Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha

چگونه ماندگاری رژ لب خود را افزایش دهیم ؟

چگونه ماندگاری رژ لب خود را افزایش دهیم ؟ چگونه ماندگاری رژ لب خود را افزایش دهیم ؟

چگونه ماندگاری رژ لب خود را افزایش دهیم ؟ امروزه افراد زیادی از ماندگاری رژ لب ها بر روی لب های خود اعتراض دارند . مخصوصا زمانی که چیزی می‌نوشید یا می‌خورید . در ادامه ما می خواهیم نکاتی درباره رژ لب و همچنین درمورد اینکه چطور می توانیم دوام آن را بیشتر کنیم صحبت نماییم .

چند نکته مهم در مورد رژ لب

یکی از کارایی خیلی جالبی که رژلب دارد این است که ، این قلم از لوازم آرایشی ، خود به تنهایی می تواند به صورت شما رنگ و رو دهد . همه خانم‌ها عاشق استفاده از رژ لب هستند . رژ لب باید به درستی استفاده شود و باید رنگ مناسبی هم داشته باشد. شاید اکثر شما به این موضوع توجه کرده باشید که رژ لب مدت زیادی روی لب‌هایتان دوام نمی‌آورد ، مخصوصا زمانی که چیزی می‌نوشید یا می‌خورید . با ما همراه شوید تا نکات طلایی را که در هیچ مقاله ای عنوان نشده است به شما بگوییم .
 
_ رژ لب‌هایتان را در یخچال نگهداری کنید تا باعث از بین رفتن باکتری های آن شود و همچنین به طول عمر آنها اضافه شود .
 
_ در هنگام خرید رژلب ، حتی المقدرو برای تست ، رژ لب را به لب های خود نمالید زیرا این کار بسیار غیر بهداشتی می باشد . نوک انگشتان خود انتخاب بهتری از پشت دستتان است ، چرا که بافتی شبیه تر به لب دارد . پس حتما به این نکته در خرید دقت فرمائید .
 
_ از خط لب ، بیشتر برای ماندگاری  بهتر رژلب استفاده می شود . زمانی که از رژ لب روشن استفاده می‌کنید ، از خط لب بی‌رنگ یا همرنگ با لبتان استفاده کرده ، سپس رژ لب را روی آن بزنید . در بعضی از مواقع می توان از خط لب به عنوان رژ نیز استفاده نمود .
 
_ خانم ها باید سعی کنند قبل از استفاده از رژلب ، حتما از خط لب استفاده نمایند ، زیرا بدون آن لب شما برجسته نخواهد شد و بنظر خواهد رسید رژ لبتان محو شده است .
 
_ هنگامی که رژلب به لب هایتان می زنید ، انگشت اشاره خود را در دهانتان فرو برده و خارج کنید تا رژلب به دندان شما نخورد ، رژ اضافه ، به دستانتان مالیده خواهد شد .
 
_ هیچ گاه رژگونه را به جای رژ لب به کار نبرید اما می‌توانید رژ لب را  بعنوان رژ گونه نیز استفاده نمایید .
 
_ همیشه سعی کنید ابتدا خط لب را بزنید و سپس رژ لب را استفاده نمایید . زیرا در غیر این صورت شما خطوط لب را نمی توانید به راحتی پیدا نمایید .
 
_ بانوانی که دارای سن هستند و به نوعی در طبقه مسن تقسیم بندی می شوند ، باید از برق لب و رژ لب‌های مات پرهیز کرده و از رژ لب‌های کرمی استفاده نمایند .
 
_ زمانی که احساس می کنید از رنگ رژلب خوشتان نمی آید ، می توانید آن را با رژ دیگر مخلوط نمایید و به عنوان سایه استفاده کنید .
 
_ می‌توانید خط لبتان را کمی بیرون تر از خط طبیعی لب بکشید تا لب‌های برجسته تری  داشته باشید .
 
_  برای پروتز نشان دادن لب می توانید ابتدا خط لب استفاده نمایید سپس از برق لب استفاده نمایید .
 
بهترین راه حل برای زمانی که رژلب شما شکسته است استفاده از روشن کردن کبریت است . زمانی که کمی آب شد ، آن را روی قطعه ی اصلی بگزارید . سپس رژ لب را به پایین بچرخانید و حداقل برای ۵ دقیقه آنرا در یخچال بگزارید.
 
_ زمانی که از رژ لب‌هایی با سایه‌های رنگی نارنجی و قهوه ای استفاده میکنید ، دندان‌های شما زرد به نظر خواهند رسید . پس سعی کنید کمتر از این طیف رنگ استفده نمایید .
 
_ شما می‌توانید هنگامی که رژ لب مورد علاقه تان تمام می شود ،  باقی‌مانده ی آنرا با چیزی مثل خلال دندان خراشیده و خارج کنید و آن را با برق لب یا وازلین مخلوط نمایید و استفاده کنید .

نتیجه گیری

با خواندن متن بالا دیگر متوجه این امر شده اید که چگونه می توانید از رژ لب خود به بهترین شکل استفاده نمایید در واقع راههای افزایش ماندگاری را در این مقاله یاد گرفته اید. گروه تخصصی لست مد قصد دارد اطلاعات تخصصی در این زمینه به شما ارائه دهد با ما همراه باشید.

Rate this item
(0 votes)
آخرین مد

پوشش خوب صرفا لباس گران پوشیدن نیست بلکه درست پوشیدن است . قطعا نمی توانیم این مسئله را انکار کنیم که ظاهر افراد و نوع پوششان برایمان مهم نیست ، بی جهت نیست که قدیمی ها می گویند عقل انسان به چشمانش است . ما در این جا برآنیم تا با معرفی محصولات متعدد در زمینه های مختلف چه در ایران و چه در دنیای خاکی بتوانیم کمک شایانی به شما مخاطبین عزیز کرده باشیم . این اتفاق خیلی هم بد نیست چون کمک می کند ما به پوشش خود بیشتر اهمیت بدهیم . سایت تخصصی لست مد با محوریت دیزاین ، پوشش و مد  قصد دارد تا شما را با آخرین مد و فشن روز دنیا آشنا نماید. تیم تخصصی لست مد تمام سعی خود را، برای اینکه کابران سایت انتخاب مناسب و شیک داشته باشند قرار داده است در واقع مشتری مداری هدف ماست. لست مد با کمک کادر خود تصمیم دارد هر آنچه در دنیای مد اتفاق می افتد را پوشش بدهد ، ما به شما می گوییم برای خوش پوش بودن چه استانداردهایی را باید رعایت کنید و با رعایت کدام اصول همیشه و در همه شرایط خوشتیپ باشید .  شما می توانید با دنبال کردن ما از اخبار و حواشی مد با خبر باشید و با تمام برندها ی دنیا بالاخص برندهای موجود در کشور عزیزمان ایران آشنا شوید .

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.