Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha

راهنمای خرید انگشتر Featured

راهنمای خرید انگشتر راهنمای خرید انگشتر

راهنمای خرید انگشتر، انگشتر جزو زیورآلات با مصرف بالا و پر مخاطب در بین خانم ها و آقایان است . انگشترهای گوناگونی در بازار موجود هستند ، انگشترهای رنگارنگ که بسیاری از آن ها نگین سنگ واقعی نمی باشند و تنها از لحاظ ظاهر دارای زیبایی هستند .

بلکه ظاهر این مدل انگشترها با سنگ های طبیعی بسیار متفاوت است . برای انتخاب انگشتر مناسب چه از لحاظ علمی چه از لحاظ درمانی و چه از لحاظ مذهبی باید به چند نکته دقت شود
انگشتر های کلاسیک که تنها از یک نگین برخوردار هستند هیچ وقت از مد نمی افتند و همیشه و در کلیه ی زمان ها مورد استفاده قرار می گیرند . وجود یک نگین در مرکز انگشتر کلیه ی توجه ها را به طرف خود جلب می نماید . همچنین دقت کنید که انگشتری با تک نگین الماس یا دیگر سنگ های قیمتی همیشه جزو پر مخاطب ترین گزینه ها برای حلقه ی نامزدی است .
یکی از سنتی ترین نمونه ها ، یک نگین روی مرکز حلقه ی طلا می ایستند . این نگین بیشتر بر روی یک پایه و یا چنگک وصل می شود . با در نظر گرفتن سلیقه ی شخصیتتان حتما به اندازه ی پایه ای که نگین روی آن قرار دارد توجه کنید . ارتفاع نگین از انگشتر بسیار بر جلوه ی آن تاثیر می گذارد . برای افزایش مقداری زرق و برق بیشتر می توانید انگشتری را انتخاب کنید که یک ردیف نگین کوچک روی حلقه ی آن قرار دارد . انتخاب دیگر نگین های کوچکی می باشند که دور نگین اصلی مرکزی حضور دارند .
در حین خرید انگشتر اولین قدم این است که ، بدانید اندازه انگشتر خوب است . هر انگشتری را که خریداری نمایید و از هر جایی که بخرید از مهم ترین سوالی هایی که از شما پرسیده می شود اندازه انگشت شما و یا کسی می باشد که برای او انگشتر می خرید است . حتما قبل از خرید انگشتر از اندازه انگشت خود مطلع شوید .

از برگزیدن انگشتر خیلی تنگ و یا خیلی گشاد جلوگیری نمایید . انگشترتان را اندازه انگشتتان خریداری کنید ، زیرا با گذشت زمان بر روی انگشتتان فرم بدی را به جا می گذارد . بنابراین سایز انگشتر حتما باید مناسب باشد . 


رکاب انگشتر : 


به طول انگشترتان دقت کنید قرار نیست کلیه ی انگشت های خود را با انگشتر پوشش دهید ، همان گونه که اندازه ی دست برای برگزیدن انگشتر مهم می باشد ، طول انگشتان هم به همین اندازه مهم و قابل توجه می باشد ؛ انگشتر به علت پوشاندن تمامی بند انگشت طراحی نشده است . باید انگشتری را برگزینید که مفصل انگشت در آن آزادانه بچرخد و به آسانی بتواند حرکت نماید .

 

رنگ انگشتر : 


رنگ انگشتر بیشتر کدام را می پسندید طلایی ، رز گلد ، نقره ای ، سفید ، یا انگشترهایی که کلا از سنگ یا چوب درست شده اند . رنگی را که به آن علاقه دارید را انتخاب نمایید زیرا این شما می باشید که باید در حین نگاه کردن دستانتان از زیبایی آن لذت کافی را ببرید .

 

 

Rate this item
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.