Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha
آرایش و ناخن

آرایش و ناخن (20)

طرح های ناخن برای زمستان ، ایا به دیزاین ناخن ها علاقه دارید؟ در هر فصل با توجه به خصوصیات ان فصل استایل ها نیز متفاوت می شود. دیزاین ناخن ها نیز با شروع فصل جدید تغییر می کند.

دیزاین ناخن ها با اکسسوری ها ، آیا شما از اکسسوری ها استفاده می کنید؟ این روزها استفاده از اکسسوری ها بسیار ترند شده است. دیزاین ناخن ها با استفاده از اکسسوری ها نیز بسیار پرطرفدار می باشد.

دیزاین ناخن برای شب یلدا ، یکی از مهم ترین شب ها برای ما ایرانیان شب یلدا می باشد. این شب بلند ترین شب سال است. بسیاری از ایرانیان در این شب دور هم جمع می شوند و از این شب برای دورهمی و دیدوبازدید استفاده می کنند.

دیزاین پاییزی ناخن ، با شروع فصل استایل و مد کاملا تغییر می کند. در این بین حتی دیزاین ناخن ها نیز متفاوت می شود. طرح های بسیار زیادی برای دیزاین ناخن ها در فصل پاییز وجود دارد.

کاربردهای مختلف لاک ناخن ، لاک یکی از لوازم آرایشی است که برای زیبا کردن ناخن ها بکار می رود. اما لاک کاربردهای دیگری نیز دارد که خارج از موضوع آرایشی است. در این مقاله سعی کرده ایم که به این موضوع بپردازیم. پس تا پایان این مقاله با ما همراه باشید .

مهمترین رنگ های لاکی که هر خانمی باید داشته باشد ، لاک یکی از مواردی است که می تواند در جذاب شدن استایل بانوان تاثیر زیادی داشته باشد. یکی از موضوعاتی که در بخش مد و زیبایی همیشه مورد بحث است، رنگ می باشد.

کاربرد کانسیلر و طرز استفاده از آن  ، کانسیلر چیست؟ کانسیلر کرم پودر فشرده ای است که رنگی نیز می باشد. کانسیلرها در موارد زیادی استفاده می شوند.

فرنچ ناخن چیست ؟

hama شهریور 23, 1399

فرنچ ناخن چیست ؟ ، آیا شما به فرنچ ناخن ها علاقه دارید؟ فرنچ از انواع لاک ناخن فرانسوی ها است . در فرنچ معمولا ناخن بی رنگ است یا با لاک هلویی پوشیده می شود و سر ناخن ها لاک سفید زده می شود .

زیباتر کردن آرایش چشم زیر عینک ، خانم هایی که از عینک استفاده می کنند ، باید در هنگام آرایش چشم، به مدل عینک خود نیز توجه کنند . 

رژ لب گیاهی چیست؟

آخرین مد مرداد 26, 1398

رژ لب گیاهی چیست؟ رژ لب گیاهی رژ لبی است که در ساخت آن از مواد گیاهی طبیعی استفاده شده و هیچگونه مواد مضرر مانند سرب در آن وجود ندارد.  معمولا خانم ها برای داشتن چهره ای زیبا، از لوازم آرایش و خصوصا رژلب طبیعی استفاده می کنند.

صفحه1 از2