Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha

سمعک بهار

مهر 02, 1397

 به تازگی یکی از محققان علم ارتباطات ، چند نمونه ی آماری را تحت بررسی قرار داد  و به این نتیجه رسید که به طور میانگین هر کدام از اشخاص ، 70 درصد زمان بیداری خود را مشغول ارتباط هستند . زمانی که به ارتباط صرف می شود ، به 15 درصد خواندن ، 11 درصد نوشتن ،32 درصد سخن گفتن و 45 درصد گوش کردن می گذرد . پس می توان گفت ما حدود 72 درصد ارتباطات خود را مدیون شنوایی خود هستیم ؛ چرا که تا شنوایی نباشد ، نمی توان حرف زدن آموخت .

آبنما ذرین

شهریور 04, 1397

گروه آذر آئین با تکیه بر بیش از 15 سال پیشینه در زمینه های طراحی ، مهندسی ، تولید ، اجرا و پشتیبانی انواع آبنما ، مفتخر است آمادگی خود را در ارائه خدمت به هموطنان عزیزمان اعلام نماید .

امروزه پیدا کردن برند تولید کننده ی عسلی که کاملا مطمئن باشیم طبیعی و خالص است ، اصلا کار راحتی نیست . بیشتر عسل های موجود در فروشگاه ها طبیعی نیستند و بسیاری از تولید کنندگان برای بسته بندی راحت تر و داشتن ظاهر فریبنده تر ، عسل را حداقل در دمای 70 درجه سلسیوس و حتی بیشتر از آن حرارت می دهند که در این صورت بسیاری از آنزیم ها و ویتامین های مفید آن از بین می روند و ماده ای به نام متیل فورفورال در اثر این حرارت افزایش می یابد که مقدار زیاد آن برای انسان مضر است .

ابرار سازه با تکیه بر بیش از پانزده سال سابقه ی خدمات تولید تا نصب سقف کاذب و آسمان مجازی و همچنین به کار گیری کادر مجرب و متعهد ، مفتخر است به مردم کشور عزیزمان و کشور های همسایه ، از جمله ؛ قزاقستان ، ترکمنستان ، ارمنستان ، تاجیکستان ... ارائه ی خدمت نماید .