای اروپایی ، باورها و خرافه ها از دیرباز با انسان ها همراه بوده که برخی از آن ها در فرهنگ افراد تاثیر گذاشته است . خرافه ها باورهای بی پایه و اساسی هستند که وارد فرهنگ و زندگی مردم شده است .

این خرافه ها در بسیاری از کشورهای جهان وجود دارد که ما در این مقاله، قصد داریم تعدادی از خرافه هایی که مربوط به کشورهای اروپایی می شود را ذکر کنیم. پس پیشنهاد می کنیم تا انتهای مقاله با لست مد همراه باشید .


فرانسه : 


اگر جزء آن دسته از افرادی هستید که قصد سفر به کشور فرانسه را دارید، جالب است بدانید که مردم این کشور اعتقاد دارند که برگشتن نان بد یمنی به همراه دارد. به طوری که اگر فردی در مهمانی است، باید به این موضوع توجه کند.

 

 


یونان : 


یونان جزء آن دسته از کشورهایی است که در لیست کشورهای خرافاتی مقام اول را به خود اختصاص داده است. مردم کشور یونان معتقدند که شکستن بشقاب اتفاق های ناگوار را در پی دارد. یونانی ها جمله معروفی دارند با عنوان چشم شرور همیشه مراقب شما است. مشخص است که این جمله ریشه در خرافات دارد.

 


ترکیه : 


کشور ترکیه یکی دیگر از کشورهایی است که در آن باورهای عجیب و غریب زیادی وجود دارد. مردم ترکیه معتقدند که اگر کسی در شب آدامس بجود، مثل این است که گوشت بدن مرده را می خورد.

 


صربستان : 


مردم صربستان یک اعتقاد مشترک با مردم ایران دارند. مردم صربستان معتقدند که اگر فردی به مسافرت برود ، پشت سر او آب می ریزند . آن ها اعتقاد دارند که آب ریختن به دلیل جاری بودن و روشنایی شگون دارد که باعث می شود که مسافر سالم به مقصد برسد .


پرتقال : 


مردم کشور پرتغال شاید جزء کم خرافاتی ترین افراد باشند اما با این حال، می توان خرافات جالبی را در این کشور مشاهده کرد . به عنوان مثال عقب عقب راه رفتن در این کشور شوم است و هیچ فردی نباید این کار را انجام دهد، زیرا شیطان متوجه می شود که او کجا رفته و او را تعقیب می کند .

Rate this item
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.