Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha

اکسسوری های زیبا مخصوص فصل پاییز Featured

اکسسوری های زیبا مخصوص فصل پاییز اکسسوری های زیبا مخصوص فصل پاییز

اکسسوری های زیبا مخصوص فصل پاییز ، آیا تا به حال از اکسسوری های خاص استفاده کرده اید ؟ درست است که مهم ترین مسئله در داشتن استایلی زیبا و به روز لباس ها هستند اما استفاده از اکسسوری های مناسب نیز تاثیر زیادی در شیک بودن استایل شما دارد .

همانطور که لباس ها در فصل های مختلف، متفاوت اند اکسسوری های قابل استفاده در فصل پاییز نیز با اکسسوری های تابستانی متفاوت است . در این مطلب اکسسوری های مناسب پاییز را به شما معرفی می کنیم :


کیف کمری:


یکی از مدل های کیف که به تازگی بسیار ترند شده است کیف های کمری است. این کیف ها را می توانید به راحتی روی کمر ببندید و دیگر نگران جا گذاشتن آن نباشید . کیف های کمری روی شلوار ، دامن یا حتی پیراهن نیز زیبا می شود .


ساعت :


اگر به بستن ساعت علاقه دارید در فصل پاییز می توانید از ساعت های کلاسیک مردانه صفحه گرد با رنگ های نقره ای و طلایی استفاده کنید . استفاده از ساعت های مردانه در استایل پاییزی خانم ها بسیار جذاب است .


کفش های خزدار :


یک نمونه از کفش هایی که به تازگی مد شده است ، کفش های خزدار است. اگر به پوشیدن کفش های پاشنه دار علاقه ندارید می توانید از کفش های پاشنه تخت خزدار استفاده کنید .


گوشواره :


گوشواره یکی از تکمیل کننده های تیپ خانم ها است. در سال جدید استفاده از گوشواره های ظریف ترند بود اما در فشن شوی فصل پاییز استفاده از گوشواره های بزرگ مد شده است . رنگ و مدل گوشواره شما اهمیتی ندارد و نکته قابل توجه بزرگی گوشواره است .


کفش های طلایی:


استفاده از کفش هایی با رنگ طلایی می تواند استایلی شیک به شما بدهد . اگر تا امروز فقط از کفش هایی با رنگ مشکی استفاده کرده اید به شما پیشنهاد می کنیم از کفش های طلایی رنگ استفاده کنید این رنگ برای فصل پاییز بسیار مناسب است .


عینک های قاب بزرگ :


استفاده از عینک های آفتابی در تابستان بسیار رایج است اما عینک های آفتابی و تزئینی قاب بزرگ در فصل پاییز می تواند تکمیل کننده استایل پاییزی شما باشد .

Rate this item
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.