Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha
عطر و ادکلن

عطر و ادکلن (8)

راز خرید عطر پاییزی ، یکی از نکاتی که در هنگام خرید عطر باید به آن توجه شود، فصل است که با توجه به آن باید عطر مناسب انتخاب شود. عطرهای پاییزی بوی تندتر و گرم تری دارد.

عطر مناسب فصل پاییز و مناسب ، عطر مناسب فصل پاییز و مناسب ، رایحه عطر شما برای اطرافیانتان بسیار مهم است.هر کس با خصوصیات و بوی عطر مخصوص خودش شناخته می شود.در فصول مختلف ،و در هوای گرم و سرد باید عطر مخصوص آن آب و هوا را استفاده کرد .

عطر مخصوص ماه تولد شما کدام است ؟ ، متولدین هر ماه خصوصیات مربوط به خودشان را دارند. تحقیقات نشان می دهد هر کس با توجه به خصوصیاتش عطر مخصوص خود را دارد . متولدین ماه ها به رایحه های متفاوتی جذب می شوند . برای جذب شخص مقابل خود از عطر مورد علاقه او استفاده کنید تا برای او جذاب تر باشید .

چگونه بوی عطر را ماندگار نماییم ؟ ، استفاده از عطر مورد علاقه می تواند باعث شادی شما شود.بسیاری از عطرهایی که رایحه بسیار خوبی دارند خیلی زود از بین می روند و ماندگاری ندارند. شاید دلیل این موضوع استفاده نادرست شما از عطر و ادکلن ها است.

بادی اسپلش ها و شیوه استفاده از آنها ، بادی اسپلش ها سبب خوشبو شدن بدن می شوند که عطری ملیح و سبک نیز دارند. در ضمن برخی از بادی اسپلش ها خواص آبرسانی داشته و سبب لطلافت و جوانی پوست بدن می شوند. این محصولات در انواع زنانه و مردانه در رایحه های گوناگونی به فروش می رسند.

روش های تشخیص عطر و ادکلن اصل و تقلبی ، بدون شک یکی از مهم ترین مسائلی که هنگام خرید عطر و ادکلن با آن روبه رو می شویم تشخیص عطر و ادکلن اصل با نمونه تقلبی یا اصطلاحا "فیک " آن است . اما آیا روش یا روش هایی در این باره وجود دارد که بتوان هنگام خرید ادکلن ، نوع اورجینال و فیک آن را از یکدیگر تشخیص داد !؟ بله ! جواب این سوال کاملا مثبت است . در واقع با یک سری نشانه های موجود بر روی جعبه و شیشه ، و همچنین مایع داخل آن ( اصطلاحا پرفیوم  ) می توان از صحت و سلامت کالا و البته اصل بودن آن کاملا آگاه شد .

چگونه عطر بزنیم ؟ روش صحیح عطر زدن چیست ؟  به طور کلی حتما شما هم یک سری عادت ها از افرادی که در زمینه عطر حرفه ای هستند دیدید . این کارها و عادت ها همه اصول استفاده از عطر می باشند  ، زمان عطر زدن ، محل عطر زدن ، نوع عطر و نحوه چگونگی انتخاب عطر همه ی این موارد  نکاتی هستند که می توانند در لذت بردن شما از عطر خودتان کار ساز باشد . در این مقاله قصد داریم به شما بیاموزیم که با استفاده از یک پاف چگونه از عطر خود لذت ببرید . با ما همراه شوید .

عطر شما بخش غیرمشهود اما بسیار تاثیرگذار بر استایل و البته تا حدودی شخصیت شماست که تاثیر زیادی روی دیدگاه و نظر اطرافیان نسبت به شما دارد. اغراق نیست اگر بگوییم یک عطر خوشبو به اندازه ی یک دست لباس شیک تاثیرگذار است و نه تنها اعتمادبه نفس شما را بالا می برد بلکه شما را در نگاه اطرافیان فردی قوی، تاثیرگذار، جذاب و محبوب جلوه می دهد. با این همه به نظر می رسد بیش از هشتاد درصد آقایان در انتخاب عطر و ادکلن مناسب تبحر چندانی ندارند و از آن جایی که نوع پوست خود را نمی شناسند و گاهی هم در انتخاب عطر، روحیات و علایق شان را فراموش می کنند عطر اشتباه را انتخاب می کنند. در این نوشتار ما به شما می گوییم که چطور با توجه به نوع پوست، علایق و روحیات خود و حتی اطرافیان تان یک عطر مردانه مناسب بخرید. با ما باشید تا راهنمای خرید عطر مردانه را بخوانید.