Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha

آرایش پاییزی

By مریم خطیبی آبان 02, 1397 1026 3 comments
آرایش پاییزی آرایش پاییزی

آرایش پاییزی ، با توجه به آغاز فصل پاییز ، آرایش پاییزی نیز طرفداران خود را جذب می کند می توانید با دنبال کردن ما تا پایان این مقاله آموزش آرایش پاییزی را ببینید با ما همراه شوید . در فصل پاییز از رنگ هایی همانند : قرمز، ارغوانی تیره ، طلایی ، سیاه و شرابی استفاده کنید .


نحوه آرایش در فصل پاییز:

آرایش پر رنگ:

در مواقعی که لب ها با رنگ های تندی همانند شرابی تیره ، جگری تند و یا برنز آرایش شود، بسیار شیک و و در عین شیک بودن کاملا ساده به نظر می رسد .
رنگی که انتخاب می کنید هر چه بگذارید لب ها اول باشند و به چشم بیایند و بعد دیگر قسمت های صورت به دنبال آن باشند . با چنین آرایشی برای لب ها باید سایه چشم بسیار کم رنگ و ملایم باشد .

آرایش براق :

اگر تا به امروز نمی توانستید از آرایش براق استفاده کنید ، دیگر نترسید . برای دادن برجستگی بیشتر به چشم ها، روی پلک بالایی از سایه بژ براق یا طلایی استفاده کنید . در خط چسبیده به مژ ه ها سایه را پر رنگ تر کنید و بعد ریمل بزنید .
نکته: لب ها را هم می توانید براق یا رنگی کنید . برای مطبوع تر کردن این آرایش می توانید پایین مژ ه ها را هم کمی از همان سایه بژ یا طلایی بزنید .

آرایش بنفش:

بنفش رنگی فوق العاده نمایان  و جلوه گر است . اما این رنگ سایه های متنوعی دارد . با آرایش بنفش چهره ای بسیار جدید به دست خواهید آورد . می توانید از آبی متمایل به ارغوانی ، بنفش یاسی و یا از ارغوانی تیره استفاده کنید . با توجه به علایق همه ، سایه های بنفش وجود دارد از مخلوط کردن این رنگ ها با هم نترسید چون به چهره شما رنگ  می دهد و خیلی بهتر است که همان یک رنگ را برای همه قسمت های صورت استفاده کنید . 

آرایش تیره :

فکر نکنید که یک آرایش تیره و سیاه شما را ترسناک نشان خواهد داد .  این نوع آرایش هم برای روز و هم برای شب مناسب می باشد . این سه قدم را برای انجام چنین آرایشی دنبال کنید .
به آرامی با مداد چشم سیاه و نرم بالا و پایین پلک را بکشید ، دقت کنید که دقیقا این خط چشم چسبیده به مژه ها باشد .
بعد آن را با برس مخصوص یا حتی انگشتانتان دقیقا صاف کنید .
بعد با برس نرم متوسط کمی سایه تیره بالای پلک بزنید . هر اندازه بالاتر از مژه ها می روید این سایه باید کم رنگ تر شود . غروب خورشید را در نظر بگیرید ، در افق رنگ ها بسیار پررنگ تر هستند و هر چه بالاتر می رود کم رنگ تر می شود . همین رنگ را در زیر چشم هم استفاده کنید تا تاثیر بیشتری داشته باشد . برای صاف کردن گوشه ها از سایه کم رنگ استفاده کنید تا با آن مخلوط شود و در آخر ریمل سیاه را به مژه ها بزنید .

 

Rate this item
(8 votes)

3 comments

 • لست مد
  Comment Link لست مد یکشنبه, 06 آبان 1397 12:46

  دوست عزیز پر رنگ یا کمرنگ بودن آرایش به رنگ پوست مربوط نیست

 • سحر
  Comment Link سحر یکشنبه, 06 آبان 1397 12:42

  واای چه خوبه این آرایشه ... کاش بیشتر عکس میذاشتین

 • فائزه
  Comment Link فائزه شنبه, 05 آبان 1397 11:28

  آرایش پررنگ به پوست های تیره هم میاد ؟ من خیلی دوست دارم آرایش پررنگ رو اما چون رنگ پوست من تیره است احساس میکنم بهم نمیاد لطفا اگر میشه کمکم کنید .

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.