Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha

راهنمای خرید کیف مناسب برای خانم ها Featured

راهنمای خرید کیف مناسب برای خانم ها راهنمای خرید کیف مناسب برای خانم ها

راهنمای خرید کیف مناسب برای خانم ها ، یکی از دغدغه های بزرگ خانم ها مدل و نوع کیف هایشان است که همیشه به دنبال این هستند که با تیپ الانشان چه کیفی ست می شود یا چه مدل کیفی به استایل آن ها می آید در ادامه با لست مد همراه باشید زیرا قصد داریم شما را از شر فکر کردن به این موضوع آسوده خاطر نماییم .  

شکل ظاهری اندام خود را بشناسید و باید که نقاط ضعف خود را مشخص کنید . برای این که بتوانید کیفتان را متناسب با اندامتان تعیین نمایید ، شما باید از شکل و سایز اندام و ظاهر خود مطلع باشید . کیفی را باید انتخاب کنید که توجه را از بخش های نادرست اندامتان به بخش ‌های جذاب بدن‌ خود جلب نمایید .

اگر به دنبال کیفی هستید که بتوانید هر روز از آن استفاده کنید و دوست دارید که همواره با کلیه ی لباس های شما  از نظر رنگ متناسب شود ، مناسب ترین کار، انتخاب کردن یک رنگ خنثی است .

 

با مانتو بلند چه کیفی برداریم ؟

 

برای انتخاب یک کیف مناسب با مانتو بلند ، باید به مدل و نوع مانتو دقت کرد . با مانتوهای بلند بیشتر کیف ها ست می شوند چاق و یا اندام ریزی دارید و بیشتر از مانتوهای بلند استفاده می کنید در این صورت نباید از کیف های خیلی بزرگ به کارببرید .

اگر مانتو بلند مجلسی بر تن دارید می توانید از کیف دستی های کوچک مجلسی به کار ببرید  تا از یک استایل شیک و آراسته برخوردار شوید .

اگر جزو آن دسته از افرادی هستید که از ران های بزرگ دارا هستید ، کیفی به کار ببرید که به زیر بازویتان قرار بگیرد ، کیفی که درست بر روی کمرتان بایستد ، نظر ها را بیشتر به بخش پایینی استایلتان جلب می نماید .

اگر که جزو افراد قد بلند هستید ، اندازه کیف خیلی مهم نمی باشد و می‌توانید هر مدل کیفی را که دوست دارید ، به دست بگیرید . کیفی را خریداری کنید که  حتما برایتان مناسب است . طول بند و تعداد دسته های کیف جزو نکات مهم در حین خرید کیف می باشد پس حتما دقت کنید .

اگر که از اندام ریزی برخوردار می باشد  ، مقداری در نوع انتخاب کیف دقت نمایید زیرا کیفی که انتخاب می‌کنید ، نباید خیلی بزرگ باشد . می‌توانید به این نکته توجه نمایید که کیف در کوچک ‌ترین بخش اندام شما بایستد . در این صورت حین راه رفتن ، از دقت بر روی استایل کوچک شما پیشگیری می شود علاوه بر این ، باید به این نکته که اندازه کیفتان را باید متناسب با وسیله هایی  که چه مقدار چیزی می خواهید در کیف خود حمل کنید نیز توجه نمایید .

Rate this item
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.