Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha

مهم ترین رنگ های لاکی که هر خانمی باید داشته باشد Featured

مهم ترین رنگ های لاکی که هر خانمی باید داشته باشد مهم ترین رنگ های لاکی که هر خانمی باید داشته باشد

مهمترین رنگ های لاکی که هر خانمی باید داشته باشد ، لاک یکی از مواردی است که می تواند در جذاب شدن استایل بانوان تاثیر زیادی داشته باشد. یکی از موضوعاتی که در بخش مد و زیبایی همیشه مورد بحث است، رنگ می باشد.


فقط خوش رنگ بودن لاک نیست که باید به آن توجه کرد، بلکه ست کردن رنگ لاک با لباس و همینطور رنگ پوست از دیگر مواردی است که باید آنها را رعایت کرد.
در ادامه این مطلب به معرفی چند رنگ لاک که هر خانمی باید آنها را داشته باشد، می پردازیم.
هر خانمی دوست دارد که رنگ های مختلفی از لاک ها را داشته باشد تا بتواند آنها را با رنگ های لباس های مختلف هماهنگ کند. شاید داشتن تمامی رنگ های لاک از نظر هزینه و نوع نگهداری آنها برای هر فردی مقدور نباشد، اما برخی از لاک ها هستند که داشتن آنها ضروری است.


لاک کلاسیک قرمز : 


لاک کلاسیک قرمز یکی از رنگ هایی است که در هر مکانی مثل کار، جشن، مهمانی، خرید و دورهمی می توان از آن استفاده کرد. رنگ لاک کلاسیک قرمز افراد را پر شور و شوق و همینطور با اعتماد به نفس بالا جلوه می دهد. در صورتیکه می خواهید در مرکز توجه باشید، لست مد پیشنهاد می کند که از رنگ لاک کلاسیک قرمز استفاده کنید.


لاک صورتی روشن : 


لاک صورتی روشن یکی از انواع رنگ هایی است که هر خانمی در لوازم آرایش خود باید آن را داشته باشد، زیرا این رنگ لاک با هر نوع پوست هماهنگی دارد. لاک صورتی روشن شخصیت افراد را مهربان و لطیف نشان می دهد.


لاک اکلیلی : 


لاک اکلیلی از لاک های تجملاتی به حساب می آید که شاید برای هر مکانی مناسب نباشد و هر شخصی از آن استقبال نکند. اما این رنگ را می توان همراه با دیگر رنگ ها استفاده کرد.


لاک خاکستری : 


رنگ خاکستری یکی از رنگ های خنثی است و جزء یکی از لاک های خوش رنگ و شیک محسوب می شود. استفاده از این رنگ شخصیت افراد را اغواگر نشان می دهد.


لاک کروم :


لاک کروم یکی از رنگ هایی است که مورد توجه بیشتر استایلیست ها قرار گرفته و از آن استفاده می کنند. سبک این لاک متفاوت از دیگر لاک ها بوده و حس تجمل ، مهارت و قدرت را به اطرافیان القا می کند . اگر می خواهید که شخصیت درام از خود بروز دهید ، می توانید از این رنگ استفاده کنید .


لاک سفید : 


لاک سفید یکی دیگر از رنگ هایی است که هر فردی باید آن را در میان لاک های خود داشته باشد. استفاده از لاک سفید در تابستان، پوست دست را برنزه و در زمستان ، پوست دستانتان را سفید جلوه می دهد. البته بیشتر زمانی از این رنگ لاک استفاده می شود که فرد بخواهد از فرنچ و طراحی بر روی ناخن های خود استفاده کند . در صورتی که می خواهید یک شخصیت یک دنده و سرسخت از خود نشان دهید ، می توانید رنگ لاک سفید را انتخاب کنید .
فقط انتخاب رنگ لاک نیست که اهمیت دارد، بلکه کیفیت آن نیز از مواردی است که باید به آن توجه شود .

Rate this item
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.