Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha

اکسسوری را زمانی به کار می بریم که ممکن است، خاص بودن ظاهر یک نفر نظر ما را به خود جلب کند . یکی از رموز خاص بودن استفاده از اکسسوری های منحصر به فرد است . اکسسوری به دوسته مردانه و  زنانه تقسیم بندی می شود . گروه تخصصی لست مد شما را با انوع اکسسوری زنانه و مردانه در این مقاله آشنا می کند.

تعریف اکسسوری


اکسسوری‌های خیلی خوب می تواند شما را از یک استایل ساده به استایلی عالی تبدیل کنند . اکسسوری‌ها می توان گفت شامل کیف، ساعت، کفش، کلیه جواهرات ، عینک ، کمربند، شال و روسری و … می باشد و در واقع شامل قسمت اصلی لباس‌ها نیستند یعنی هر چیزی به جز بلوز و شلوار و پیراهن و دامن و … که اساس استایل محسوب نمی شود . اکسسوری‌ها نقش تزئینی دارند اما اهمیت آن ها فراتر از این حرف‌ها است. اکسسوری‌ها مهم هستند اما انتخاب صحیح آن‌ها مهم‌تر است. هر فصلی اکسسوری های مخصوص به خود را دارد. یکی از مزیت های مهم اکسسوری تاثیر آن بر نوع پوشش شماست. با انتخاب به جای آن سبک و استایل شمابه طور شگفت انگیزی تغییر می کند . انتخاب یک جز کوچک مانند ساعت ساده می تواند روی ظاهر شما تاثیربه سازایی داشته باشد . اکسسوری ها شامل انگشتر، گوشواره، ساعت، دستبند، شال گردن و … می باشد . که انتخاب درست آن که به نوع استایل شما همخوانیی داشته باشد زیبایی خاصی به شما می بخشد .

انواع اکسسوری های زنانه


۱- عینک آفتابی یکی از اکسسوری های زنانه

هر خانمی حتما به یک عینک آفتابی نیاز دارد. عینک آفتابی اکسسوری یکی از مهم ترین اکسسوری های شما محسوب می شود. یک عینک زیبا می‌تواند یک تیپ عادی را به تیپی فوق العاده تبدیل کند. عینک آفتابی یک وسیله ضروری هم از جهت کاربردی و هم از جهت استایل است.

۲- گوشواره یکی از اکسسوری های زنانه

گوشواره نقش مهمی در ارتقا یک استایل دارد. سعی کنید فرم گوشواره را متناسب با لباس های خود انتخاب کنید و از افراط دوری کنید.

۳- گردنبند یکی از اکسسوری های زنانه

اگر گوشواره بزرگ و شلوغی ندارید می توانید در کنار آن گردنبند هم استفاده کنید. یک گلوبند ساده و یا یک مدال کوچک انتخاب مناسبی است.

۴- انگشتر بزرگ یکی از اکسسوری های زنانه

در کنار انگشترهایی مثل حلقه ازدواج و … که همیشه در دست دارید استفاده از یک انگشتر بزرگ که هماهنگ با لباس های شما باشد می‌تواند استایل شما را ارتقا دهد.

۵- مانیکور یکی از اکسسوری های زنانه

شاید نتوان مانیکور را جزو اکسسوری دسته بندی کرد ولی داشتن ناخن‌های مرتب و زیبا تاثیر مشابه یک اکسسوری عالی را روی استایل شما خواهد داشت.

۶- النگو یا دستبند یکی از اکسسوری های زنانه

این وسیله دستان شما را زیباتر نشان می‌دهد و چه چیزی از این بهتر. النگو و دستبند را از فرم‌های ساده‌تر و شیک‌تر انتخاب کنید.

۷- کمربند یکی از اکسسوری های زنانه

یک کمربند به اندام شما فرم ساعت شنی می‌دهد پس قطعا به آن نیاز دارید. کمربند  را بسته به اندام خود می‌توانید در فرم‌ها و رنگ‌های مختلف انتخاب کنید.

۸- ساعت مچی یکی از اکسسوری های زنانه

از هر یک از  اکسسوری  ها که بتوان گذشت ولی از این یکی نباید منصرف شوید. ساعت مچی یکی از مهم‌ترین و ضروری‌ترین اکسسوری است.

۹- کیف بزرگ یکی از اکسسوری های زنانه

در کیف‌های بزرگ مدل‌های تک رنگ ارجحیت دارند. کیف بزرگ برای حمل وسایل مختلف شما ضروری است پس چه بهتر که یک کیف عالی انتخاب کنید تا شما را خوش تیپ‌تر کند.

۱۰- کیف کوچک یکی از اکسسوری های زنانه

در هر موقعیتی کیف بزرگ نمی‌تواند چاره ساز باشد گاهی داشتن یک کیف کوچک هم ضروری است مثل میهمانی و … .

۱۱- کفش تخت یکی از اکسسوری های زنانه

هر خانمی به یک جفت کفش تخت عالی نیاز دارد. اگر با قدتان مشکل دارید کفش لژدار انتخاب کنید.

۱۲- کفش پاشنه بلند یکی از اکسسوری های زنانه

شاید گفتنش ضرورتی نداشته باشد که هر خانمی برای موقعیت های مختلف به کفش پاشنه بلند نیاز دارد. پس حتما یک مدل کلاسیک را انتخاب کرده و داشته باشید.


انواع اکسسوری های مردانه


۱- ساعت مچی مردانه یکی از اکسسوری های مردانه

انتخاب یک ساعت مچی خوب دارای اصولی است که حتما باید آن را رعایت کنید. شاید برای خیلی از ما ساعت وسیله ای است برای نمایش زمان باشد؛ اما هنگامی که می خواهید لباس رسمی بپوشید این وسیله نقشی مهم تر بازی خواهد نمود.

۲- انگشتر مردانه یکی از اکسسوری های مردانه

انگشتر یکی از انواع زیورآلاتی است که بسیاری از آقایان از آن استفاده می کنند، ترجیحا از انگشترهایی استفاده کنید که ساده باشند.

۳- دکمه سر آستین یکی از اکسسوری های مردانه

کارشناسان استفاده از دکمه سر آستین با  لباس رسمی را توصیه می کنند. دکمه های سر آستین دارای انواع مختلفی اند که با توجه به نیاز خود می توانید از آن ها استفاده کنید.

۴- گیره کراوات یکی از اکسسوری های مردانه

یکی ازاکسسوری هایی که می تواند موجب ثابت نگه داشتن کراوات شود، گیره کراوات است اگر شما هم به عنوان یک بیزنس من فعالیت دارید استفاده از آن را به شما توصیه می کنیم . رنگ نقره ای گیره کراوات می توانید به راحتی با کت و شلوار خود ست نمایید.

۵- کلاه مردانه یکی از اکسسوری های مردانه

همیشه به خاطر داشته باشید اگر کلاه مناسب خود را انتخاب نکنید ظاهر شما خنده دار تر می شود. همانگونه که مطلع هستید انواع مختلفی از کلاه مردانه در بازار برای خرید وجود دارد، برخی برای جلوگیری از تابش نور خورشید به چشم ها ساخته شده اند و برخی برای محافظت از سرما. هر چند که استفاده از انواع کلاه این روزها خیلی رایج نمی باشد ولی اگر انتخابی مناسب داشته باشید می توانید ظاهری شیک را برای خود بسازید.


سخن پایانی


هرگز از تمام این اکسسوری ها با هم استفاده نکنید در واقع این یک نکته اساسی در اکسسوری می باشد اگر به فکر پوشیدن کت و شلوار و لباس رسمی هستید استفاده از گیره کراوات، ساعت مچی و انگشتر می تواند کافی باشد و دیگر نیازی به منزولات دیگر نمی باشد و اینگونه شیک تر نیز می باشد استفاده زیاد از اکسسوری های مختلف ظاهر شما را زننده می کند.

Rate this item
(5 votes)
آخرین مد

پوشش خوب صرفا لباس گران پوشیدن نیست بلکه درست پوشیدن است . قطعا نمی توانیم این مسئله را انکار کنیم که ظاهر افراد و نوع پوششان برایمان مهم نیست ، بی جهت نیست که قدیمی ها می گویند عقل انسان به چشمانش است . ما در این جا برآنیم تا با معرفی محصولات متعدد در زمینه های مختلف چه در ایران و چه در دنیای خاکی بتوانیم کمک شایانی به شما مخاطبین عزیز کرده باشیم . این اتفاق خیلی هم بد نیست چون کمک می کند ما به پوشش خود بیشتر اهمیت بدهیم . سایت تخصصی لست مد با محوریت دیزاین ، پوشش و مد  قصد دارد تا شما را با آخرین مد و فشن روز دنیا آشنا نماید. تیم تخصصی لست مد تمام سعی خود را، برای اینکه کابران سایت انتخاب مناسب و شیک داشته باشند قرار داده است در واقع مشتری مداری هدف ماست. لست مد با کمک کادر خود تصمیم دارد هر آنچه در دنیای مد اتفاق می افتد را پوشش بدهد ، ما به شما می گوییم برای خوش پوش بودن چه استانداردهایی را باید رعایت کنید و با رعایت کدام اصول همیشه و در همه شرایط خوشتیپ باشید .  شما می توانید با دنبال کردن ما از اخبار و حواشی مد با خبر باشید و با تمام برندها ی دنیا بالاخص برندهای موجود در کشور عزیزمان ایران آشنا شوید .

5 comments

 • لست مد
  Comment Link لست مد شنبه, 05 آبان 1397 11:37

  از لطف شما متشکریم . در مورد خود کلمه ی اکسسوری می شه گفت که این کلمه در لغت به معنای افزودن شیء به شیء دیگر که باعث می شود شیء پذیرنده زیبا تر ، جذاب تر ، مفید تر و کاربردی تر جلوه کند . در حوزه ی لباس و پوشاک اکسسوری لوازم جانبی هستند که در کنار لباس اصلی استفاده می شوند .

 • لست مد
  Comment Link لست مد شنبه, 05 آبان 1397 11:14

  به زودی مطالبی هم در مورد اکسسوری اتاق خواب و اکسسوری بهداشتی در سایت بارگذاری می کنیم .

 • Ronika
  Comment Link Ronika شنبه, 14 مهر 1397 08:00

  چند مدل اکسسوری ظریف برای عروس توسایتتون میزارید؟

 • niloofar
  Comment Link niloofar پنج شنبه, 12 مهر 1397 11:48

  اکانش هست چندتاسایت خوب بهمون معرفی کنید برای اکسسوری اتاق خواب و اکسسور ی بهداشتی؟؟؟

 • mahsa
  Comment Link mahsa پنج شنبه, 12 مهر 1397 11:39

  سلام ممنون بابت سایت خووبتون واقعا مقاله هاش مفید و کاربردی هستند .
  فقط میشه درمورد معنی کلمه خود اکسسوری هم برامون توضیح بدید که به چه معناست؟؟

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.