Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha

کتاب نقره ای

کتاب نقره ای کتاب نقره ای

کتاب نقره ای ، کسب اطلاعات و آگاهی در هر زمینه ای، پیش نیاز اصلی تصمیم گیری می باشد. غالبا افراد می دانند باید نسبت به موضوع مورد نیازشان آگاهی کسب کنند .

اما نمی دانند این اطلاعات را از کجا و از چه طریقی کسب کنند. بانک جامع مشاغل کتاب نقره ای با هدف آگاه سازی افراد در این زمینه و به تبع آن تبلیغات و شناساندن انواع مشاغل و اصناف، ایجاد شده است. با رشد و پیشرفت روز افزون کابران سایت ها و اینترنت، غالب صاحبان مشاغل در سدد برآمده اند تا کسب و کار خود را باصرف کمترین هزینه و زمان، به همگان معرفی بنمایند.

هدف ما در این مجموعه جمع آوری اطلاعات موثق و درست انواع مشاغل که صاحبان آنها خود تمایل به ارائه اطلاعات در مورد کسب و کارشان را دارند، می باشد. این گردآوری و ثبت اطلاعات با رضایت کامل و صد درصد صاحبان مشاغل و با رعایت تمامی قوانین و مقررات وب سایت می باشد، که به طور یکسان و بدون هیچ امتیازدهی به هیچ گروهی، در اختیار همگان قرار می گیرد.

بانک جامع مشاغل کتاب نقره ای، با ثبت تمامی اطلاعات مشاغل اعم از شماره تماس ها، مکان ها و ....تبلیغات گسترده ای را در این زمینه به انجام می رساند.

سخنی با صاحبان مشاغل


شما می توانید به منظور تبایغات حرفه یا به عبارتی دیجیتال مارکتینگ، که باعث افزایش درامد و فروش کسب و کارتان خواهد شد. تمامی اطلاعات شفلی خود را در بانک جامع مشاغل کتاب نقره ای به ثبت برسانید. کتاب نقره ای یا سیلور بوک تا به حال توانسته است نیاز تبلیغاتی هزاران واحد شغلی و صنفی را بدون برخورد با هیچ مشکلی، برآورده کند.

شما می توانید تنها با تماس با شماره تلفن مندرج در سایت، با تیم ما ارتباط برقرار کنید گروه کتاب نقره ای در کمترین زمان ممکن نیاز شما را پاسخ خواهند گفت.

خوشحال خواهیم شد هرگونه پیشنهاد و انتقاد را با به منظور پیشبرد اهداف ما و ارائه خدمات بهتر و رشد بیشتر وب سایت، با ما درمیان بگدارید.

Rate this item
(1 Vote)
آخرین مد

پوشش خوب صرفا لباس گران پوشیدن نیست بلکه درست پوشیدن است . قطعا نمی توانیم این مسئله را انکار کنیم که ظاهر افراد و نوع پوششان برایمان مهم نیست ، بی جهت نیست که قدیمی ها می گویند عقل انسان به چشمانش است . ما در این جا برآنیم تا با معرفی محصولات متعدد در زمینه های مختلف چه در ایران و چه در دنیای خاکی بتوانیم کمک شایانی به شما مخاطبین عزیز کرده باشیم . این اتفاق خیلی هم بد نیست چون کمک می کند ما به پوشش خود بیشتر اهمیت بدهیم . سایت تخصصی لست مد با محوریت دیزاین ، پوشش و مد  قصد دارد تا شما را با آخرین مد و فشن روز دنیا آشنا نماید. تیم تخصصی لست مد تمام سعی خود را، برای اینکه کابران سایت انتخاب مناسب و شیک داشته باشند قرار داده است در واقع مشتری مداری هدف ماست. لست مد با کمک کادر خود تصمیم دارد هر آنچه در دنیای مد اتفاق می افتد را پوشش بدهد ، ما به شما می گوییم برای خوش پوش بودن چه استانداردهایی را باید رعایت کنید و با رعایت کدام اصول همیشه و در همه شرایط خوشتیپ باشید .  شما می توانید با دنبال کردن ما از اخبار و حواشی مد با خبر باشید و با تمام برندها ی دنیا بالاخص برندهای موجود در کشور عزیزمان ایران آشنا شوید .

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.