Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha
×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 823

روز معلم روز معلم

روز معلم روز تکریم و بزرگداشت از کسانی است که در سنگر علم و دانش افراد با اخلاص و دانشمند تربیت کردند. جرعه جرعه از دانایی ها و تعلیمات خود را با صبر و شکیبایی تمام به ما آموختند.


بر اساس آموزش ها و تعلیم های دینی آموختن دانش به دیگران از ثواب زیادی برخوردار است. از پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله و سلم  نقل های بسیاری است مانند : (جنبندگان زمین، ماهیان دریا ، هرجانداری در هوا همه اهل آسمان و زمین برای آموزگار نیکی آمرزش می خواهند.)
همیشه وقتی به کلاسمان قدم می گذاشت بهار با تمام شکوفه هایش از هم می شکفتند گل لبخند روی چهره تک تک بچه های کلاسمان شکوفا می شد. همه برای یادگیری سر از پا نمی شناختیم وهمیشه مشتاق یادگیری بودیم.
از خانه تا مدرسه با هر قدم به بهشت نزدیک می شدیم و برای دیدن آن فرشته مهربان و دوست داشتنی که قلبی به بزرگی دریا، دست های گرم و صمیمی داشت که برای ما مشق عشق می نوشت دلمان بال بال می زد.


سال ها از آن لحظات شیرین می گذرد، ولی هنوز یاد و نامت دردلم زنده است و تو را می ستایم که همچون انبیا، به تعلیم و تربیت عشق  می پرداختی. آن زمان برایم از دانایی می گفتی، محبت را می آموختی و زندگی را هجا می کردی، و من در سایه سار وجودت پیش می رفتم و امروز به احترام نامت قیام می کنم.
روز معلم روز سپاس از فرشته های مهربونی است که برای تک تک ما زحمت کشیدند و در حال حاضر واسه بچه های نسل بعدی زحمت می کشند. تنها با انسانی سالم و موفق  بودن است که می توان تک تک آن زحمت ها را پاس داشت و جبران کرد.


رسالت و جایگاه معلم


رسالت راستین معلم و رسالت پاک انبیاست. معلم، آنگاه که جز انسان سازی و کمال بخشیدن هدفی ندارد، همسایه انبیاست.معلم  رسول راستی و درستی و سفیر صداقت و سرفرازی است. معلم کسی است که تشنگان معرفت و دانش را به آب حیات می رساند. اگر ما قدردان معلم نباشیم، خوبی، زیبایی، عظمت و فضیلت رانادیده گرفته ایم
سخنان گوهر بار امام خمینی(ره).
امام خمینی در باره جایگاه معلم در اجتماع  چنین می گویند: معلم اوّل خدای تبارک و تعالی است که اخراج می کند مردم را از ظلمات به نور و به وسیله انبیا و وحی مردم را دعوت می کند به نورانیت؛ دعوت می کند به کمال؛ دعوت می کند به عشق؛ دعوت می کند به محبت؛ دعوت می کند به مراتب کمالی که از برای انسان است. دنبال او انبیا هستند که همان مکتب الهی را نشر می دهند. آنها هم شغلشان این است که انسان را تربیت کنند تا از مقام حیوانیت بالا برود و به مقام انسانیت برسد. همه سعادت ها و همه شقاوت ها انگیزه اش از مدرسه هاست و کلیدش [در] دست معلمین است. این معلمان هستند که می توانند استقلال مملکت را حفظ کنند. اگر در تربیت اعوجاج باشد مملکت از دست می رود ایشان کلید سعادت و شقاوت جامه را در دست معلمان دانسته اند..

Rate this item
(2 votes)
آخرین مد

پوشش خوب صرفا لباس گران پوشیدن نیست بلکه درست پوشیدن است . قطعا نمی توانیم این مسئله را انکار کنیم که ظاهر افراد و نوع پوششان برایمان مهم نیست ، بی جهت نیست که قدیمی ها می گویند عقل انسان به چشمانش است . ما در این جا برآنیم تا با معرفی محصولات متعدد در زمینه های مختلف چه در ایران و چه در دنیای خاکی بتوانیم کمک شایانی به شما مخاطبین عزیز کرده باشیم . این اتفاق خیلی هم بد نیست چون کمک می کند ما به پوشش خود بیشتر اهمیت بدهیم . سایت تخصصی لست مد با محوریت دیزاین ، پوشش و مد  قصد دارد تا شما را با آخرین مد و فشن روز دنیا آشنا نماید. تیم تخصصی لست مد تمام سعی خود را، برای اینکه کابران سایت انتخاب مناسب و شیک داشته باشند قرار داده است در واقع مشتری مداری هدف ماست. لست مد با کمک کادر خود تصمیم دارد هر آنچه در دنیای مد اتفاق می افتد را پوشش بدهد ، ما به شما می گوییم برای خوش پوش بودن چه استانداردهایی را باید رعایت کنید و با رعایت کدام اصول همیشه و در همه شرایط خوشتیپ باشید .  شما می توانید با دنبال کردن ما از اخبار و حواشی مد با خبر باشید و با تمام برندها ی دنیا بالاخص برندهای موجود در کشور عزیزمان ایران آشنا شوید .

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.