Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha

زیباتر کردن آرایش چشم زیر عینک Featured

زیباتر کردن آرایش چشم زیر عینک زیباتر کردن آرایش چشم زیر عینک

زیباتر کردن آرایش چشم زیر عینک ، خانم هایی که از عینک استفاده می کنند ، باید در هنگام آرایش چشم، به مدل عینک خود نیز توجه کنند . 


شکی نیست که استفاده از عینک ، استایل جدیدی به صورت می دهد ولی باعث می شود که چشم ها مخفی شده و جلوه خود را از دست بدهد. با توجه به اینکه چشم ها تاثیر زیادی در جذابیت افراد دارد ، می توان از آرایش های خاصی در هنگام استفاده از عینک بهره برد.
در هنگام انتخاب فریم عینک، سعی کنید رنگی را انتخاب کنید که بتواند کار آرایش را آسان تر کند.
آرایش خود را با یک کانسیلر شروع کنید و آن را به شکل V بر روی قسمت های تیره زیر چشم خود زده و بعد با یک براش کوچک یا نوک انگشت خود، آن را یکدست کنید .
از روشن کننده در داخل چشم، زیر استخوان ابرو و زیر چشم استفاده کنید. زمانی که از روشن کننده در داخل چشم استفاده می کنید ، چشم ها روشن تر دیده می شود . هدف از این آرایش، عمق و بعد بخشیدن به چشم ها است پس باید در انتخاب رنگ های روشن و تیره دقت کنید.
بر روی کرم پودری که روی صورت زده اید، از پنکک استفاده کنید زیرا این کار علاوه بر اینکه باعث فیکس شدن آرایش شما می شود ، از کثیف شدن عینکتان هم جلوگیری می کند.
از دیگر مواردی که باید به آن دقت شود، ابرو است. افرادی که از عینک استفاده می کنند ، باید به ابروهای خود اهمیت زیادی بدهند. ریمل ابرو می تواند به خوش حالت نگه داشتن ابروها کمک کند.
در هنگام استفاده از خط چشم مطئمن باشید که بتواند تمامی فضاهای خالی بین مژه ها را پر کند . اگر فریم عینک شما تیره است، باید از خط چشمی استفاده کنید که دو درجه روشن تر از فریم عینکتان باشد تا رنگ ها تداخلی باهم نداشته باشند .
فرمژه از دیگر لوازمی است که در هنگام استفاده از عینک باید آن را بکار بگیرید. فرمژه باعث می شود که چشم ها جذابیت بیشتری داشته باشند . البته در هنگام استفاده از فرمژه باید بسیار دقت کنید، زیرا فرمژه باعث ضعیف شدن ریشه مژه ها خواهد شد. بهتر است که از ریمل فقط برای مژه های بالایی استفاده کنید و به مژه های پایینی ریمل نزنید .
سایه چشم می تواند جذابیت چشم های شما را افزایش دهد. در زمان داشتن عینک بر روی صورت باید از رنگ های ملایم مانند کرمی، صورتی، نقره ای و ... استفاده کنید .
آرایش لب دخالت زیادی در جذاب بودن همراه با استفاده از عینک ندارد. تنها نکته ای که باید به آن توجه شود، نوع آرایش چشم است. اگر آرایش چشم شما ملایم است ، بهتر است از رنگ های تیره و اگر آرایش چشم شما غلیظ است، از رژ لب ملایم استفاده کنید .
استفاده از رژگونه به جذاب شدن شما کمک می کند . سعی کنید رژگونه خود را طوری بزنید که طبیعی جلوه کند .

Rate this item
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.