Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha
آرایش-تابستانه آرایش-تابستانه

آرایش تابستانه ، سایت تخصصی لست مد در این مقاله قصد دارد تا شما را با ترفندها و نحوه آرایش ملایم روزهای گرم و طاقت فرسا فصل تابستان آشنا کند، با ما همراه شوید.

آموزش اساسی ترین نکات آرایش تابستانه:

بعضی از مدل ها و روش های آرایشی مناسب شرایط و موقعیت های خاصی هستند. به خصوص در فصل گرم تابستان باید حتما بدانید که از چه روشی برای آرایش در تابستان استفاده کنید تا به خوبی بدرخشید.

اساسی ترین گام ها و نکات آرایش روزهای گرم و آفتابی:

بعضی از مدل ها و روش های آرایشی هستند که در هر زمان و فصلی مورد استفاده قرار میگیرند و بسیاری افراد نیز می پسندند و مورد استفاده عموم قرار می گیرد. ولی بعضی از روش ها و مدل های آرایش فقط مناسب یک سری شرایط و فصل های خاص هستند، مانند آرایش در تابستان که بسیار دشوار است.


گام اول:


سایه چشم سبک پری دریایی:
در این قسمت دو مدل برای  کشیدن سایه چشم را قصد داریم شرح دهیم که برای کشیدن هر دوی این سایه ها باید از مژه های پرپشت و خط چشم تیره استفاده کنید.

مدل اول:

اول از رنگ سایه سبز دریایی استفاده کنید وتمامی پلکتان را پر کنید. بعد در ادامه در بالای سایه سبز ،سایه آبی استفاده کنید.با این کار استخوان های ابرو های خود را پوشش می دهید که باعث زیباتر شدن آرایش چشم می شود.

مدل دوم:

در مرحله بعدی با استفاده از سایه سبز دریایی  گوشه چشم خود را پر کنید همچنین در محل مخالف چشم از سایه آبی استفاده کنید و قسمت میانی پلکتان را ترکیبی از رنگ سایه سبز و آبی پر کنید.

استفاده از خط چشم سفید:

خط چشم سفید با سایه های رنگ روشن بسیار زیبا می شود. اگر شماهم جزو افرادی هستید که از خط چشم سفید استفاده می کنید در این فصل (فصل تابستان) بسیار زیبا است.اما اگر با رنگ های تیره سایه استفاده کنید جلوه ی خوبی نخواهد داشت. و چشمان شما را به شکل بدی نشان می دهد.

روش استفاده:

بهترین و مناسب ترین کار این است که از یک سایه روشن که نه مات و نه اکلیلی روشن باشد استفاده کنید. بعد می توانید خط چشم گربه ای با رنگ سفید بکشید و با استفاده از مژه مصنوعی و ریمل یک مژه پر پشت و جذاب برای خود درست کنید.

گام دوم:

آرایش لب ها:
برای فصل تابستان شما باید از رنگ های رژ شاد و جیغ و جذاب استفاده کنید. رنگ هایی مانند صورتی،پرتغالی و...تا لب هایی جذاب داشته باشید.

کار با رژلب های براق و بولد نئویی:

اگر تمایل دارید از این رژ لب ها استفاده کنید باید بسیار با دقت کار کنید.به طور مستقیم ماتیک را روی لب هایتان بکشید و یک خط لب کم رنگ و یا همرنگ رژتان به اطراف لب هایتان بکشید.

گام سوم زیبا سازی پوست:

درست کردن پوست به سبک براق:

اول مقدار کمی برق لب به پشت پلک ها و گونه هایتان بزنید تا براق شوند حتما دقت کنید که خیلی زیاد نشود شما فقط می خواهید پوست تان را براق شود نه چرب، در آخر از یک پودر تثبیت کننده برای مراقبت از ترکیب شدن مواد آرایشیتان با یکدیگر استفاده کنید.

گام چهارم : آرایش مونوکروم:

انجام آرایش تک رنگی ویژه:
بهترین و مناسب ترین آرایش در تابستان و در شب استفاده از مدل تک رنگی متالیک برنزی است.این نکته را هم در نظر داشته باشید که این مدل آریش فقط مناسب شب های گرم است و برای شب های سرد اصلا مناسب نیست.

روش آرایش چشم برنزی اسموک مونوکروم:

در این مدل آرایش باید از سه لایه سایه برنزی استفاده کنید.که تیره ترین سایه در ناحیه بالایی مژه ها و روشن ترین سایه در ناحیه استخوان زیر ابروهایتان باشد.در آخر برای زیبا تر شدن چشم هایتان از خط چشم مشکی و یا  قهوه ای تیره استفاده کنید.

آرایش لب و گونه:

بعد از تمام شدن آرایش چشم ها برای گونه ها و صورت از پودر برنزه استفاده کنید.در آخر برای آرایش لب هایتان از رژ لب مایع برنزی و خط لبی که کمی تیره تر باشد استفاده کنید.

گام پنجم :دیزاین ناخن ها:

آموزش بهترین روش های  طراحی ناخن تابستانه:

برای انتخاب رنگ لاک در فصل تابستان بهترین و مناسب ترین رنگ ها استفاده از رنگ های جیغ و شاد می باشد. همانند رنگ پرتغالی و آبی فیروزه ای که به صورت بولد استفاده می شوند است.

مدل ناخن تابستانه:

یکی از پر طرفدارترین روش های طراحی و زیبا کردن ناخن های تابستانه این است که لاک سفید نیز در کوچک ترین انگشت استفاده شود.همچنین دو انگشت حلقه و یا وسط خود را با رنگ آبی طراحی کنید برای دیگر انگشت ها از رنگ نارنجی استفاده کنید.

نتیجه گیری:

همانطور که میدانید آرایش در تابستان یکی از دشوارترین کار ها به حساب می آید زیرا به دلیل گرمی بیش از حد هوا، آرایش باید ماندگاری زیادی داشته باشد. ما در این مقاله روش ها و مدل های مناسب استفاده در این فصل را برای شما عزیزان شرح دادیم. امیدواریم توانسته باشیم شما را در این موضوع همراهی کنیم.  

 

Rate this item
(2 votes)
آخرین مد

پوشش خوب صرفا لباس گران پوشیدن نیست بلکه درست پوشیدن است . قطعا نمی توانیم این مسئله را انکار کنیم که ظاهر افراد و نوع پوششان برایمان مهم نیست ، بی جهت نیست که قدیمی ها می گویند عقل انسان به چشمانش است . ما در این جا برآنیم تا با معرفی محصولات متعدد در زمینه های مختلف چه در ایران و چه در دنیای خاکی بتوانیم کمک شایانی به شما مخاطبین عزیز کرده باشیم . این اتفاق خیلی هم بد نیست چون کمک می کند ما به پوشش خود بیشتر اهمیت بدهیم . سایت تخصصی لست مد با محوریت دیزاین ، پوشش و مد  قصد دارد تا شما را با آخرین مد و فشن روز دنیا آشنا نماید. تیم تخصصی لست مد تمام سعی خود را، برای اینکه کابران سایت انتخاب مناسب و شیک داشته باشند قرار داده است در واقع مشتری مداری هدف ماست. لست مد با کمک کادر خود تصمیم دارد هر آنچه در دنیای مد اتفاق می افتد را پوشش بدهد ، ما به شما می گوییم برای خوش پوش بودن چه استانداردهایی را باید رعایت کنید و با رعایت کدام اصول همیشه و در همه شرایط خوشتیپ باشید .  شما می توانید با دنبال کردن ما از اخبار و حواشی مد با خبر باشید و با تمام برندها ی دنیا بالاخص برندهای موجود در کشور عزیزمان ایران آشنا شوید .

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.