Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha
×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 950

نمایشگاه لباس و مد در تهران

نمایشگاه لباس و مد در تهران نمایشگاه لباس و مد در تهران

نمایشگاه لباس و مد در تهران ، در این مقاله اول به مبحث مد می پردازیم و بعد راجع به جشنواره و نمایشگاه لباس مد در تهران توضیح می دهیم.

مد چیست و در چه قشری بیشتر دیده می شود؟

مد و مدگرایی پدیده ای است که کم و بیش در میان همه قشر جامعه رواج دارد. اما در میان جوانان و نوجوانان این پدیده بیشتر شیوع دارد. امروزه جوانان و نوجوانان مدگرا هستند و با گسترش وسایل ارتباطی جمعی و فناوری های جدید و ارتباط گسترده با جوامع و فرهنگ های گوناگون با مد و مد گرایی بیشتر آشنا می شوند. البته آن ها را در شناخت فهم ارزش ها و باورها انتخاب هنجارهای مطلوب دچار مشکل می کند. باعث می شود تا جوانان و نوجوانان به رفتارها و هنجارهای متضاد با ارزش های جامعه خویش روی بیاورند.

نمایشگاه بین المللی پوشاک ایران در کجا برگزار می شود؟

نمایشگاه بین المللی پوشاک ایران، با حضور تولیدکنندگان معتبر داخلی و خارجی در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران در فضای خیلی بزرگ برگزار می شود. این نمایشگاه با حمایت از کار گروه مد و لباس وزارت فرهنگ ارشاد اسلامی، صنایع پوشاک ایران، صنف تولیدکنندگان، فروشندگان پوشاک تهران برگزار می شود.

اهداف از برگزاری نمایشگاه های مد و لباس چیست؟

۱. نمایش توانمندی های تولید کنند گان داخلی

۲. گسترش بازار تولید کنند گان و مطرح کردن انواع اقسام طرح ها برای فروشگاه های سراسر ایران

۳. معرفی توانمندی های تولید کنند گان پوشاک به صنعت پوشاک ایران

مهم ترین اهداف نمایشگاه های مد و لباس تهران

۱.اولین و مهم ترین هدف نمایشگاه های مد لباس حمایت از کالا های ایرانی و تولیدکنندگان ایرانی است که گام های موثری در افزایش کیفیت تولیدات داخلی کشور داشته است.

۲. یکی دیگر از هدف های برگزاری این نمایشگاه ها بررسی مهم ترین مسائل و مشکلات تولید کنند گان صنعت پوشاک، صادرات و قاچاق واردات بی رویه هستند.

۳. آشنا شدن بازدید کنند گان با شرکت های جدید محصولات و تجهیزات به روز پوشاک و مد از دیگر هدف های برگزاری نمایشگاه ها می باشند. مهم ترین رویداد صنعت مد، جشنواره مد و لباس فجر می باشد. در این جشنواره برترین طراحان لباس مردانه و زنانه ، فعالان این عرصه طرح ها و تحقیقات خود را در عرصه پوشاک فناوری دیجیتالی مد در معرض دید عموم قرار می دهند.

برگزار کننده این رویداد بنیاد مد و لباس ایرانی است که زیر نظر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی فعالیت دارد. بخش طراحی زنده لباس از بخش های جذاب جشنواره محسوب می شود که در گروه های مختلف برگزار می شود و از طراحی لباس تا چادر و پیراهن مردانه را شامل می شود. آثار فاخر و منتخب شده مد و لباس فجر به کشور های قطر، ترکیه، امارات متحده عربی صادر می شود. جشنواره بین المللی لباس در منطقه آزاد چابهار برگزار می شود. شرکت کنندگان از تونس، سنگاپور، قزاقستان، سوریه، عمان، آذربایجان، عراق، پاکستان، هند، افغانستان، ترکیه و کشورهای آسیایی و آفریقایی و شرکت کنند گان از ایتالیا، کانادا، روسیه، هستند اغلب در این جشنواره های بین المللی به مد و لباس های سنتی و محلی زنان نیز توجه می شود. از جمله لباس های محلی سوزن دوزی های لباس عشایر و بلوچ هست که هر کدام طرح خاص خود را دارند.

Rate this item
(1 Vote)
آخرین مد

پوشش خوب صرفا لباس گران پوشیدن نیست بلکه درست پوشیدن است . قطعا نمی توانیم این مسئله را انکار کنیم که ظاهر افراد و نوع پوششان برایمان مهم نیست ، بی جهت نیست که قدیمی ها می گویند عقل انسان به چشمانش است . ما در این جا برآنیم تا با معرفی محصولات متعدد در زمینه های مختلف چه در ایران و چه در دنیای خاکی بتوانیم کمک شایانی به شما مخاطبین عزیز کرده باشیم . این اتفاق خیلی هم بد نیست چون کمک می کند ما به پوشش خود بیشتر اهمیت بدهیم . سایت تخصصی لست مد با محوریت دیزاین ، پوشش و مد  قصد دارد تا شما را با آخرین مد و فشن روز دنیا آشنا نماید. تیم تخصصی لست مد تمام سعی خود را، برای اینکه کابران سایت انتخاب مناسب و شیک داشته باشند قرار داده است در واقع مشتری مداری هدف ماست. لست مد با کمک کادر خود تصمیم دارد هر آنچه در دنیای مد اتفاق می افتد را پوشش بدهد ، ما به شما می گوییم برای خوش پوش بودن چه استانداردهایی را باید رعایت کنید و با رعایت کدام اصول همیشه و در همه شرایط خوشتیپ باشید .  شما می توانید با دنبال کردن ما از اخبار و حواشی مد با خبر باشید و با تمام برندها ی دنیا بالاخص برندهای موجود در کشور عزیزمان ایران آشنا شوید .

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.