Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha
اکسسوری

اکسسوری (6)

اکسسوری های زیبا مخصوص فصل پاییز ، آیا تا به حال از اکسسوری های خاص استفاده کرده اید ؟ درست است که مهم ترین مسئله در داشتن استایلی زیبا و به روز لباس ها هستند اما استفاده از اکسسوری های مناسب نیز تاثیر زیادی در شیک بودن استایل شما دارد .

راهنمای خرید کیف مناسب برای خانم ها ، یکی از دغدغه های بزرگ خانم ها مدل و نوع کیف هایشان است که همیشه به دنبال این هستند که با تیپ الانشان چه کیفی ست می شود یا چه مدل کیفی به استایل آن ها می آید در ادامه با لست مد همراه باشید زیرا قصد داریم شما را از شر فکر کردن به این موضوع آسوده خاطر نماییم .  

راهنمای خرید انگشتر، انگشتر جزو زیورآلات با مصرف بالا و پر مخاطب در بین خانم ها و آقایان است . انگشترهای گوناگونی در بازار موجود هستند ، انگشترهای رنگارنگ که بسیاری از آن ها نگین سنگ واقعی نمی باشند و تنها از لحاظ ظاهر دارای زیبایی هستند .

عینک طبی

hama مرداد 27, 1398

به دلیل تنوع در مدل ها و طرح های عینک ، امروزه عینک ها هم یک اکسسوری محسبوب می شوند . همانطور که می دانید با توجه به مدل های مختلف و طراحی های زیبای عینک های طبی ، پذیرفتن عینک برای عموم به سختی گذشته نیست. در گذشته عینک های طبی طرح های زیاد جالب و زیبایی نداشتند و باور بیشتر عموم بر این بود که عینک های طبی برای افراد سالمند طراحی شده است .

اکسسوری عروس چیست

آخرین مد تیر 08, 1397

اکسسوری عروس چیست ؟ از اکسسوری در دنیای مد و فشن برای زیباتر شدن استفاده میشود در واقع اکسسوری به تمام وسایل جانبی غیر از پوشاک گفته می شود. برای مثال زیور آلاتی مثل گردنبند و گوشواره و..... برای خانم ها
و زیور آلاتی همچون کروات و دستمال جیب و.... برای اقایان اکسسوری محسوب میشوند .

اکسسوری چیست

آخرین مد مهر 03, 1397

اکسسوری را زمانی به کار می بریم که ممکن است، خاص بودن ظاهر یک نفر نظر ما را به خود جلب کند . یکی از رموز خاص بودن استفاده از اکسسوری های منحصر به فرد است . اکسسوری به دوسته مردانه و  زنانه تقسیم بندی می شود . گروه تخصصی لست مد شما را با انوع اکسسوری زنانه و مردانه در این مقاله آشنا می کند.