Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha
آرایش و ناخن

آرایش و ناخن (15)

مهمترین رنگ های لاکی که هر خانمی باید داشته باشد ، لاک یکی از مواردی است که می تواند در جذاب شدن استایل بانوان تاثیر زیادی داشته باشد. یکی از موضوعاتی که در بخش مد و زیبایی همیشه مورد بحث است، رنگ می باشد.

کاربرد کانسیلر و طرز استفاده از آن  ، کانسیلر چیست؟ کانسیلر کرم پودر فشرده ای است که رنگی نیز می باشد. کانسیلرها در موارد زیادی استفاده می شوند.

فرنچ ناخن چیست ؟ ، آیا شما به فرنچ ناخن ها علاقه دارید؟ فرنچ از انواع لاک ناخن فرانسوی ها است . در فرنچ معمولا ناخن بی رنگ است یا با لاک هلویی پوشیده می شود و سر ناخن ها لاک سفید زده می شود .

زیباتر کردن آرایش چشم زیر عینک ، خانم هایی که از عینک استفاده می کنند ، باید در هنگام آرایش چشم، به مدل عینک خود نیز توجه کنند . 

رژ لب گیاهی چیست؟ رژ لب گیاهی رژ لبی است که در ساخت آن از مواد گیاهی طبیعی استفاده شده و هیچگونه مواد مضرر مانند سرب در آن وجود ندارد.  معمولا خانم ها برای داشتن چهره ای زیبا، از لوازم آرایش و خصوصا رژلب طبیعی استفاده می کنند.

آرایش پاییزی ، با توجه به آغاز فصل پاییز ، آرایش پاییزی نیز طرفداران خود را جذب می کند می توانید با دنبال کردن ما تا پایان این مقاله آموزش آرایش پاییزی را ببینید با ما همراه شوید . در فصل پاییز از رنگ هایی همانند : قرمز، ارغوانی تیره ، طلایی ، سیاه و شرابی استفاده کنید .

رنگ لاک مناسب پاییز ، دیگر وقت آن رسیده که لاک های ناخن جیغ و روشن تابستانی را کنار گذاشته و سراغ لاک های پاییزه بروید . می توانید با لاک مناسب با فصل استایل زیبای خودتان را کامل کنید .

زمانی که تصمیم به زیباتر شدن ناخن هایتان به وسیله روش هایی مانند مونیکور , کاشت و طراحی ناخن می گیرید باید در مورد این عمر اطلاعات نسیتا خوبی داشته باشید تا به شما در گرفتن نتیجه ی خوب کمک کند . اولین پیشنهاد ما برای داشتن ناخن هایی زیبا البته سالم این است که از ناخن های خودتان استفاده کنید و حتی الامکان از کاشت ناخن صرف نظر کنید چرا که به دلیل سایش لایه های ناخن مقاومت و عمر ناخن شما کم می شود و در آینده زیبایی قبل را نخواهد داشت و تنها برای شما ناخنی شکننده و ضعیف باقی خواهد ماند اما 100 درصد آن را مضر نمی خوانیم اما برای ناخن های ضعیف توصیه نمی شود .

چگونه ماندگاری رژ لب خود را افزایش دهیم ؟ امروزه افراد زیادی از ماندگاری رژ لب ها بر روی لب های خود اعتراض دارند . مخصوصا زمانی که چیزی می‌نوشید یا می‌خورید . در ادامه ما می خواهیم نکاتی درباره رژ لب و همچنین درمورد اینکه چطور می توانیم دوام آن را بیشتر کنیم صحبت نماییم .

چگونه رژ لب بسازیم ؟ همانطور که می دانید ، شما می توانید با مواد طبیعی رژ لب خانگی درست کنید و با این کار نیز از ضرر های رژ لب های آماده جلوگیری کنید و همچنین پول هایتان را پس انداز کنید . اگر قصد تهیه رژلب خانگی را دارید به شما پیشنهاد می کنیم ما را در این مقاله همراهی کنید .

صفحه1 از2