Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha

کاربردهای مختلف لاک ناخن Featured

کاربردهای مختلف لاک ناخن کاربردهای مختلف لاک ناخن

کاربردهای مختلف لاک ناخن ، لاک یکی از لوازم آرایشی است که برای زیبا کردن ناخن ها بکار می رود. اما لاک کاربردهای دیگری نیز دارد که خارج از موضوع آرایشی است. در این مقاله سعی کرده ایم که به این موضوع بپردازیم. پس تا پایان این مقاله با ما همراه باشید .


کمک به ماندگاری بیشتر برچسب ها : 


اگر بر روی بسته های غذایی خود که باید در فریزر قرار بگیرند، برچسب می زنید می توانید برای ماندگاری بیشتر برچسب، بر روی آن مقداری لاک ناخن بزنید. لاک ناخن می تواند از برچسب ها در رطوبت و دماهای مختلف محافظت کند.


نخ کردن سوزن : 


برخی از افراد در هنگام نخ کردن سوزن با مشکل مواجه می شوند. به همین دلیل از راه هایی استفاده می کنند تا راحت تر بتوانند این کار را انجام دهند . یکی از این راه ها ، این است که مقداری لاک را بر روی نخ زده و اجازه دهید که خشک شود. به این ترتیب به راحتی می توانید نخ را داخل سوزن کنید .


رنگ کردن کلید : 


شاید شما هم یک دسته کلید داشته باشید که نتوانید آن ها را از هم جدا کنید . پس بهتر است که به وسیله لاک آن ها را از هم تفکیک کنید . دقت کنید که از زدن لاک بر روی دندانه های کلید خودداری کنید . 

پوشش خرابی کفش ها : 


اگر کفش شما پوسته پوسته شده می توانید از لاک برای پوشاندن این قسمت ها استفاده کنید . برای این کار بهتر است که لاکی را انتخاب کنید که تا حد زیادی به رنگ کفش شما نزدیک باشد. سپس لاک را در قسمت هایی که نیاز است بزنید و اجازه دهید تا خشک شود .


افزایش طول عمر بدلیجات : 


از دیگر کاربردهای لاک ناخن این است که می توانید برای افزایش طول عمر بدلیجات و یا محافظت آن ها استفاده کنید . حتی می توانید برای درخشندگی بیشتر بدلیجات نیز از لاک ناخن استفاده کنید .


پوشش خراش های بدنه اتومبیل : 


اگر خراشی بر روی بدنه اتومبیل شما ایجاد شده، می توانید از لاک ناخن برای پوشاندن این خراش ها استفاده کنید . فقط باید رنگی را انتخاب کنید که هم رنگ اتومبیل باشد . این روش یکی از ارزان ترین راه ها برای از بین بردن خراش های سطحی است .

Rate this item
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.