Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha

مهمترین رنگ های لاکی که هر خانمی باید داشته باشد ، لاک یکی از مواردی است که می تواند در جذاب شدن استایل بانوان تاثیر زیادی داشته باشد. یکی از موضوعاتی که در بخش مد و زیبایی همیشه مورد بحث است، رنگ می باشد.

شامپو برای رفع سفیدی مو ، اگر به دنبال راهی هستید که بتوانید موهای سفید خود را از بین ببرید تا سنتان پایین تر به نظر برسد باید از شامپو هایی برای رفع سفیدی مو هستند به کار ببرید .

طرز تهیه رولت مرغ

hama شهریور 31, 1399

طرز تهیه رولت مرغ ، راهی را که برای روبرو شدن با استرس کرونا به پیش می گیرید می تواند بسیار در انجام تمام اقداماتتون تاثیر گذار باشد و بسیار در مدیریت سلامت روان شما مفید باشد .  بیماری کرونا در تمام دنیا بدون شک بسیار ترسناک می باشد .

چرا باید از فیس واش برای شستشوی صورت استفاده کنیم ؟ ، آیا شما از فیس واش برای شستشوی صورتتان استفاده می کنید؟ فیش واش ماده ای است که آلودگی های پوست شما را کاملا تمیز می کند.

کاربرد کانسیلر و طرز استفاده از آن  ، کانسیلر چیست؟ کانسیلر کرم پودر فشرده ای است که رنگی نیز می باشد. کانسیلرها در موارد زیادی استفاده می شوند.

استایل بهنوش طباطبایی ، بیوگرافی بهنوش طباطبایی ، بهنوش طباطبایی در 27 اردیبهشت سال 1360 در تهران متولد شد. تحصیلات خانم طباطبایی لیسانس کامپیوتراست . او پس از گرفتن لیسانس برای یادگیری حرفه بازیگری به دانشگاه هنر رفت . 

استایل طناز طباطبایی ، بیوگرافی طناز طباطبایی ، طناز طباطبایی بازیگر خوش نام و جوان سینما و تلویزیون است. طناز در 2 اردیبهشت 1362 در تهران متولد شد . او فارغ التحصیل رشته کارگردانی تئاتر است.

همیشه تیپ و پوشش سلبریتی ها برای مردم جالب بوده است. معمولا بیشتر مردم بازیگران را الگویی برای خود قرار می دهند. بعضی از هنرمندان ما در جشنواره ها با لباس های عجیبی حاضر می شوند.

عکس های لو رفته روناک یونسی  ، بیوگرافی روناک یونسی ، روناک یونسی متولد 9 دی ماه سال 1359 در تهران می باشد . خانم یونسی بازیگر سینما و تلویزیون است . او دیپلم گرافیک فوق دیپلم عکاسی و لیسانس طراحی صنعتی دارد .

پر پشت شدن مژه ها با چند روش خانگی ، ایا شما مژه هایی پرپشت و زیبا دارید؟ اگر جوابتان خیر است می توانید با مطالعه ادامه مقاله راه هایی برای پرپشت کردن ابرو ها در منزل یاد بگیرید.